roza303
roza303
  20 listopada 2008 (pierwszy post)

wierzycie w miłość pomiędzy Satanistą a zwykłą dziewczyną ??? ja wierze ... a może wy też chodzicie z Chłopakiem / Dziewczyną która jest osobą o innej Kulturze/Stylu niż ty ?? proszę o komentarze na ten temat :"*))

Iluga
Iluga
  30 listopada 2008
mikeol
mikeol: chciałbyś zeby twoi starzy bawili się w satanistów, czarne msze, katowane nietoperze itp.

kazdy ma odmienny poglad na ten temat (co oni robia)
pozatym jezeli dobrze pamietam roza opisywala we wczesniejszych postach co on robi
mikeol
Posty: 4154 (po ~113 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 5
mikeol
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pozatym jezeli dobrze pamietam roza opisywala we wczesniejszych postach co on robi

czytam temat nie posty, nie mama czasu na czytanie całej historii..
Z tego wynika ze można być satanistą i pół satanistą? tak jak chrześcijaninem praktykującym i nie praktykującym??

czyli co on robił? klną na boga?

70% społeczeństwa to robi w tym 50% nieświadomie.. to też są sataniści??
czy może ubiera się na czarno i nosi odwrócony krzyżyk czy może pentagram??
Albo kozę na szyi??

To jest takie ekstra zwłaszcza teraz na andrzejki i swięto zmarłych
(może już za kilka lat hallowen u nas)

Albo się należy do czegoś albo nie..

Skoro jet satanistą to na pewno jakieś tam czarne msze odbywają i inne obrzędy uskuteczniają jeśli nie bawi się w coś takiego to jest zwykłym niewiernym ze skłonnościami satanistycznymi.

jeszcze jakieś pytania?
Iluga
Iluga
  30 listopada 2008
mikeol
mikeol: Z tego wynika ze można być satanistą i pół satanistą? tak jak chrześcijaninem praktykującym i nie praktykującym??

tak mozna masz przyklad w zyciu codziennym ze mozna

wybacz mi ze nie bede dyskutowal z toba moimi argumentami ale wkleje tutaj z pewnej stronki (nie dlatego zeby byc cham prostak tylko czlowiek padniety jest a chce cos przekazac :P)

Kilka ważniejszych typów satanizmu:
1. satanizm podwórkowy, zwany pseudosatanizmem. inspirowany muzyką blackmetalową, zakładający bunt wobec wszystkiego, religii chrześcijańskiej w szczególności. Antyklerykalny - najczęściej łączy się z kultem Szatana. Ze względu na swą ostentacyjność często uważany za satanizm właściwy, bo najbardziej widoczny, co szkodzi całej religii ogólnie.
2. satanizm racjonalny - ateistyczny, Szatana traktujący wyłącznie jako symbol, ze spłyconą warstwą filozoficzną, nastawiony hedonistycznie. LaVey i Kościół Szatana reprezentują tą odmianę.
3. satanizm okultystyczny (na przykład Świątynia Seta). Tutaj Szatan (niekoniecznie pod tym imieniem) traktowany jest osobowo, a sfera sacrum istnieje i można się z nią kontaktować oraz ją wykorzystywać.

wiec nie da sie powiedziec wszyscy satanisci biegaja i, nie wiem, uprawiaja orgie czy skladaja ofiary
roza303
roza303
  30 listopada 2008

Iluga zgadzam sie z tobą , a tak na poważnie nie każdy satanista jest oddany temu co robi ! mikeol zgadzam sie co do czarnych mszy gdyż niektórzy uprawiają je na cmentarzu lub w domu , a jeśli chodzi o dzieci wiecie co rodzice robią dziecku najgorszego?? chrzczą je , nie świadomie dla danego dziecka ! nie każde dziecko chce być w życiu chrześcijaninem :*) a jeśli chodzi o to co pisałaś wierz jak bym miała teraz z nim dziecko , nie wychowałabym je po chrześcijańsku gdyż sama nie chodzę do kościoła i nie wierze w Boga , ale też i nie wierze w Szatana , nie jestem ani za ty ani za tym ! może w przyszłości to sie zmieni , ale jak bym miała dziecko teraz z chrztem poczekałabym aż , moje dziecko samo zdecyduje kim chce być !

roza303
roza303
  30 listopada 2008

Iluga jeśli miałabym ci teraz powiedzieć za jakim jestem typem satanizmu na pewno wybrałabym Satanizm Podwórkowy , a jeśli chodzi o moich rodziców to są chrześcijaninami i oni na pewno nie bawiliby sie w czarne msze ! Mikeol jeśli chodzi o to że mój facet zabrałby dziecko zamiast do zoo na cmentarz uwierz że to by sie nie stało ! jest on satanistą i nieraz nie panuje nad tym ale z miłości do dziecka trzymałby je od tego jak najdalej :*) jeszcze jakieś pytania !! :*)

Iluga
Iluga
  30 listopada 2008

Dzieciak zawsze potem moze zmienic wiare :P

Konto usunięte
Konto usunięte: a tak na poważnie nie każdy satanista jest oddany temu co rob

calutki czas to mowie :P

a tak z innej beczki mowisz (mikeol) ze satanisci by nie potrafili wychowac dzieciaka badz zrobili mu krzywde. Teraz pomysl Chrzescijanstwo i Satanizm i wychowuja dzieci. I w jednym i w drugim moze sie zdazyc ze dzieciak bedzie mial straszne zycie tylka z ta roznica ze w 1 przypadku zwala to na alkohol/komputer/innych a jezeli by sie okazalo ze ktorys z rodzicow jest Satanista to nie mam watpliwosci ze zwalono by wine na wlasnie Satanizm
Iluga
Iluga
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Iluga jeśli miałabym ci teraz powiedzieć za jakim jestem typem satanizmu na pewno wybrałabym Satanizm Podwórkowy

przynajmniej wiesz kim jestes :) btw ja jestem tylko malym zboczonym Ateista xP

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze jakieś pytania !! :*)

krzyk i calus jednoczesnie :pavarotti: :twisted: pozdrawiam :P
roza303
roza303
  30 listopada 2008

czy lesbijki czy geje czy biseksualni ludzie to nie ma różnicy ważne aby dziecku żyło sie dobrze :*) sataniści też potrafią kochać i wychowywać swoje dziecko :*) nawet jak człowiek jest satanistą ma w sobie odrobinę miłości którą oddaje dziecku :*)

Iluga
Iluga
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

100% poparcia :P
roza303
roza303
  30 listopada 2008

Każdy człowiek wie kim jest a to co piszesz ( Iluga ) to chwilowe jest któregoś dnia poznasz siebie :*)) a kto powiedział że ja wiem kim jestem :*) tak samo jak inni poznaje dopiero siebie mam 17 lat wiec mam na to dużo czasu :*)

Iluga
Iluga
  30 listopada 2008

he he akurat moj charakter sie nie zmieni :P

roza303
roza303
  30 listopada 2008

to dobrze , ważne żebyś był sobą :*)

mikeol
Posty: 4154 (po ~113 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 5
mikeol
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec nie da sie powiedziec wszyscy satanisci biegaja i, nie wiem, uprawiaja orgie czy skladaja ofiary

więc to
Konto usunięte
Konto usunięte: roza303

musi określić jaki stan reprezentuje jej luby..

Konto usunięte
Konto usunięte: nie świadomie dla danego dziecka !

chodziło o to że kiedyś była olbrzymia umieralność wśród dzieci i aby tak na wszelki wypadek dać im możliwość przekroczenia bram raju chrzczono je jak najprędzej.

Oczywiście każdy ma prawo wyboru lub powinien je mieć i powinien w pełni świadomie dokonywać wyboru.

Co do satanistów to jestem przekonany ze większość z nich dokonała wyboru nieświadomie nie znając treści Pisma Świętego, ponadto jest tak wiele innych religii Buddyzm choćby także bardzo ciekawa religia, a mimo to takie osoby wybrały szatana..

Czy dokonały tego świadomie?
Na czym polegałby świadomy wybór religii?


Czym jest nasze życie wg Was?
Po co tu jesteśmy?
mikeol
Posty: 4154 (po ~113 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 5
mikeol
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czy lesbijki czy geje czy biseksualni ludzie to nie ma różnicy ważne aby dziecku żyło sie dobrze :*)

no nie wiem czy to tak dobrze, pomyśl sobie;
zdrowy związek to mężczyzna + kobieta taki związek dostaje coś co cementuje ten związek jeszcze bardziej czyli dziecko,
w takim razie Inne typy związków są anormalne, nieproduktywne,
Dziecko dorastające w normalnej rodzinie ma duże szanse zostać normalnym obywatelem ze zdrowym prorodzinnym spojrzeniem na świat.
Teraz pomyśl o związku les lub homo i do tego adoptowane małe dziecko, dla takiego dziecka od małego związki les czy homo będą czymś normalnym..
W końcu miał dwie mamusie lub dwóch tatusiów..
Nie twierdze ze dziecko nie było by kochane przez rodziców chodzi mi o przykład jaki dawali by dziecku.

I dlatego uważam że jesteście w dużym błędzie
Konto usunięte
Konto usunięte: Iluga
Konto usunięte
Konto usunięte: roza303


byłem w amsterdamie i widziałem takie pary homoseksualne na prawdę nie wiecie co piszecie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kilka ważniejszych typów satanizmu:

a typów jest tyle ile jest ludzi bo każdy przeżywa i kultywuje to na swój własny sposób.
mikeol
Posty: 4154 (po ~113 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 5
mikeol
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czy lesbijki czy geje czy biseksualni ludzie to nie ma różnicy ważne aby dziecku żyło sie dobrze :*) sataniści też potrafią kochać i wychowywać swoje dziecko :*) nawet jak człowiek jest satanistą ma w sobie odrobinę miłości którą oddaje dziecku :*)


Konto usunięte
Konto usunięte: roza303: 100% poparcia :P


żal..

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy człowiek wie kim jest a to co piszesz ( Iluga ) to chwilowe jest któregoś dnia poznasz siebie :*))

człowiek nigdy do końca siebie nie pozna, musiałby inaczej stanąć przed wszystkimi niespodziankami jakie los/przeznaczenia/karma/nie wiem co jeszcze - potrafi dla nas naszykować..
Poznawanie siebie to obserwowanie swoich reakcji na tle różnych zdarzeń w życiu..

Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo jak inni poznaje dopiero siebie mam 17 lat wiec mam na to dużo czasu :*)

poznawanie siebie to nie wszystko, zacznij poznawać świat i odróżniać dobro od zła,
zacznij dostrzegać innych ludzi a nie być zapatrzoną w siebie, czy w chłopaka socjopate

Poza tym nie zabieraj słowa w temacie którego nie znasz (chodzi mi o dzieci dla homoseksualistów)
Z drugiej strony ciekawe jaka była by Wasza reakcja gdyby to właśnie wasze dzieci przejawiały sygnały homoseksualne ??
ciekawe czy radość i zrozumienie zagościły by na waszych twarzach jak to na tym forum kilka postów wyżej??

Tylko mi nie piszcie że jeszcze nie wiecie bo siebie do końca nie znacie, w koncu 10lat nie macie i jakieś tam stałe ugruntowane postawy sobą reprezentujecie
czyż nie??

Dobranoc do jutra liczę na odpowiedź
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.