tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  20 listopada 2008 (pierwszy post)

Chodzi mi o zachowanie przy stole wiadamo na sztywniackich zlotach rodzinnych albo oficjalnych bankietach trzeba mieć zasady Savoir Vivre w małym paluszku ale tak na codzień, szczeże, w zaufanym gronie.

podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty :mrgreen:

Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

nie no bąków to nawet ja nie puszczam :P

preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

i najważniejsze pytanie

Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał" :mrgreen:

Smacznego
:)

:zakochany:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

gdy jem to mi przeszkadza

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

to drugie

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał"

rękoma
ufff
...Ignorance is bliss...
psychodroid
psychodroid
  21 listopada 2008
:lol2:
tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

W ogóle bekanie mi przeszkadza.
tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

Zależy jak leży ;>
tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał"

Rękoma na szczęście :mrgreen:

Ogólnie nie lubię siedzieć z kimś przy stole, lubię jeść sama ;d
egzekutor90goal
egzekutor90goal
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem??


rękoma jak przystało na porządnego człowieka. :mrgreen:

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??


wolę domowe posiłki mojej mamy :mrgreen:
Nivriti
Nivriti
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty

w domu rękoma, na rodzinnych zjazdach itp sztućcami

tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka,

przy jedzeniu tak

tomekkolarz
tomekkolarz: czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

:nie: nie umiem bekać na siłe.

tomekkolarz
tomekkolarz: nie no bąków to nawet ja nie puszczam :P

nie kłam, każdy puszcza :lol:

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

zupki chinskie zjem raz na jakis czas, nie za czesto. Wole domowe posiłki. Jeszcze mieszkam z mama to korzystam :ziober2:

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma

:tak:
nie wyobrazam sobie inaczej, to niewygodne :mrgreen:
RybionkaKukurozy
RybionkaKukurozy
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty


SV wyraznie mowi, ze jest dopuszczalna forma jedzenia kurczaka rekoma i sztucce sa zbedne. ja jednak wole poslugiwac sie sztuccami. nie lubie miec ubabranych rak.

tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

przeszkadza. nie ma nic bardziej obrzydliwego jak cham bekajacy przy stole.

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

domowe

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał"

widelcem i nozem.
izkas1
izkas1
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty

zależy, lubię jeść używając noża i widelca, ale jeśli coś sprawia mi duże kłopoty, to oczywiście w "rączki i do buzi" :mrgreen:

tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka

rzadko

tomekkolarz
tomekkolarz: czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

ja nie umiem bekać :and:

tomekkolarz
tomekkolarz: nie no bąków to nawet ja nie puszczam

a ja tak :ninja:
no co, bok ma mi rozerwać :mrgreen:

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach

baaaaaardzo rzadko

tomekkolarz
tomekkolarz: domowe przygotowane posiłki

:tak: mniam

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem??

różnie bywa.......

zgłodniałam przy tym temacie...a jeszcze nawet śniadanka nie jadłam, a to już niedługo pora obiadowa..........
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  21 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: SV wyraznie mowi, ze jest dopuszczalna forma jedzenia kurczaka rekoma


nie wiem nigdy nic o tym nie czytałem :P ale to bardzo dobrze bo niektórych posiłków nie da się jeśc inaczej. tzn może i sie da. ale jak widze w pizzeri kogoś kto je pize nożem i widelcem to nie wiem czy się śmiac czy płakac :/

izkas1
izkas1: a ja tak no co, bok ma mi rozerwać


ale to tak przy stole :/

nie przeszkadza mi jak ktoś beka. wręcz przeciwnie przynajmniej wesoło jest :mrgreen: No ale jak by ktoś walnoł bąka przy stole nie był bym zachwycony :/

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma nic bardziej obrzydliwego jak cham bekajacy przy stole.


moim zdaniem jak ktos się zesra jest o wiele gorzej :/
:zakochany:
LittleParadox
LittleParadox
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: czy raczej udko w ręke i do roboty

Nie jem miesa. ^^
Ale co innego - oczywista, ze w reke. ;P
tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka,

Przy jedzeniu strasznie. :/
tomekkolarz
tomekkolarz: zupki chińskie

Ale te domowe tez.
tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma

Nozem i widelcem nawet nie potrafie. :and:
RybionkaKukurozy
RybionkaKukurozy
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: nie wiem nigdy nic o tym nie czytałem :P ale to bardzo dobrze bo niektórych posiłków nie da się jeśc inaczej. tzn może i sie da. ale jak widze w pizzeri kogoś kto je pize nożem i widelcem to nie wiem czy się śmiac czy płakac :/

A to b. zle. SV to podstawa jesli chodzi o komunikacje miedzy ludzka. Pozatym jedzenie pizzy widelcem jest pewnego rodzaju "zasada" SV. Inaczej sie to ma oczywiscie do innych krajow. choc SV to uniwersalny spis zasad. Jednak kazdy kraj rzadzi sie swoimi zasadami, do ktorych SV jest unowoczesniane. co moim zdaniem jest nie potrzebne.

tomekkolarz
tomekkolarz: moim zdaniem jak ktos się zesra jest o wiele gorzej :/

Moim zdaniem nawet na forum obowiazuje SV i milo by bylo gdyby wiecej osob przestrzegalo pewnych zasad :)
Konradziq
Konradziq
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty

Jeśli jem już mięso, to bez kości.
Więc jak najbardziej widelcem i nożem.

tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka

Tak.
tomekkolarz
tomekkolarz: czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

:crylol:

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

Te domowe najlepsze ;-).

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem??

Zależy jaką pizze :>.
Bo jeśli taką domowej roboty, to często coś z niej spada :>. Więc np. dla mnie wygodniej jeść sztućcami.

tomekkolarz
tomekkolarz: Smacznego :)

Dziękuję. Właśnie zjadłem ;-).

tomekkolarz
tomekkolarz: nie przeszkadza mi jak ktoś beka. wręcz przeciwnie przynajmniej wesoło jest No ale jak by ktoś walnoł bąka przy stole nie był bym zachwycony :/

"Z dwojga złego, lepiej z tej strony" :>.
baskas4
baskas4
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty

nie jem udek :d
jesli jestem w większym gronie, męczę obiad sztućcami.
tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

bardzo mnie denerwuje bekanie.
tomekkolarz
tomekkolarz: nie no bąków to nawet ja nie puszczam :P

jasne ;d
tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

mamuśka jest wyczulona na takie jedzenie, więc sama gotuje obiady. Jem takie szybkie posiłki kiedy mamy nie ma.

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem??

rękoma.
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ?? i najważniejsze pytanie Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał"

1.nożem i widelcem, bo inaczej cała brudna będę;-)
2.wiadomo, że świeżo przyrządzone jest lepsze od zupek chińskich, jednak nie zawsze jest czas.
3.zależy gdzie jem, jak w pizzerii to staram się nożem i widelcem, ale gdziekolwiek indziej to rękoma:-)
marLENA665
marLENA665
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty

jak jestem w domu wśród swoich to 'w łapę i w papę" :lol2:

tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

może się czepiam ale tak ;]

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

domowe obiadki są najlepsze :mrgreen:

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem??

rękami :woot:
Infectious
Infectious
  21 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: podczas jedzenia obiadków gimnastykujecie się z nożem i widelcem czy raczej udko w ręke i do roboty

zalezy gdzie, zalezy z kim, zalezy co jem...z reguly jednak uzywam sztuccow.

tomekkolarz
tomekkolarz: Przeszkadza wam jak ktoś głośno beka, czy raczej użądzacie zawody kto głośniej ??

nie jestem specjalnie wrazliwy na takie zachowania, ale nie wyobrazam sobie zeby w pewnych miejscach i sytuacjach ktos mogl sie tak zachowac, sa takze sytuacje kiedy zaczalbym sie z tego zwyczajnie smiac :)

tomekkolarz
tomekkolarz: nie no bąków to nawet ja nie puszczam :P

:crylol:

tomekkolarz
tomekkolarz: preferujecie szybkie posiłki typu zupki chińskie i gotowe dania w słoikach czy raczej domowe przygotowane posiłki ??

jednak wole tradycyjne posilki, takie szybkie...jak jem na szybko, jednak niezmiernie rzadko.

tomekkolarz
tomekkolarz: Pizze jecie rękoma czy nożem i widelcem?? Osobiście dla mnie ten kto je pizze nożemi widelcem to "pedał"

czasem zdarzy sie sztuccami, ale w 98% jednak rekoma.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozatym jedzenie pizzy widelcem jest pewnego rodzaju "zasada" SV

co nie znaczy ze mam sie do niej stosowac, jest to strasznie niewygodne...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.