kKinguSss93
kKinguSss93
  4 grudnia 2008 (pierwszy post)

Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...

najlepsza byla jedynka, dwojka byla ok i na niej powinni poprzestac, poniewaz pokazali kim jest (byl) tan psychopata... kolejne czesci to po prostu pokazywanie coraz bardziej chorych sposobow na zabicie czlowieka...
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  5 grudnia 2008
Trzeba w niej dostrzec to co chce nam przekazać reżyser. Chce on nam przekazać, że ludzie nie potrafią docenić tego co mają, nie doceniają własnego życia. Z tym głupim przykładem o wodzie.
Czy pijąc wodę delektujesz się jej smakiem, czy pijesz ją po prostu z pragnienia?
Trzeba dostrzec o co w tym filmie chodzi.
Że trzeba zacząc cenić wszystko co mamy i z czym mamy doczynienia.
paweldst9090
paweldst9090
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...


wszystkie czesci byly dobre.
choc 5 czesc troche przewidywalna za bardzo.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba w niej dostrzec to co chce nam przekazać reżyser. Chce on nam przekazać, że ludzie nie potrafią docenić tego co mają, nie doceniają własnego życia. Z tym głupim przykładem o wodzie. Czy pijąc wodę delektujesz się jej smakiem, czy pijesz ją po prostu z pragnienia? Trzeba dostrzec o co w tym filmie chodzi. Że trzeba zacząc cenić wszystko co mamy i z czym mamy doczynienia.

no oki
ale to jest właśnie zawarte w pierwszej części
...Ignorance is bliss...
justisssia
justisssia
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...

Pierwsze dwie były całkiem do rzeczy.

A piąta śmieszna, nie polecam.
kKinguSss93
kKinguSss93
  5 grudnia 2008

mojm zdaniem juz czwarta jes bezsensu bo ten cały Jigsaw czyli głowny bohater nie zyje i to jest opowiesc tylko o jego przeszłosci...

IAmSidVicious
IAmSidVicious
  5 grudnia 2008

A 6 jeszcze nie ma? xD
2 była niezła.

agata181192
agata181192
  6 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza?

najlepsza była jedynka, a później dwójka. :tak:
Pozostałe średnio mi się podobały. :ninja:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  6 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: no oki ale to jest właśnie zawarte w pierwszej części

i dlatego też między innymi jest ona najlepsza, tylko pierwsza część była na prawdę dobra. reszta już była naciągana.
kKinguSss93
kKinguSss93
  6 grudnia 2008

w sumie to ja 4 czesc ogladalam tylko z tego powodu że było wyjaśniane dlaczego ten cały Jigsaw tych ludzi mordował.. i uczieszylam się jak zobaczyłam tego policjanta z drugiej cześci xD ale i tak zginąl... ;(

justisssia
justisssia
  6 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A 6 jeszcze nie ma? xD

Zapewne będzie .. -.-
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mojm zdaniem juz czwarta jes bezsensu

4 część oglądałam rekordowo długo - bo jakieś 20 minut :wtf:
kKinguSss93
kKinguSss93
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ketchup i mielonka dla dzieci


nie przesadzaj takie do bani wcale nie jest
:ryba:
xSaRaax
xSaRaax
  10 grudnia 2008

mnie od poczatku pila w ogole nie interesowala ;|
co prawda wole komedie ale horrorami nie gardze ;P

[ogladalam juz pare czesci i zadna mi sie nie spodobala.. tyle ;)]

Ghost
Ghost
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o pile (saw) ogolnie chodzi mi o wsyztkie czesci :) ktora waszym zdaniem najlepsza? widzialam wszytkie czesci oprócz 5 .. ponoc slabe...

Nie poododoba Mi sie, :]
nie lubie tego typu rzeczy :]

jedynka:]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.