kKinguSss93
kKinguSss93
  4 grudnia 2008 (pierwszy post)

Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...

Infectious
Infectious
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...

jedynka naprawde mi sie podobala...a reszty nie komentuje, odcinanie kuponow od jedynki, zbedne...zadna kolejna czesc nie powinna powstac bo kazda kolejna jest masakrycznie durna...tzn 5 czesci nie komentuje bo nie widzialem, ale nie spodziewam sie objawienia :)
margotka
margotka
  4 grudnia 2008

popieram przedmówcę...

...nie przepadam za tego typu filmami...

ponadto uważam, że dreszczowce warte uwagi robił Alfred Hitchcock...po nim przełomem był dopiero film "Se7en" David Finchera... jak do tej pory nic mnie nie zaskoczyło... a schemat wciąż taki sam... na początku już wiadomo, jak to się skończy...

P.s. naprawdę nie wiem jak klasyfikować Bergmana... stworzyłabym mu najchetniej osobą szufladę... bo dla mnie, to niezrównany mistrz... potrafi dokonywać psychoanalizy lęków na ekranie, podobnie jak i wyżej wymieniony mistrz w budowaniu napięcia - Alfred Hitchcock...

baskas4
baskas4
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o "pile"

nigdy tam nie byłam ;d

a tak serio pierwsza część bardzo mi się podobała. Świetny pomysł na fabułę, scenariusz.
Pozostałe części były nudne, bo wiadome było co się stanie.
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ktora waszym zdaniem najlepsza?

tylko i wyłącznie 1.
z każdą częścią coraz gorzej.
kKinguSss93
kKinguSss93
  4 grudnia 2008

hmm.. jak dla mnie najlepsza byla dwojka :)

margotka
margotka: naprawdę nie wiem jak klasyfikować Bergmana... stworzyłabym mu najchetniej osobą szufladę... bo dla mnie, to niezrównany mistrz... potrafi dokonywać psychoanalizy lęków na ekranie, podobnie jak i wyżej wymieniony mistrz w budowaniu napięcia - Alfred Hitchcock...


Podaj konkretny tytuł bo chetnie zobacze jakis film ich autorstwa ;)))
milenkaa26
milenkaa26
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...

Widziałam tylko trzy pierwsze części.
Dwie pierwsze mi się bardzo podobały.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 grudnia 2008

tylko i wyłącznie pierwsza część zasługuję na to by napisać że to dobry film
z dobrym pomysłem i dla niektórych zaskakującym finałem

kolejne części są coraz gorszę i robione na siłę
twórcy skupiają sie na coraz to dziwniejszych torturach niż na fabule

...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Podaj konkretny tytuł bo chetnie zobacze jakis film ich autorstwa ;)))


uchh... całe mnóstwo...widziałam i polecam:
"Siódma pieczęć" (myśle, że koneserzy na pewno kojarzą obraz śmierci grjącej w szachy z rycerzem)
"Tam gdzie rosną poziomki"
"szepty i krzyki"
Milczenie"
"Źródło"
"Persona"
kKinguSss93
kKinguSss93
  4 grudnia 2008
margotka
margotka: "Siódma pieczęć" (myśle, że koneserzy na pewno kojarzą obraz śmierci grjącej w szachy z rycerzem) "Tam gdzie rosną poziomki" "szepty i krzyki" Milczenie" "Źródło" "Persona"


oky dzięki :) chetnie obejrze kiedys :D
anisia130
anisia130
  4 grudnia 2008

Zgadzam się z przedmówcami. ;)
1 cz. była najlepsza, reszta była do kitu, po prostu, przekroczono granice "dobrego smaku".

kubabielecki87
kubabielecki87
  4 grudnia 2008

ketchup i mielonka dla dzieci

MisiaV
MisiaV
  5 grudnia 2008

oglądałam tylko 3.
Nie przypadła mi do gustu

JestemDumnyZSiebie
JestemDumnyZSiebie
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...

piła co część to głupsza najlepsza była jak w przypadku niemal każdego filmu część 1 :)
kKinguSss93
kKinguSss93
  5 grudnia 2008

zreszta tak jak Shrek jeden i dwa był super ale trójkaa ;/ na siłe chcieli zrobic coś śmiesznego..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.