roza303
roza303
  20 listopada 2008 (pierwszy post)

wierzycie w miłość pomiędzy Satanistą a zwykłą dziewczyną ??? ja wierze ... a może wy też chodzicie z Chłopakiem / Dziewczyną która jest osobą o innej Kulturze/Stylu niż ty ?? proszę o komentarze na ten temat :"*))

Awiator3000x
Awiator3000x
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jako ze sam jestem ateista

To wszystko wyjaśnia, zszedłeś ze ścieżki którą wyznaczył Jezus Chrystus. Z tego wynika twoje nastawienie.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To wszystko wyjaśnia, zszedłeś ze ścieżki którą wyznaczył Jezus Chrystus. Z tego wynika twoje nastawienie.

może nie tyle co zszedł ze ścieżki, co zaczął myśleć samodzielnie? :and:
Infectious
Infectious
  20 listopada 2008
RexMundi
RexMundi: no co ? w Wielkiej Brytanii o ile dobrze pamiętam ponad 80 tyś ludzi w tych tam spisach narodowych w okienku wyznanie wpisało JEDI wiem też że jest to też zalegalizowana wiara

ja to wszystko doskonale wiem :ninja:

A co do tematu, noszenie pentagramu nie czyni nikogo satanista, mysle ze takich prawdziwych mozna policzyc na palcach jednej reki, i na pewno nie maja 17 lat.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu, noszenie pentagramu nie czyni nikogo satanista, mysle ze takich prawdziwych mozna policzyc na palcach jednej reki, i na pewno nie maja 17 lat.

to prędzej fascynacja owym zjawiskiem , kultem
...Ignorance is bliss...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  20 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze to normalny szatanista? xP nie najezdzajcie na kogos kto ma inne poglady


hmm Tzw Satanista wieżący ale nie praktykujący hehe to tak jak 98% chrześcijan :)
:zakochany:
Tczek
Posty: 2864 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Tczek
  21 listopada 2008

ja tam z szatanem nigdy nie rozmawialem ani nawet go nie spotkalem, zato w oczach osiedlowych mamusiow i babciow zawsze bylem satanista..... potem sprawdzilem w biurze pracy czy sa oferty pracy w tym zawodzie ale jednak szatniarz kiepsko zarabia ... no to musialem sie przekfalifikowac.

zzzzzZZZZZZZZieeeeeeeew

RybionkaKukurozy
RybionkaKukurozy
  21 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wierzycie w miłość pomiędzy Satanistą a zwykłą dziewczyną ???

a to satanista jest nie zwykly a ta dziewczyna to juz zwykla tak?

Konto usunięte
Konto usunięte: a może wy też chodzicie z Chłopakiem / Dziewczyną która jest osobą o innej Kulturze/Stylu niż ty ??

ja nie chodze. nie jestem 16-letnia dziewczynka, ktora z kims chodzi. sama sobie doskonale radze w tej trudnej sztuce poruszania sie. baaa nawet auto potrafie prowadzic. wiec nikt mi w chodzeniu nie musi pomagac.

Roznice kulturowe nie maja dla mnie znaczenia. raczej 90% osob dziwi moja kultura i religia. wiec to ja robie za dziwadlo :mrgreen:
LittleParadox
LittleParadox
  21 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wierzycie w miłość pomiędzy Satanistą a zwykłą dziewczyną ??? ja wierze ... a może wy też chodzicie z Chłopakiem / Dziewczyną która jest osobą o innej Kulturze/Stylu niż ty ?? proszę o komentarze na ten temat :"*))

A satanista jest niezwykly. Ooo.
Czemu mam nie wierzyc w taka milosc?

Jestem z chlopakiem, ktory slucha totalnie roznej ode mnie muzyki, smieszy go co innego, on wierzy w boga, etc.
I nie przeszkadza nam to. :and:
Iluga
Iluga
  21 listopada 2008

i to staram sie caly czas pokazac :P innymi slowy kochasz go? to nie zakladaj takich tematow tylko ciesz sie chwilami ktore spedzacie razem :P

oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  22 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie mogę zaakceptować rzniecie na ołtarzu.

:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ZAKOCHANA W SATANIŚCIE

:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: wierzycie w miłość pomiędzy Satanistą a zwykłą dziewczyną ???

Nie wierzę.
krissnovak
krissnovak
  22 listopada 2008
margotka
margotka: Kościół

to jedna wielka bzdura i brednia
tak samo jak cale zmartwychwstanie, Bog itp

polecam obejrzec ten film:
http://video.google.pl/videosearch?q=zeitgeist&emb=0&aq=f#
roza303
roza303
  22 listopada 2008

mój chłopak jest satanistą ale robi wszystko bym ja sama nie stała sie satanistką i była po prostu sobą :*))

krissnovak
krissnovak
  22 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mój chłopak jest satanistą

a jak sie to objawia.... czym sie przejawia...
co takiego robi ?
roza303
roza303
  22 listopada 2008

nie chce ze mną rozmawiać o tym :*)) mówi mi że satanizm to nic dobrego :*)

KamiQa
KamiQa
  22 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a co ma miłość do wiary?

no właśnie :and:

jezeli dwoje osób jest sobie przeznaczonych, a ich religia się różni to oni i tak ze soba będą. To nie te czasy kiedy rodzice mają na swoje dzieci dyży wpływ. Jakiś mają ale nie ostateczny ..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.