oOoBreakItOffoOo
oOoBreakItOffoOo
  11 października 2008 (pierwszy post)

Jaki jest wasz ulubiony horror ?? xD
Ja właśnie obejrzałem Nieznajomi (Strangers) i muszę przyznać że jest zajebisty x33

Opis Filmu:
James i Kirsten są dobraną parą. Podczas przyjęcia u znajomych, James oświadcza się Kirsten, dziewczyna jednak nie przyjmuje jego oświadczyn. Dopiero po powrocie do domu, Kirsten zaczyna rozumieć, jak Jamesowi na niej zależy - uroczysta kolacja, szampan, świece, wszędzie płatki róż...wszystko na nic.
Zawstydzającą ciszę przerywa pukanie do drzwi - jakaś nieznajoma, najwyraźniej zabłądziła w okolicy. Nieznajoma, z którą nadeszło śmiertelne niebezpieczeństwo...
Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

A oto kilka fotek ;] :

http://gfx.filmweb.pl/po/13/38/291338/7200424.2.jpg?l=1220775921000

http://www.baltimoremagazine.net/maxspace/wp-content/uploads/2008/05/strangers-firstlook.jpg

http://z.about.com/d/horror/1/0/n/G/-/-/Strangers5.jpg

http://orgconfuz.files.wordpress.com/2008/06/strangers1.jpg

Naprawdę rzadko jaki film mi podpasuje ale ten wymiata ! ;))

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Rattus

film to "rimejk" francuskiego "Ils"
tam poszukaj faktów..bo ja musze spadać
...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Powziąłem zamiar prowadzenia krucjaty przeciwko temu filmowi i każdemu kto nazwie go przynajmniej niezłym. :)

Ten film jest całkiem dobry :ziober2:

Chcesz sie bić ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jak to nie jest zły film to ja nie wiem jaki film jest zły?

Chętnie Ci napiszę : np Dark Water, najgorszy film na jakim byłam w kinie;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Film gdzie gra aktorskka leży, scenariusz leży, reżyseria leży, muzyki nie nawet nie pamiętam czy leży (była jakaś w ogóle?), oryginalności zero, przewidywalność taka, że każdy może poczuć się jasnowidzem, ogólnie wieje nudą.. to nie jest słaby film?

Nie, nie nie.
Klimat nie był najgorszy.

Ja jako pełnoletnia kobieta świadoma tego co piszę ogłaszam wszem i wobec, że nie doczepiam sie do niczego w tym filmie, został zrealizowany wg jakiegos pomysłu i mi sie nawet podobał .

Konto usunięte
Konto usunięte: Za pewne dlatego, że te fakty to trzy zdania właśnie w kronice kryminalnej. 'Znaleziono trzy ciała. Były ślady walki. Napastników nie schwytano.' Poszukaj w bibliotekach, może książkę o tym wydarzeniu napisali. ;P

Głupiś :mrgreen:
Faktow brak, wiem to na dzień dzisiejszy, mozliwe, że gloszenie "film na faktach" to tylko chwyt reklamowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: I to jest dobre?

a dlaczego nie ?
Film nie tylko ma wywoływać pozytywne emocje, negatywne również, a irytacja jest jak najbardziej emocją porządaną :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: I tyle powinien trwać. Tyle tam jest filmu. Reszta to durne przeciąganie i granie na czas. I to jest dobre?

Ja się nie nudziłam, a skoro Tobie sie nie podobał już na wstępie to trzeba było wyłaczyć dvd, wyjśc z kina czy cokolwiek i zabrać się za cos innego.

Konto usunięte
Konto usunięte: I ludzie się na to nabierają. I to jest dobre?

No jasne, ze tak.
Kase zarobili i chwała im za to, od dobrej reklamy wszystko sie zaczyna.
I podejrzewam, że Ci tworzący film mają gdzieś, że komuś sie nie podobał.
Wydałeś kasę na bilet, oni są do przodu ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to są zdecydowanie negatywne emocje. I to nie jest dobre.

Dobre, dobre.

Jaki jest Twoj ulubiony film ?

:)

Rilaksik plis :mrgreen:.
:ziober2:
TruLuv
TruLuv
  16 października 2008
RexMundi
RexMundi: ręce opadają

Znalazłem fajniejszą partnerkę do kłótni. Nie pisz już do mnie. Między nami koniec. I nawet mnie przepraszaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten film jest całkiem dobry

Nie bluźnij niewiasto!

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz sie bić ?

A żebyś wiedziała, że lanie-na-kolanie wisi w powietrzu.. Strzeż się..

Konto usunięte
Konto usunięte: Chętnie Ci napiszę : np Dark Water, najgorszy film na jakim byłam w kinie;D

Niestety nie miałem przyjemności, ale podejrzewam, że Tim Roth nawet jak pojawił się na 3 sekundy jako śpiący człowiek na kanapie, to był lepszy niż cała obsada Nieznajomych razem wzięta (plus reżyser, i scenarzysta, i montażysta, i dźwiękowiec, i facet co przywoził pizze na plan). A ocenę ma i tak wyższą niż Nieznajomi. Wiem, że to słaby wyznacznik, ale zawsze coś w tym jest. O.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie nie. Klimat nie był najgorszy.

Nooooo doooobra. Jakiś tam zalążek klimatu był przez pierwsze 20 minut. Ale potem został zabity, zdeptany i zakopany.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jako pełnoletnia kobieta świadoma tego co piszę ogłaszam wszem i wobec, że nie doczepiam sie do niczego w tym filmie

Majaczysz znowu.. Dać Ci szklankę wody?
Nie można przy zdrowych zmysłach, nawet będąc za tym filmem, napisać, że nie ma się do czego przyczepić. No chyba, że nie wymagasz od filmu kompletnie niczego. Tylko żeby się zaczął, trwał i skończył. To faktycznie, całkiem niezły był.

Konto usunięte
Konto usunięte: Głupiś

:*

Konto usunięte
Konto usunięte: a dlaczego nie ? Film nie tylko ma wywoływać pozytywne emocje, negatywne również, a irytacja jest jak najbardziej emocją porządaną .

Wiem chyba o co Ci chodzi, ale to nie są tego typu emocje. Tutaj.
To nie są emocje negatywne i irytacja wydarzeniami na ekranie wessanego w obraz widza. To jest fajne.
Tutaj są to emocje negatywne i irytacja, że mogłem siedzieć w sali obok i oglądać Kung Fu Pande i żałował bym mniej. To nie jest fajne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nie nudziłam, a skoro Tobie sie nie podobał już na wstępie to trzeba było wyłaczyć dvd, wyjśc z kina czy cokolwiek i zabrać się za cos innego.

Na wstępie to jeszcze dawał radę. Potem zaczynał tonąć. A ja razem z nim. Teraz się mszczę na forach. :) Nie mogłem wyjść w połowie filmu, postanowiłem, że wytrwam do końca. Wiesz.. zasady.. kto pierwszy, albo ja, albo on. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: No jasne, ze tak. Kase zarobili i chwała im za to, od dobrej reklamy wszystko sie zaczyna. I podejrzewam, że Ci tworzący film mają gdzieś, że komuś sie nie podobał. Wydałeś kasę na bilet, oni są do przodu ;D.

Jakbym był właścicielem sieci kin to bym się z tego powodu też cieszył.
Bo jako widz odbieram to raczej jako nabijanie w butelkę i zmarnowane pieniądze i czas, niż jakiś pozytyw. I nie zamierzam krzyczeć chwała im za to! Bo jak pójdą za ciosem i zrobią 16 podobnych filmów zamiast 3 porządnych to nic dobrego z tego nie będzie na przyszłość. Patrz polskie filmy kinowe. Też ktoś krzyczał chwała im za komedie romantyczne z Małaszynskim/Zakościelnym!
Z resztą, co mnie to obchodzi czy to coś zarobiło kasę czy nie? Nie zmienia to w żaden sposób tego co się dzieje na ekranie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobre, dobre.

Film budzi negatywne emocje i to jest dobre. Ciekawy sposób spojrzenia na sprawę. Oryginalny taki. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest Twoj ulubiony film ?

Mam 147 ulubionych filmów.

Konto usunięte
Konto usunięte: :)

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Rilaksik plis .

Ja jestem zupełnie rilaks. :)
Dont łory, bi hapi. I w ogóle. :)
Tylko się nie obrażaj na mnie jak Rexio.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bluźnij niewiasto!

:mrgreen:

TEN FILM JEST CAŁKIEM DOBRY :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: A żebyś wiedziała, że lanie-na-kolanie wisi w powietrzu.. Strzeż się..

Phah, lewy sierpowy calkiem dobry Cię czeka, bo nie zapraszałam do gry wstępnej, ale do prawdziwej walki :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie miałem przyjemności, ale podejrzewam, że Tim Roth nawet jak pojawił się na 3 sekundy jako śpiący człowiek na kanapie, to był lepszy niż cała obsada Nieznajomych razem wzięta (plus reżyser, i scenarzysta, i montażysta, i dźwiękowiec, i facet co przywoził pizze na plan). A ocenę ma i tak wyższą niż Nieznajomi. Wiem, że to słaby wyznacznik, ale zawsze coś w tym jest. O.

To obejrzyj Dark Water, zmienisz zdanie .

Konto usunięte
Konto usunięte: Nooooo doooobra. Jakiś tam zalążek klimatu był przez pierwsze 20 minut. Ale potem został zabity, zdeptany i zakopany.

Hyhyhyyhyh, ooo idziemy w dobrym kierunku, już zaczynasz przyznawać, ze klimat jakiś był ;D, dłużej pogadamy to przyznasz, ze film nawet był całkiem dobry ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Majaczysz znowu.. Dać Ci szklankę wody? Nie można przy zdrowych zmysłach, nawet będąc za tym filmem, napisać, że nie ma się do czego przyczepić. No chyba, że nie wymagasz od filmu kompletnie niczego. Tylko żeby się zaczął, trwał i skończył. To faktycznie, całkiem niezły był.

Uło.
Oceniam film jako całokształt, a jako calokształt wypada on całkiem nieźle. Nie rozdzielam na grę aktorów, na rezyserię, dialogi, muzykę, nic mnie nie zachwyciło tak by móc o tym pisać. Ogólnięęęęę piszęęęę.

I nigdy nie sadziłam, ze przy zdrowych zmysłach jestem :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na wstępie to jeszcze dawał radę. Potem zaczynał tonąć. A ja razem z nim. Teraz się mszczę na forach. :) Nie mogłem wyjść w połowie filmu, postanowiłem, że wytrwam do końca. Wiesz.. zasady.. kto pierwszy, albo ja, albo on. :P

Ahahahha, mam podobnie, jak zaczynam cos oglądać to trwam do konca, nawet jak mi sie strasznie nie podoba, tak samo z ksiązkami, zawsze je doczytuję, chociaż Pachnidło czytałam chyba trzy tygodnie, takie bylo nudne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym był właścicielem sieci kin to bym się z tego powodu też cieszył. Bo jako widz odbieram to raczej jako nabijanie w butelkę i zmarnowane pieniądze i czas, niż jakiś pozytyw. I nie zamierzam krzyczeć chwała im za to! Bo jak pójdą za ciosem i zrobią 16 podobnych filmów zamiast 3 porządnych to nic dobrego z tego nie będzie na przyszłość. Patrz polskie filmy kinowe. Też ktoś krzyczał chwała im za komedie romantyczne z Małaszynskim/Zakościelnym! Z resztą, co mnie to obchodzi czy to coś zarobiło kasę czy nie? Nie zmienia to w żaden sposób tego co się dzieje na ekranie.

Eh, Dlaczego nabijanie w butelkę ? Nie każdemu musi sie podobać dany film, chyba jeszcze takiego nie było, ktory by zachwycił kazdego który go ogladał. zresztą Ty masz wybór, możesz iśc na ten film lub nie. Jeżeli masz wątpliwości co do poziomu danego filmu, a chcesz go obejrzeć, to wcale nie musisz pomykac do kina, możesz poczekac tydzień dwa, i obejrzeć w zaciszu domowym, za darmo.
Co do komedii romantycznych sie nie wypowiem, bo nie oglądam takowych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Film budzi negatywne emocje i to jest dobre. Ciekawy sposób spojrzenia na sprawę. Oryginalny taki. :)

Lepsze takie niz żadne.

Odnosze wrażenie że nastawiles się na to, że Nieznajomi bedą super, extra hiper filmem, nie spełnili Twoich oczekiwań i dlatego tak to przeżywasz ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 147 ulubionych filmów.

O jaaaa, wymień 5 chociaż tytułów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko się nie obrażaj na mnie jak Rexio.

Kamil nas obserwuje, a ja od obrażania jestem daleka.

I nie wiem czy mam jeszcze ochotę na dyskusję o tym filmie, który generalnie nie zachwycił mnie na tyle bym go broniła miesiac ;).
Wiadomo każdy ma swój gust i myśle, ze warto to uszanować. Ja swojego zdania nie zmienię, Ty swojego również ;).
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil nas obserwuje

skąd takie podejrzenia :ninja:
...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 października 2008
RexMundi
RexMundi: skąd takie podejrzenia

Strzelałam :ninja:.
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Strzelałam .

jakby to powiedział Czarek.. "to był strzał w 10"
[color=white]wiesz że zostałem PF :ssh:
...Ignorance is bliss...
TruLuv
TruLuv
  17 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: TEN FILM JEST CAŁKIEM DOBRY .

NO ZOBACZ, TO ZUPEŁNIE TAK JAK DARK WATER!

Konto usunięte
Konto usunięte: Phah, lewy sierpowy calkiem dobry Cię czeka, bo nie zapraszałam do gry wstępnej, ale do prawdziwej walki .

Zasady zabraniają. Ale na klapsa to sobie zasłużyłaś. Niegrzeczna dziewczynka.. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hyhyhyyhyh, ooo idziemy w dobrym kierunku, już zaczynasz przyznawać, ze klimat jakiś był ;D, dłużej pogadamy to przyznasz, ze film nawet był całkiem dobry ;).

Prędzej skisnę.
Na początku miał klimat, zanim wyszło na jaw jaka to wtórnie denna nic nie mająca do zaoferowania produkcja. To nie jest żaden sukces. To nie był KLIMAT, tylko po prostu klimat, klimacik, klimaciątko. Nie można piać z zachwytu, że film ma jakiś klimat (przez 10 minut). To tak jak chwalić radio za to, że gra albo człowieka za to, że oddycha.
A w ogóle to kłamałem. Chciałem Ci tylko przyznać trochę racji, żebyś nie była taka zdruzgotana zupełnie. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Oceniam film jako całokształt, a jako calokształt wypada on całkiem nieźle. Nie rozdzielam na grę aktorów, na rezyserię, dialogi, muzykę, nic mnie nie zachwyciło tak by móc o tym pisać. Ogólnięęęęę piszęęęę.

Dlatego mnie dziwi jak z lipa + lipa + lipa + żenada wyszło Ci ogólnie 'niezły',czy tam 'całkiem dobry'.

Konto usunięte
Konto usunięte: I nigdy nie sadziłam, ze przy zdrowych zmysłach jestem .

OHO! Zaczynamy sie tłumaczyć! :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli masz wątpliwości co do poziomu danego filmu, a chcesz go obejrzeć, to wcale nie musisz pomykac do kina, możesz poczekac tydzień dwa, i obejrzeć w zaciszu domowym, za darmo.

Zostałem wzięty z zaskoczenia do kina. Nie miałem wyboru.
Teraz po nocach robię laleczkę voodoo każdego kto ten film stworzył i każdego kto go chwali. Baj de łej, potrzebuję kosmyk Twoich włosów. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepsze takie niz żadne.

Nie uwierzysz, ale nie do końca się z Tobą zgadzam! :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Odnosze wrażenie że nastawiles się na to, że Nieznajomi bedą super, extra hiper filmem, nie spełnili Twoich oczekiwań i dlatego tak to przeżywasz ;D

Nie wiedziałem o istnieniu tego filmu do momentu zakupu biletów :)

Konto usunięte
Konto usunięte: O jaaaa, wymień 5 chociaż tytułów.

Nie umieeeeem taaaak.. Stresujesz mnie.. :(
Niech będzie.. Snatch, Crash, Lost In Translation, Man On Fire, Brother..
No i? Będziesz mi wróżyć? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil nas obserwuje,

Wiem, czuje jego sapanie na plecach. Boję się odwrócić bo pewnie ma maskę z worka na ziemniaki na głowie i chce mi wbić nóż w plecy. O boże! Co robić! Co robić! Chyba schowam się do szafy!

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja od obrażania jestem daleka.

Bo fajna dziewoja jesteś. Kip it ap.

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie wiem czy mam jeszcze ochotę na dyskusję o tym filmie, który generalnie nie zachwycił mnie na tyle bym go broniła miesiac ;).

Ja też nie mam. Zwłaszcza, że się już powtarzam. Ale to silniejsze ode mnie.. :) To już drugi temat. "Just when i thought I was out.. It pulled me back in!" :D Możesz to skończyć jak chcesz. Możesz nawet na odchodne napisać, że głupszym się ustępuje. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo każdy ma swój gust i myśle, ze warto to uszanować. Ja swojego zdania nie zmienię, Ty swojego również ;).

Mała kłótnia jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Po to jest forum chyba, prawda?
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  17 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: NO ZOBACZ, TO ZUPEŁNIE TAK JAK DARK WATER!

Yhm.

Nie widziałeś więc się nie podniecaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zasady zabraniają. Ale na klapsa to sobie zasłużyłaś. Niegrzeczna dziewczynka..

:fakju:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na początku miał klimat, zanim wyszło na jaw jaka to wtórnie denna nic nie mająca do zaoferowania produkcja. To nie jest żaden sukces. To nie był KLIMAT, tylko po prostu klimat, klimacik, klimaciątko. Nie można piać z zachwytu, że film ma jakiś klimat (przez 10 minut). To tak jak chwalić radio za to, że gra albo człowieka za to, że oddycha. A w ogóle to kłamałem. Chciałem Ci tylko przyznać trochę racji, żebyś nie była taka zdruzgotana zupełnie. :P

Same sprzeczności, same ściemy by sie wybielić.
Nie odpowiem konkretnie na to powyższe, o!

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego mnie dziwi jak z lipa + lipa + lipa + żenada wyszło Ci ogólnie 'niezły',czy tam 'całkiem dobry'.

Oj, dodawać to Ty nie umiesz widzę.

Konto usunięte
Konto usunięte: OHO! Zaczynamy sie tłumaczyć! :P

Tak, oczywiście.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zostałem wzięty z zaskoczenia do kina. Nie miałem wyboru.

OHO ! Zaczynasz sie tłumaczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz po nocach robię laleczkę voodoo każdego kto ten film stworzył i każdego kto go chwali. Baj de łej, potrzebuję kosmyk Twoich włosów. ;)

Mogę nawet oddać Ci moje stare dredy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uwierzysz, ale nie do końca się z Tobą zgadzam! :)

No kurde nie wierzę no :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiedziałem o istnieniu tego filmu do momentu zakupu biletów :)

Węszę kłamstwo :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: No i? Będziesz mi wróżyć? :)

Nie, sprawię, że nie wiem co, ale coś wymyślę :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, czuje jego sapanie na plecach. Boję się odwrócić bo pewnie ma maskę z worka na ziemniaki na głowie i chce mi wbić nóż w plecy. O boże! Co robić! Co robić! Chyba schowam się do szafy!

:ziober2:.
idź, idź chętnie pod klamkę krzesło przystawię :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie mam. Zwłaszcza, że się już powtarzam. Ale to silniejsze ode mnie.. :) To już drugi temat. "Just when i thought I was out.. It pulled me back in!" :D Możesz to skończyć jak chcesz. Możesz nawet na odchodne napisać, że głupszym się ustępuje. :)

No własnie o to chodzi, że również zaczynam się powtarzać, i nie sądzę ześ glupi, tylko trochę eeeeee ociemniały jeżeli chodzi o ten film :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mała kłótnia jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Po to jest forum chyba, prawda?

A w ktorym miejscu sie kłocilismy ? No kurde nie zauważyłam, eh ślepa ja ;D.
:ziober2:
TruLuv
TruLuv
  17 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Same sprzeczności, same ściemy by sie wybielić. Nie odpowiem konkretnie na to powyższe, o!

Naga prawda, moja droga. Ale rozumiem.. Nie wiesz co odpowiedzieć.. Nie szkodzi.
:]

Konto usunięte
Konto usunięte: Oj, dodawać to Ty nie umiesz widzę.

Dodaję i odejmuję doskonale. Tylko Twoje równanie jest jakieś.. błędne.

Konto usunięte
Konto usunięte: OHO ! Zaczynasz sie tłumaczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Węszę kłamstwo .

Na prawdę! W ogóle miałem jakąś czarną serię ostatnio Nieznajomi, Kobiety, Mamma Mia. Przecież bym na to nie poszedł z premedytacją. Ale tego pierwszego żałuję najbardziej. W Kobietach była przynajmniej Eva Mendez w pończochach i gorsecie, a w Mamma był James Bond w świecacym fioletowym wdzianku a'la lata 70. Na szczęście gdzieś tam w między czasie trafiła się Elegia.

Konto usunięte
Konto usunięte: No własnie o to chodzi, że również zaczynam się powtarzać, i nie sądzę ześ glupi, tylko trochę eeeeee ociemniały jeżeli chodzi o ten film .

O wypraszam sobie. To, że uważam ten film za szmirę nie znaczy, że jestem ociemniały. Ja nie mówię, że ktoś jest ociemniały bo mu się podobało. Przynajmniej nie tak bezpośrednio. :P
Czekam na przeprosiny. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: A w ktorym miejscu sie kłocilismy ? No kurde nie zauważyłam, eh ślepa ja ;D.

Oj no bo to taka Kłótnia Light. Wymiana sprzecznych zdań, rozmowa, dyskusja, kłótnia, mordobicie.. Co za różnica. Lubię się kłócić. Bo zawsze mam racje. :mrgreen:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Naga prawda, moja droga. Ale rozumiem.. Nie wiesz co odpowiedzieć.. Nie szkodzi.

Łał, rozgryzłeś mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodaję i odejmuję doskonale. Tylko Twoje równanie jest jakieś.. błędne.

Przeczytaj swoje sumowanie jeszcze raz, to może odnajdziesz błąd.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety, Mamma Mia.

Chłamy, na takie filmy nie chodzę do kina, strata czasu i pieniędzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: O wypraszam sobie. To, że uważam ten film za szmirę nie znaczy, że jestem ociemniały. Ja nie mówię, że ktoś jest ociemniały bo mu się podobało. Przynajmniej nie tak bezpośrednio. :P Czekam na przeprosiny.

Napisałeś, że jestem eeee niespełna rozumu, czy jakoś tak, że nie jestem przy zdrowych zmysłach, sam zacząłeś.
Przeprosin nie będzie nigdy ! :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo zawsze nie mam racje.

O własnie :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wymiana sprzecznych zdań, rozmowa, dyskusja, kłótnia, mordobicie.. Co za różnica. Lubię się kłócić.

Różnica między pojęciami jest wielka.
Rownież mogę dyskutować, pod warunkiem że nie będe musiała klepać w kółko tego samego, bo to staje sie nudne.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 października 2008

Fak, źle "nie " umieściłam :ninja:.

:ziober2:
TruLuv
TruLuv
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytaj swoje sumowanie jeszcze raz, to może odnajdziesz błąd.

Chyba musisz mi jednak udzielić korepetycji bo nie widzę (mojego) błędu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chłamy, na takie filmy nie chodzę do kina, strata czasu i pieniędzy.

Nie takie chłamy. Średniaki. Lepsze jednak od wiesz jakiego filmu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałeś, że jestem eeee niespełna rozumu, czy jakoś tak, że nie jestem przy zdrowych zmysłach, sam zacząłeś.

Nie napisałem tylko lekko subtelnie zasugerowałem, że może tak być. I to tylko i wyłącznie z sympatii i z przymróżeniem oka i w ogóle. o! ;) A Ty mnie tak, o tak.. Przyznaj, że masz teraz wyrzuty sumienia i moralniaka..

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeprosin nie będzie nigdy ! .

Jeszcze się przekonamy... :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Fak, źle "nie " umieściłam .

Kto pod kim dołki kopie.. :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba musisz mi jednak udzielić korepetycji bo nie widzę (mojego) błędu.

Z miłą chęcią.
Zakupię tylko rózgę, albo nie sama wystrugam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie takie chłamy. Średniaki. Lepsze jednak od wiesz jakiego filmu :)

Gorsze, bo to filmy dla bab :ninja: :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie napisałem tylko lekko subtelnie zasugerowałem, że może tak być. I to tylko i wyłącznie z sympatii i z przymróżeniem oka i w ogóle. o! ;) A Ty mnie tak, o tak.. Przyznaj, że masz teraz wyrzuty sumienia i moralniaka..

Ahahahhahaa.
;D
Wyrzytów zero, totalnie braaak, nic nie ma kompletnie .

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze się przekonamy... :P

Tak, próbuj szczęscia.
Nie ma takiej opcji nawet.

btw. łooo odpisałeś o normalnej porze więc moja teoria dotycząca Twego wampiryzmu padła :mrgreen:.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.