oOoBreakItOffoOo
oOoBreakItOffoOo
  11 października 2008 (pierwszy post)

Jaki jest wasz ulubiony horror ?? xD
Ja właśnie obejrzałem Nieznajomi (Strangers) i muszę przyznać że jest zajebisty x33

Opis Filmu:
James i Kirsten są dobraną parą. Podczas przyjęcia u znajomych, James oświadcza się Kirsten, dziewczyna jednak nie przyjmuje jego oświadczyn. Dopiero po powrocie do domu, Kirsten zaczyna rozumieć, jak Jamesowi na niej zależy - uroczysta kolacja, szampan, świece, wszędzie płatki róż...wszystko na nic.
Zawstydzającą ciszę przerywa pukanie do drzwi - jakaś nieznajoma, najwyraźniej zabłądziła w okolicy. Nieznajoma, z którą nadeszło śmiertelne niebezpieczeństwo...
Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

A oto kilka fotek ;] :

http://gfx.filmweb.pl/po/13/38/291338/7200424.2.jpg?l=1220775921000

http://www.baltimoremagazine.net/maxspace/wp-content/uploads/2008/05/strangers-firstlook.jpg

http://z.about.com/d/horror/1/0/n/G/-/-/Strangers5.jpg

http://orgconfuz.files.wordpress.com/2008/06/strangers1.jpg

Naprawdę rzadko jaki film mi podpasuje ale ten wymiata ! ;))

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 października 2008
RexMundi
RexMundi: to podłącz sie do dyskusji o tym filmie w temacie niżej

Nie, dzięki.

:) Nic z niej nie wynika co by mnie interesowało.

RexMundi
RexMundi: no co Ty

No co ?

Podobał mi sie te kilka lat temu.

Ooo, i "13 duchów rownież".
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: :) Nic z niej nie wynika co by mnie interesowało.

:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo, i "13 duchów rownież".

a to był fajny film
...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 października 2008

Kamil bo mnie interesuje cała historia na której podstawie nakrecono ten film.
Konkrety, fakty. Cokolwiek:).

:ziober2:
mIIrOOn
mIIrOOn
  12 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest wasz ulubiony horror ?? xD


Coś Johna Carpentera :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja właśnie obejrzałem Nieznajomi (Strangers) i muszę przyznać że jest zajebisty x33Opis Filmu: James i Kirsten są dobraną parą. Podczas przyjęcia u znajomych, James oświadcza się Kirsten, dziewczyna jednak nie przyjmuje jego oświadczyn. Dopiero po powrocie do domu, Kirsten zaczyna rozumieć, jak Jamesowi na niej zależy - uroczysta kolacja, szampan, świece, wszędzie płatki róż...wszystko na nic. Zawstydzającą ciszę przerywa pukanie do drzwi - jakaś nieznajoma, najwyraźniej zabłądziła w okolicy. Nieznajoma, z którą nadeszło śmiertelne niebezpieczeństwo...


Fabuła trochę dziwna jak dla mnie:woot:...powiem więcej jak zobaczę film
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil bo mnie interesuje cała historia na której podstawie nakrecono ten film. Konkrety, fakty. Cokolwiek:).

no mnie tez.. i uważam że to jest ciekawe ...ale inni że to to tylko debilizm ofiar
...Ignorance is bliss...
TruLuv
TruLuv
  12 października 2008

Film jest super, polecam, powinien dostać oscara za scenariusz i rolę Liv i za kostiumy koniecznie. Hitchock by tego lepiej nie nakręcił.

OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest wasz ulubiony horror ?? xD

Rec,
Zejście,
Sadysta,
Teksańska masakra piłą mechaniczną,
Egzorcyzmy Emily Rose,
Egzorcysta.,
Koszmar z ulicy Wiązów
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Film jest super, polecam, powinien dostać oscara za scenariusz i rolę Liv i za kostiumy koniecznie. Hitchock by tego lepiej nie nakręcił.

gorzej niż dziecko :ziew:
...Ignorance is bliss...
TruLuv
TruLuv
  14 października 2008
RexMundi
RexMundi: gorzej niż dziecko

ty zacząłeś.
powiem mamie!

:ziew:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 października 2008
RexMundi
RexMundi: no mnie tez.. i uważam że to jest ciekawe ...

A szukałes jakiś informacji na ten temat w necie ?
Ja szperałam i nic.

RexMundi
RexMundi: ale inni że to to tylko debilizm ofiar

Łatwo kogoś ocenić kiedy sie nigdy nie było w takiej sytuacji, jak dla mnie strasznie ekstremalnej.
Zresztą chyba większośc w tym filmie jest czystą fikcją rezyserską, jakimiś domysłami, on jest tylko oparty na faktach, to nie dokument ;).
:ziober2:
baskas4
baskas4
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam, powinien dostać oscara za scenariusz i rolę Liv i za kostiumy koniecznie.

:crylol: i jeszcze oscar scenarzyście.
:ninja:
TruLuv
TruLuv
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą chyba większośc w tym filmie jest czystą fikcją rezyserską, jakimiś domysłami, on jest tylko oparty na faktach, to nie dokument ;).

No właśnie. A to nie świadczy dobrze ani o reżyserze ani o kreatywności gościa odpowiedzialnego za tą dopisaną fikcję. A to, zdaje się, ten sam koleś. Co za zbieg okoliczności. Idę o zakład, że maczał paluchy też w designie czarnych charakterów.

Ja mu chyba podeśle moją lokalną gazetę z kroniką kryminalną. Są tam historie typu wparował gość do drugiego z siekierą i wsadził mu ją w plecy. Jestem pewien, że facet zrobi z tego dobry, dwugodzinny horror, jak ganiają się po dwóch pokojach. I na faktach będzie! Napastnik będzie miał żółte wiadro na głowie. A na końcu, na drugi dzień, jak znajdą tego gościa w kałuży krwi z siekierą w plecach, to będzie zbliżenie na jego twarz i on nagle zacznie się drzeć do kamery i wyciemnienie! Ah. Już widzę te zachwyty na forach.

Jest tu jakiś producent?
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie. A to nie świadczy dobrze ani o reżyserze ani o kreatywności gościa odpowiedzialnego za tą dopisaną fikcję. A to, zdaje się, ten sam koleś. Co za zbieg okoliczności. Idę o zakład, że maczał paluchy też w designie czarnych charakterów. Ja mu chyba podeśle moją lokalną gazetę z kroniką kryminalną. Są tam historie typu wparował gość do drugiego z siekierą i wsadził mu ją w plecy. Jestem pewien, że facet zrobi z tego dobry, dwugodzinny horror, jak ganiają się po dwóch pokojach. I na faktach będzie! Napastnik będzie miał żółte wiadro na głowie. A na końcu, na drugi dzień, jak znajdą tego gościa w kałuży krwi z siekierą w plecach, to będzie zbliżenie na jego twarz i on nagle zacznie się drzeć do kamery i wyciemnienie! Ah. Już widzę te zachwyty na forach.

:wtf:

:ziober2:.

Łoj, co tak się spinasz ?;D

Nieznajomi generalnie nie są złym filmem, nie zaliczę ich nigdy do moich ulubionych, ale podobał mi sie, tylko nadal brakuje mi tych "faktów" na ktorych podstawie on został nakrecony, jestem ich ciekawa, i zastanawia mnie dlaczego nigdzie w necie nie mogę tego odnaleźc.

Co do sposobu realizacji pomysłu, to hmm, chyba o to chodzi, by widz sie wkurzał i myślał czesto na głos : "po cholerę tam idziesz", "dlaczego ją zostawiłeś", "dlaczego mając strzelbę nie strzeliłeś" itp, zresztą, miał powstać film, gdyby wszystko było w nim tak prosto rozwiązane jakbyś chciał to by trwał 20 minut ;D, a tutaj chodzi o to by kase zarobić, by przyciągnac widza oglaszając, ze jest on na faktach.
"Nieznajomi" wbudzili w Tobie emocje ? Widzę, ze tak i o to chodziło ;D
Zamotałam trochę, ale przekaz moich słow chyba zrozumiały;).
:ziober2:
TruLuv
TruLuv
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Łoj, co tak się spinasz ?;D

Powziąłem zamiar prowadzenia krucjaty przeciwko temu filmowi i każdemu kto nazwie go przynajmniej niezłym. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieznajomi generalnie nie są złym filmem,

Ależ są.
Bo jak to nie jest zły film to ja nie wiem jaki film jest zły? Jest jakiś film, który zasługuje na miano słabego? Film gdzie gra aktorskka leży, scenariusz leży, reżyseria leży, muzyki nie nawet nie pamiętam czy leży (była jakaś w ogóle?), oryginalności zero, przewidywalność taka, że każdy może poczuć się jasnowidzem, ogólnie wieje nudą.. to nie jest słaby film?

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko nadal brakuje mi tych "faktów" na ktorych podstawie on został nakrecony, jestem ich ciekawa, i zastanawia mnie dlaczego nigdzie w necie nie mogę tego odnaleźc.

Za pewne dlatego, że te fakty to trzy zdania właśnie w kronice kryminalnej. 'Znaleziono trzy ciała. Były ślady walki. Napastników nie schwytano.' Poszukaj w bibliotekach, może książkę o tym wydarzeniu napisali. ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do sposobu realizacji pomysłu, to hmm, chyba o to chodzi, by widz sie wkurzał i myślał czesto na głos : "po cholerę tam idziesz", "dlaczego ją zostawiłeś", "dlaczego mając strzelbę nie strzeliłeś" itp,

I to jest dobre?

Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby wszystko było w nim tak prosto rozwiązane jakbyś chciał to by trwał 20 minut ;D

I tyle powinien trwać. Tyle tam jest filmu. Reszta to durne przeciąganie i granie na czas. I to jest dobre?

Konto usunięte
Konto usunięte: a tutaj chodzi o to by kase zarobić, by przyciągnac widza oglaszając, ze jest on na faktach.

I ludzie się na to nabierają. I to jest dobre?

Konto usunięte
Konto usunięte: "Nieznajomi" wbudzili w Tobie emocje ? Widzę, ze tak i o to chodziło ;D

Ale to są zdecydowanie negatywne emocje. I to nie jest dobre.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2008
ręce opadają
:nie:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.