roza303
roza303
  20 listopada 2008 (pierwszy post)

wierzycie w miłość pomiędzy Satanistą a zwykłą dziewczyną ??? ja wierze ... a może wy też chodzicie z Chłopakiem / Dziewczyną która jest osobą o innej Kulturze/Stylu niż ty ?? proszę o komentarze na ten temat :"*))

Iluga
Iluga
  20 listopada 2008

eee co ma wiek do milosci? O.O
17 lat? jak dla mnie to odpowiedni wiek by sie zakochac a w kim no to juz jej sprawa

roza303
roza303
  20 listopada 2008

widze że ten temat rozkwita :*))

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Satanistą a zwykłą dziewczyną ???


nie booisz sie że ten gośc złoży cię w ofierze??
:zakochany:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: JEDI sie łapię ? jest wielu wyznawców

no co ?
w Wielkiej Brytanii o ile dobrze pamiętam ponad 80 tyś ludzi w tych tam spisach narodowych w okienku wyznanie wpisało JEDI
wiem też że jest to też zalegalizowana wiara :woot:
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 listopada 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: nie booisz sie że ten gośc złoży cię w ofierze??

jak jest dziewica to może się bać :ninja:
...Ignorance is bliss...
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ZAKOCHANA W SATANIŚCIE !!!

Nie boisz się? Że Cię złoży w ofierze i w ogóle?
Nad takim związkiem bym się zastanowiła.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kulturze/Stylu

Rozumiem że mój partner mógłby mieć inny styl życia, czy religię ale nie chciałabym, pomimo wszystko, żeby należał do sekty na tyle "niebezpiecznej" jak satanizm.
Iluga
Iluga
  20 listopada 2008

a moze to normalny szatanista? xP nie najezdzajcie na kogos kto ma inne poglady

Iluga
Iluga
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: widze że ten temat rozkwita :*))


bo teraz sie okaze ile innych przekonan maja ludki :P
Awiator3000x
Awiator3000x
  20 listopada 2008

Nie wiesz co czynisz dziewczyno, zakochując sie w wyznawcy lucyfera sama stajesz się jego oblubienicą.

margotka
margotka
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kościół to też sekta


Kościół był sektą do IV w. n.e. ...Konstantyn Wielki sprawił, że jest religią monoteistyczną obok innych monoteistycznych i politeistycznych... np. bałwochwalstwa, animizmu, totemizmu etc.
Iluga
Iluga
  20 listopada 2008

to znaczy to samo ze jak zakocha sie hmm w buddyscie to odrazu splynie na nia laska buddy? (przepraszam jezeli kogos obrazilem) to ze kocha kogos kto wyznaje szatana (zwijcie go jak chceta) to przeciez nie znaczy ze zraz sama bedzie postrachem biednych kotkow
:ziew:

MisiaV
MisiaV
  20 listopada 2008

Wciągnie Cię do tego rownież .

MisiaV
MisiaV
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiesz co czynisz dziewczyno, zakochując sie w wyznawcy lucyfera sama stajesz się jego oblubienicą.

dokładnie.
Monsun63
Monsun63
  20 listopada 2008

Guru w kościele to papież,kardynałowie i biskupi to szlachta,księża to żołnierze sekty ich celem jest werbowanie,zaczynają od niemowlęcia,religia to nic innego jak pranie mózgu narybkowi,wiadomo czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci.

Iluga
Iluga
  20 listopada 2008

znam paru satanistow no i sa to normalni ludzie maja swoje zwiazki i jedyne z czym maja problem to z babciami swoich ukochanych wiec naprawde nie ma co odrazu zakladac ze dany czlowiek ze wzgledu pogladow jest odrazu zly nie wiem moze taki moj punkt widzenia jako ze sam jestem ateista

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.