tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008 (pierwszy post)

Nudy straszne siedze męcze filmy i tak pokoleji właśnie skończyłem "Requiem dla snu " wiem film ma sto lat ale dopiero teraz miałem go okazje zobaczyć no i powiem tyle że spodziewałem się duuużo więcej. Na pewnym znanym portalu słodzili ten film że aż obrósł w piurka i odleciał. Moim zdaniem nie jest aż taki super bo tematyka jest przeciętna i ma banalne przesłanie. No ale mniejsza. Oglądnołem i mam kilka pytań

1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

2 Jeśli tak to Jakie to Filmy (tytuły)

3. Z kąd pobieracie filmy :P??
- Sklepy internetowe,
- wypożyczalnie
- tradycyjnie empik itp
- pożyczacie od znajmych w 100% legalne kopie
- znajdujecie przypadkiem w internecie:)

4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

5. Oglądaliście już najnowszą Komedie z Adamem Sandlerem (mój ulubiony aktor komediowy ) "Nie zadzieraj z fryzjerem"
5a. Jaki film z w.w. Aktorem lubicie najbardziej ??

6. Mam Dwa Zaległe filmy do oglądnięcia "Adwokat diabła" i "Angel Heart" oba starsze niż ja ale jeszcze ich nie widziałem który obejżeć pierwszy ??

7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??

8. Dla Fanów gier czy wyjdzie w najbliższym czasie jakiś film na podstawie gry ??

:zakochany:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tak jeden ci powie ze lipa np jak ja a drugi ze film wypas . A powiem jeszcze ze jak sam nie sprawdzisz to nie bedziesz wiedzial czy ci sie podoba czy nie


dokładnie trzeba zobaczyć i samemu ocenic nie ma się co sugerować opiniami

Konto usunięte
Konto usunięte: Mozliwe ale raczej to glupota bo jak ktos pojdzie na film i zobaczy ze huowy a potem ksiazka powstala to raczej jej nie kupi bo co w niej moze byc lepszego niz w filmie skoro jest na jego podstawie ...

też tak myśle że to by było głupie ale się zastanawiałem czy to możliwe

a ten kloc to po co :woot:
:zakochany:
KamiQa
KamiQa
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

tak. dlatego nie czytam recenzji.
oglądam i najwyzej pozniej sobie o nim poczytam

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. Z kąd pobieracie filmy :P??

wypozyczalnie albo znajomi ;p

tomekkolarz
tomekkolarz: 7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??

zalezy. czasami jest na odwrót. jak np w przypadku pachnidła :woot:
baskas4
baskas4
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

oczywiście
tomekkolarz
tomekkolarz: 2 Jeśli tak to Jakie to Filmy (tytuły)

Rec, pachnidło.
tomekkolarz
tomekkolarz: 3. Z kąd pobieracie filmy :P??

Filmy przeważnie oglądam u chłopaka, ponieważ sama nie mogę ściągać z internetu z racji mojego mało pojemnego dysku :)
milenkaa26
milenkaa26
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

Owszem ;;p

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. Z kąd pobieracie filmy :P??

Skąd*

Z bearshare pobieram

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

tak :martuska: i trzeba przerwać film i isc do skelpu :and:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008
milenkaa26
milenkaa26: Skąd*


Następna się czepia szczegułów :/

milenkaa26
milenkaa26: trzeba przerwać film i isc do skelpu


oj tak :)
:zakochany:
mouse2811
mouse2811
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

raczej nie..

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. Z kąd pobieracie filmy :P??

z bearshare, emule.. jak większość osób..

tomekkolarz
tomekkolarz: 5. Oglądaliście już najnowszą Komedie z Adamem Sandlerem (mój ulubiony aktor komediowy ) "Nie zadzieraj z fryzjerem"

nie
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Zdecydowanie tak :) większość to to totalna kaszana no ale trzeba oglądać żeby się przekonać czy warto było w tym przypadku zazwyczaj nie :/

no zawsze lepiej samemu zobaczyć film.. bo każdy lubi co innego

tomekkolarz
tomekkolarz: Obie części fatalne jeśli chodzi o eilm ale muzyka całkiem spoko

OST dobry ... i jedynka nie była fatalna... jeszcze miała jakąś normalna fabułę
...Ignorance is bliss...
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  19 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??[/] dosyć często, aczkolwiek uważnie wybieram pozycje do oglądania/ściągania [quote=tomekkolarz]2 Jeśli tak to Jakie to Filmy (tytuły)[/] najczęściej gore i pinki, oraz horrory i thrillery [quote=tomekkolarz]3. Z kąd pobieracie filmy :P??[/] znajduję w różnych dziwnych miejscach [quote=tomekkolarz]4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??[/] nie, czasami kończą mi się nerwy :) [quote=tomekkolarz]5. Oglądaliście już najnowszą Komedie z Adamem Sandlerem (mój ulubiony aktor komediowy ) "Nie zadzieraj z fryzjerem" 5a. Jaki film z w.w. Aktorem lubicie najbardziej ??[/] nie oglądałam i nie zamierzam. Podobała mi się ta komedia w której był synem szatana :D [quote=tomekkolarz]6. Mam Dwa Zaległe filmy do oglądnięcia "Adwokat diabła" i "Angel Heart" oba starsze niż ja ale jeszcze ich nie widziałem który obejżeć pierwszy ??[/] "Adwokat Diabła" [quote=tomekkolarz]7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??[/] na pewno jest, ale nic o tym nie wiem [quote=tomekkolarz]8. Dla Fanów gier czy wyjdzie w najbliższym czasie jakiś film na podstawie gry ??

... :zonk:
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  19 września 2008

uff, ale dziwny post wyszedł :woot:

AnkA0507
AnkA0507
  19 września 2008

czy zna podstawie filmu książka, to nie wiem, ale na pewno znam taką książkę na podstawie gry rpg. "Baldur's Gate":mrgreen: jest świetna.

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  19 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: uff, ale dziwny post wyszedł


faktycznie ale idzie się doczytac tylko zonk wyszedł normalnie :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy zna podstawie filmu książka, to nie wiem, ale na pewno znam taką książkę na podstawie gry rpg. "Baldur's Gate" jest świetna.


jest taka książka :szok3: czemu mi o tym wcześniej nie powiedziałaś :zły:
:zakochany:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  19 września 2008

@AnkA0507:

Masz tę książke ?? to wersja polska czy angielska ??

:zakochany:
Dragonnn
Dragonnn
  20 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

no zdarzaly sie takie przypadki nie raz no ale coz zawsze mozna skasowac ^^

tomekkolarz
tomekkolarz: 2 Jeśli tak to Jakie to Filmy (tytuły)

:nielapie: juz nie pamietam :D

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. Z kąd pobieracie filmy :P?? - Sklepy internetowe, - wypożyczalnie - tradycyjnie empik itp - pożyczacie od znajmych w 100% legalne kopie - znajdujecie przypadkiem w internecie:)

skąd sie pisze :)
W wypozyczalnie chyba filmy nie mozna pobierac ^^ czasami tam chodze jak jestem w swoim kochanym miescie. Ja sciagam przez internet (i nie nazywam tego "przypadkiem")

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

nie jem chipsow jak ogladam film :)

tomekkolarz
tomekkolarz: 5. Oglądaliście już najnowszą Komedie z Adamem Sandlerem (mój ulubiony aktor komediowy ) "Nie zadzieraj z fryzjerem"

chcialbym na to pojsc do kina a trailer zapowiada sie fajnie

tomekkolarz
tomekkolarz: 7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??

Nie :) raczej chyba 95% najpierw powstaly ksiazki albo fakty a potem filmy :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.