xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
Nocny pociąg z mięsem

Kiedy najnowsze prace ? prowokacyjne zdjęcia Nowego Jorku oraz jego mieszkańców nocą - walczącego o uznanie fotografa Leona Kaufmana zyskują zainteresowanie ze strony właścicielki jednej z czołowych galerii w mieście, zachęcony do większej śmiałości Leon postanawia ukazać ciemną stronę ludzkiej natury na nadchodzącej debiutanckiej wystawie . Wierząc, że wreszcie nadał swojej karierze właściwy tor, Leon rozpoczyna obsesyjne poszukiwania brudnych historii, które naprowadzają go na ślad seryjnego mordercy o imieniu Mahogany. Mahogany śledzi nocnych pasażerów metra a następnie dokonuje na nich makabrycznego mordu. Nieodparta fascynacja Mahoganym ściąga Leona, oraz jego poważnie zaniepokojoną dziewczynę Mayę stopniowo coraz głębiej pod powierzchnię ziemi, zwabiając ich ostatecznie w prawdziwą otchłań zła.




oglądał ktoś może ten film ?
jak wrażenia ?
godny polecenia czy wręcz przeciwnie ?

z innej BAJKI. :mrgreen:
Piorun.

Piorun jest gwiazdą Hollywood ? psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce ? tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół ? bezdomnej kotki i uzależnionego od telewizji chomika, Bolt odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

pytania jak wyżej.
widział ktoś tą bajkę?
fajna ? :mrgreen:

Szczerze przyznam,że w sobotę byłam w kinie i zwiastun przyciągnął mój wzrok. :ziober2:


Pozdrawiam. ;-)
Infectious
Infectious
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądał ktoś może ten film ? jak wrażenia ? godny polecenia czy wręcz przeciwnie ?

godny olania i nie zwrocenia na niego najmniejszej nawet uwagi, nie podobal mi sie kompletnie...przyjaciolom takze...przy czym jestesmy dosc krytycznie nastawieni do horrorow. Jednakze wiele osob ktore znam twierdzi podobnie jak ja i moi przyjaciele - syf :)

Konto usunięte
Konto usunięte: pytania jak wyżej. widział ktoś tą bajkę? fajna ?

nie widzialem, ale mam zamiar bo trailer wyglada calkiem obiecujaco, a ja jako przedstawiciel duzych dzieci, uwieeelbiam takie glupie bajki :D
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  1 grudnia 2008

Co do "Nocnego pociągu z mięsem" - jestem fanatyczką horrorów, ale tutaj się rozczarowałam. Podobał mi się tylko do pewnego momentu, potem akcja była coraz bardziej naciągana. A zakończenie wręcz tragiczne. :zonk: Kompletnie inaczej wyobrażałam sobie finał tego filmu, wątek z "tym czymś" (nie będę zdradzać z czym, kto oglądał, ten wie:P) do reszty popsuł klimat... :and:

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 grudnia 2008
to już wiem,że nie oglądnę horroru. :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: uwieeelbiam takie glupie bajki :D

widzę,że podobnie jak ja. ;)
ale raczej wybierzesz się do kina czy ściągniesz ?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądał ktoś może ten film ? jak wrażenia ? godny polecenia czy wręcz przeciwnie ?

temat był

nie oglądałem nie lubię "slaszerów"

osobiście bym nie polecił

Konto usunięte
Konto usunięte: pytania jak wyżej. widział ktoś tą bajkę? fajna ?

nie widziałem ..ale bajkę z chęcią obejrzę
wiec i z chęcią polece
...Ignorance is bliss...
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: temat był

w takim razie przepraszam.
HoodyGp
HoodyGp
  2 grudnia 2008

Nocny pociąg z mięsem mialem okazje obejrzeć z ...........
LEKTOREM!!!!!!!
do momentu jak sie nie odezwał to film zaciekawił......

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nocny pociąg z mięsem mialem okazje obejrzeć z ........... LEKTOREM!!!!!!! do momentu jak sie nie odezwał to film zaciekawił......

aha.
też bym wolała z lektorem bo jakoś nie mam tak bardzo podzielnej uwagi :and:
szczególnie w filmach gdzie się coś dzieje są szybkie akcje, etc. :and:
no,ale z pociągu już zrezygnowałam.;)
Infectious
Infectious
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę,że podobnie jak ja. ;) ale raczej wybierzesz się do kina czy ściągniesz ?

Wybiore sie do kina, lubie chodzic do kina, i czesto do niego chodze jesli jest na co pojsc...sciagam filmy na ktore nie warto pojsc do kina, albo jakies pozycje ciezko dostepne, no i te, do ktorych chce wrocic po jakims czasie
...niemniej wszystkie filmy ktore cenie mam oryginalne :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: też bym wolała z lektorem bo jakoś nie mam tak bardzo podzielnej uwagi

ja fiolmy ogladam TYLKO z oryginalna sciazka....pomijajac genialne polskie dubbingi w roznych produkcjach ofkoz :)
Truskawa000222
Truskawa000222
  2 grudnia 2008

ja się czaję na KWARANTANNE
ogladałam [REC], tę pierwotną, hiszpańską wersję i film bardzo mi się podobał
teraz chce porównac z amerykańską
może ktos coś powie na ten temat?

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może ktos coś powie na ten temat?

wiem tylko tyle,że te zombie są przedobrzone. :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może ktos coś powie na ten temat?

na ten temat to możesz założyć osobny TEMAT :mrgreen:
bo nic nie wniosłaś do tego
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądał ktoś może ten film ?

Ta.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak wrażenia ? godny polecenia czy wręcz przeciwnie ?

No dobra komedia:)
Jak chcesz sie posmiac, to polecam:)
porrnography
porrnography
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądał ktoś może ten film ? jak wrażenia ? godny polecenia czy wręcz przeciwnie ?

gówno jakich mało. tyle (;
ImaGinatiOnx3
ImaGinatiOnx3
  2 grudnia 2008

ha ogladalamm pioruna z mlodsza siostra / dla mnie bez rewelacji siostra zachwycona

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.