tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008 (pierwszy post)

Nudy straszne siedze męcze filmy i tak pokoleji właśnie skończyłem "Requiem dla snu " wiem film ma sto lat ale dopiero teraz miałem go okazje zobaczyć no i powiem tyle że spodziewałem się duuużo więcej. Na pewnym znanym portalu słodzili ten film że aż obrósł w piurka i odleciał. Moim zdaniem nie jest aż taki super bo tematyka jest przeciętna i ma banalne przesłanie. No ale mniejsza. Oglądnołem i mam kilka pytań

1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

2 Jeśli tak to Jakie to Filmy (tytuły)

3. Z kąd pobieracie filmy :P??
- Sklepy internetowe,
- wypożyczalnie
- tradycyjnie empik itp
- pożyczacie od znajmych w 100% legalne kopie
- znajdujecie przypadkiem w internecie:)

4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

5. Oglądaliście już najnowszą Komedie z Adamem Sandlerem (mój ulubiony aktor komediowy ) "Nie zadzieraj z fryzjerem"
5a. Jaki film z w.w. Aktorem lubicie najbardziej ??

6. Mam Dwa Zaległe filmy do oglądnięcia "Adwokat diabła" i "Angel Heart" oba starsze niż ja ale jeszcze ich nie widziałem który obejżeć pierwszy ??

7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??

8. Dla Fanów gier czy wyjdzie w najbliższym czasie jakiś film na podstawie gry ??

:zakochany:
kathariss
kathariss
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku?? 2 Jeśli tak to Jakie to Filmy (tytuły) 3. Z kąd pobieracie filmy :P?? - Sklepy internetowe, - wypożyczalnie - tradycyjnie empik itp - pożyczacie od znajmych w 100% legalne kopie - znajdujecie przypadkiem w internecie:) 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??


1. Niestety czasami tak bywa. ;PP Jednak Requiem for a dream to było coś... ;)
2. Np. Ryś, największa porażka .
3. Oczywisście, że kupuje lub wypozyczam w wypożyczalni ( wszysto legalne ! )
Tak naprawdę to prawie [color=white]wszystko ściagam z neta:ssh:

4. Nie jem chipsów, jestem na diecie :mrgreen:

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

tak :lol2:

tomekkolarz
tomekkolarz: 5. Oglądaliście już najnowszą Komedie z Adamem Sandlerem "Nie zadzieraj z fryzjerem"

JESZCZE nie :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

myślę że większość horrorów..ostatnich czasów pod to podchodzi

tomekkolarz
tomekkolarz: Jeśli tak to Jakie to Filmy

to akurat nie horror ale step up 2 mnie zawiódł ... i coś jeszcze ..ale nie chcę mi sie teraz szukac tytułu .. to tylko świadczy o tym że nie warto o nim pamiętać

tomekkolarz
tomekkolarz: - Sklepy internetowe, - wypożyczalnie - tradycyjnie empik itp - pożyczacie od znajmych w 100% legalne kopie - znajdujecie przypadkiem w internecie:)

gazety , i "100%" legalne od znajomych

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

nie... kupuje naprawdę wielkie paczki... gorzej z czekoladą

tomekkolarz
tomekkolarz: 5. Oglądaliście już najnowszą Komedie z Adamem Sandlerem (mój ulubiony aktor komediowy ) "Nie zadzieraj z fryzjerem"

nie... i uważam że nie jest z niego za dobry aktor

tomekkolarz
tomekkolarz: 5a. Jaki film z w.w. Aktorem lubicie najbardziej ??

THE LONGEST YARD - ale to z racji tego ..że : więzienie i football

tomekkolarz
tomekkolarz: 6. Mam Dwa Zaległe filmy do oglądnięcia "Adwokat diabła" i "Angel Heart" oba starsze niż ja ale jeszcze ich nie widziałem który obejżeć pierwszy ??

adwokata :tak:

tomekkolarz
tomekkolarz: 7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??

hmmm może i by było :woot:
może PARK JURAJSKI

tomekkolarz
tomekkolarz: 8. Dla Fanów gier czy wyjdzie w najbliższym czasie jakiś film na podstawie gry ??

nie mam sprzętu już na gry więc.. się nie interesuję już tym
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 września 2008
RexMundi
RexMundi: hmmm może i by było może PARK JURAJSKI

nie jednak nie.. 3 lata różnicy
...Ignorance is bliss...
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

czasem bywa, ale teraz nie pamietam tytulow...
a co do Requiem to mi sie podobal, momentami sie czulam jakbym sobie sama cos zapodala hehe...

tomekkolarz
tomekkolarz: tradycyjnie emule itp

:tak:

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

nom... dlatego sie teraz bierze tv pake lub cos takiego na dwie osoby i jest luz:mrgreen:

tomekkolarz
tomekkolarz: 6. Mam Dwa Zaległe filmy do oglądnięcia "Adwokat diabła" i "Angel Heart" oba starsze niż ja ale jeszcze ich nie widziałem który obejżeć pierwszy ??

Adwokat diabla:tak:

tomekkolarz
tomekkolarz: 7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??

wczoraj w teleekspresie o czyms takim wspominali
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: . Nie jem chipsów, jestem na diecie

Ja też a mimo to do filmu nie siadam bez Chipsów :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak


Uff myślałęm że tylko ja

RexMundi
RexMundi: myślę że większość horrorów..ostatnich czasów pod to podchodzi


Zdecydowanie tak :) większość to to totalna kaszana no ale trzeba oglądać żeby się przekonać czy warto było w tym przypadku zazwyczaj nie :/

RexMundi
RexMundi: step up 2 mnie zawiódł

Obie części fatalne jeśli chodzi o eilm ale muzyka całkiem spoko

RexMundi
RexMundi: nie... kupuje naprawdę wielkie paczki... gorzej z czekoladą


no ja włąśnie co bym nie zabrał z kuchni przed komputer to i tak po 10 minutach musze pauzować i iść po dokładkę
:zakochany:
Procent990
Procent990
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

Czasami sie zdarza ale nie zajmuje mi ten film miejsca na dysku poniewaz go usuwam jesli stwierdzam ze to nie jest dobry film do poleceniu komus badz mi sie nie podoba.

tomekkolarz
tomekkolarz: 2 Jeśli tak to Jakie to Filmy (tytuły)

Miedzy innymi horrorowy hit nieznajomi ...

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. Z kąd pobieracie filmy :P?? - Sklepy internetowe, - wypożyczalnie - tradycyjnie empik itp - pożyczacie od znajmych w 100% legalne kopie - znajdujecie przypadkiem w internecie:)


Nie oszukujmy sie wiekszosc ludzi pobiera filmy za free z internetu w tym ja tez ale jesli szczegolnie mnie jakis film interesuje to ide na premiere do kina ;)

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

Nie jem chipsow ale za to jak film mnie nudzi to coraz szybciej znikaja piwa ...

tomekkolarz
tomekkolarz: 5. Oglądaliście już najnowszą Komedie z Adamem Sandlerem (mój ulubiony aktor komediowy ) "Nie zadzieraj z fryzjerem"

Nie ale slyszalem ze dobra komedia , jak obejze to byc moze potwierdze to

tomekkolarz
tomekkolarz: 5a. Jaki film z w.w. Aktorem lubicie najbardziej ??

Nie mam takiego

tomekkolarz
tomekkolarz: 6. Mam Dwa Zaległe filmy do oglądnięcia "Adwokat diabła" i "Angel Heart" oba starsze niż ja ale jeszcze ich nie widziałem który obejżeć pierwszy ??

Adwokata polecam ogladalem co prawda dobrych kilka lat temu ale wraznie na mnie zrobil film a tego drugiego nie znam wiec nie polecam

tomekkolarz
tomekkolarz: 7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??
Raczej zadko sie zdarza cos takiego przynajmniej ja nie znam takiego przypadku ... Watpie ze ktos taka ksiazke na podstawie filmu chcialby czytac

tomekkolarz
tomekkolarz: 8. Dla Fanów gier czy wyjdzie w najbliższym czasie jakiś film na podstawie gry ??
Nic mi o tym nie wiadomo
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??

Niestety tak.

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. Z kąd pobieracie filmy :P?? - Sklepy internetowe, - wypożyczalnie - tradycyjnie empik itp - pożyczacie od znajmych w 100% legalne kopie - znajdujecie przypadkiem w internecie:)

Skąd*, jak już.
Najczęściej ściągam z Aresa :ssh:

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??

Si :smutny:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem bywa, ale teraz nie pamietam tytulow... a co do Requiem to mi sie podobal, momentami sie czulam jakbym sobie sama cos zapodala hehe...


Swoją drogą rozwala mnie ten motyw w niektórych filmach jak ludzie pionowo w żyłe pakują strzykawe :)

Konto usunięte
Konto usunięte: tomekkolarz: tradycyjnie emule itp


ejj:) tam było empik w ogóle co to jest eMule :P

Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj w teleekspresie o czyms takim wspominali


nie mam tv nie wiedziałem o tym widocznie mam jakieś zdolności nadprzyrodzone

Konto usunięte
Konto usunięte: nom... dlatego sie teraz bierze tv pake lub cos takiego na dwie osoby i jest luz


we Francji wszystko jest Petit nawe Hinekena 0,7 l nie mają o chipsach już nie wspomne :/
:zakochany:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Uff myślałęm że tylko ja

nie :mrgreen:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Miedzy innymi horrorowy hit nieznajomi ...


Właśnie nie wiem czy go sobie "załatwić" bo różne opinie chodzą :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oszukujmy sie wiekszosc ludzi pobiera filmy za free z internetu w tym ja tez ale jesli szczegolnie mnie jakis film interesuje to ide na premiere do kina ;)


no to podobnie jak ja niestety niestać mnie na dvd ze sklepu no chyba że to naprawde dobry film

Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej zadko sie zdarza cos takiego przynajmniej ja nie znam takiego przypadku ... Watpie ze ktos taka ksiazke na podstawie filmu chcialby czytac


włąśnie też nie znam i zaczołem myśleć czy to jest możliwe ??

Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd*, jak już.

:rower:
:zakochany:
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: jak ludzie pionowo w żyłe pakują strzykawe :)

na takie cos bym w zyciu uwagi nie zwrocila bo przy pobieraniu krwi sie odwracam, a sama sie nigdy nie wkłuwałam;)

tomekkolarz
tomekkolarz: eMule :P

ja nie wiem! zawsze filmy kupuje tylko na oryginalnym dvd:tak:

tomekkolarz
tomekkolarz: we Francji wszystko jest Petit nawe Hinekena 0,7 l nie mają o chipsach już nie wspomne :/

bo oni maja inny system jedzenia;) duzo rzeczy, mikroskopijne porcyjki, dlatego kolacje ciagna sie w nieskonczonosc:)
Procent990
Procent990
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Właśnie nie wiem czy go sobie "załatwić" bo różne opinie chodzą :/

Powiem tak jeden ci powie ze lipa np jak ja a drugi ze film wypas . A powiem jeszcze ze jak sam nie sprawdzisz to nie bedziesz wiedzial czy ci sie podoba czy nie

tomekkolarz
tomekkolarz: włąśnie też nie znam i zaczołem myśleć czy to jest możliwe ??
Mozliwe ale raczej to glupota bo jak ktos pojdzie na film i zobaczy ze huowy a potem ksiazka powstala to raczej jej nie kupi bo co w niej moze byc lepszego niz w filmie skoro jest na jego podstawie ...
:superkupa:
pauline321
pauline321
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: 1.Czy często tak macie że włączacie film który miał byc super a okazuje się że to kompletna chała i tylko zajmuje niepotrzebnie te 700 mb na dysku??


rzadko ;)
zazwyczja czytam recenzje filmu, opisy i sciagam to co podoba mi się.

tomekkolarz
tomekkolarz: - znajdujecie przypadkiem w internecie:)


przypadkiem sie natykam :ziober2:

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. czy też tak macie że po 10 minutach seansu konczą się wam chipsy ??


nie.
one mi sie koncza zanim sie napisy początkowe koncza :ziober2:

tomekkolarz
tomekkolarz: 5a. Jaki film z w.w. Aktorem lubicie najbardziej ??


podoba mi sie 50 pierwszych randek i Click i robisz co chcesz ;)

tomekkolarz
tomekkolarz: 7. czy jest coś takiego że najpierw powstał film a potem książka ??


jest ;)
dziś 13 jutro 30
najpierw film potem ksiazka.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.