xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
Nocny pociąg z mięsem

Kiedy najnowsze prace ? prowokacyjne zdjęcia Nowego Jorku oraz jego mieszkańców nocą - walczącego o uznanie fotografa Leona Kaufmana zyskują zainteresowanie ze strony właścicielki jednej z czołowych galerii w mieście, zachęcony do większej śmiałości Leon postanawia ukazać ciemną stronę ludzkiej natury na nadchodzącej debiutanckiej wystawie . Wierząc, że wreszcie nadał swojej karierze właściwy tor, Leon rozpoczyna obsesyjne poszukiwania brudnych historii, które naprowadzają go na ślad seryjnego mordercy o imieniu Mahogany. Mahogany śledzi nocnych pasażerów metra a następnie dokonuje na nich makabrycznego mordu. Nieodparta fascynacja Mahoganym ściąga Leona, oraz jego poważnie zaniepokojoną dziewczynę Mayę stopniowo coraz głębiej pod powierzchnię ziemi, zwabiając ich ostatecznie w prawdziwą otchłań zła.




oglądał ktoś może ten film ?
jak wrażenia ?
godny polecenia czy wręcz przeciwnie ?

z innej BAJKI. :mrgreen:
Piorun.

Piorun jest gwiazdą Hollywood ? psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce ? tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół ? bezdomnej kotki i uzależnionego od telewizji chomika, Bolt odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

pytania jak wyżej.
widział ktoś tą bajkę?
fajna ? :mrgreen:

Szczerze przyznam,że w sobotę byłam w kinie i zwiastun przyciągnął mój wzrok. :ziober2:


Pozdrawiam. ;-)
HoodyGp
HoodyGp
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: też bym wolała z lektorem


oj nie z tym lektorem, z którym ja oglądałem.
Wez ściśnij nos palcami i powiedz NOCNY POCIĄG Z MIĘSEM......
Taki właśnie lektor......
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki właśnie lektor......

o jeny. :wtf:.
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nocny pociąg z mięsem

Ja jem...
Uwielbiam horrory i thrillery, ale tego nigdy nie odważę się obejrzeć...
funnycat
funnycat
  7 grudnia 2008

Mam fiola na punkcie horrorow...tyle juz ich bylo ,ze zamiast straszyc to poprawiaja mi nastroj... nawet jesli nie sa zabawne hehe...

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam horrory i thrillery, ale tego nigdy nie odważę się obejrzeć...

to i tak bardziej pod rzeźnię podchodzi :ssh:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.