tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  20 listopada 2008 (pierwszy post)

Chodzi mi o zachowanie przy stole wiadamo na sztywniackich zlotach rodzinnych albo oficjalnych bankietach trzeba mieć zasady Savoir Vivre w małym paluszku ale tak na codzień, szczeże, w zaufanym gronie.

podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty :mrgreen:

Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

nie no bąków to nawet ja nie puszczam :P

preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

i najważniejsze pytanie

Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał" :mrgreen:

Smacznego
:)

:zakochany:
Infectious
Infectious
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

o cholera nie doczytalem tego, czasem robimy konkursy, kto przegra placi za kolejna pizze :w00t:
razotka
razotka
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty

czasami posługuję się tylko ręką :mrgreen:, co nie oznacza, że nie potrafię używać sztućców.
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  28 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty


w domu rękoma :)

tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??


przeszkadza.

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??


raczej to drugie, chyba, że się gdzieś śpieszę.

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał"


rękoma, tak jest wygodniej :p

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

zlosnicca
zlosnicca
  28 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty

Raczej to drugie :)

tomekkolarz
tomekkolarz: czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

Już z tego wyrosłam -.-'

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

Domowe posiłki. :tak:
Ale zupki chińskie też lubię :woot:

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał"

Czyli czasami jestem pedałem :bezradny:
Jednak wolę rękoma. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.