xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  17 września 2008 (pierwszy post)
Cześć, cześć. ;*

NIEZNAJOMI
Szampan, świece, płatki róż... Dla Kristen (Liv Tyler) i Jamesa (Scott Speedman) miała to być magiczna noc, podczas której mieli uczcić wyjątkową okazję. Wyszli z wesela przyjaciół i pojechali do położonego w pięknym, ustronnym miejscu letniego domu rodziców Jamesa. Kiedy o czwartej nad ranem usłyszeli pukanie do drzwi i złowieszczy głos zadający absurdalne pytanie: Jest Tamara ?- nie mieli pojęcia, co ich czeka.... Scenarzysta i reżyser Bryan Bertino w mrożącym krew w żyłach thrillerze ?Nieznajomi" przedstawia studium lęku przed złem w czystej postaci. W konfrontacji z zamaskowanymi napastnikami, którzy z niezrozumiałych powodów zaczynają prześladować młodą parę, Kristen i James zrobią wszystko, aby przeżyć...

data premiery: 2008-09-12 (Polska)
Gatunek: Thriller, Horror
Reżyseria: Bryan Bertino
Scenariusz: Bryan Bertino
Obsada: Liv Tyler, Scott Speedman, Gemma Ward
Produkcja: USA
Długość: 85 min.





Oglądaliście ?
Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

Pozdrawiam i całuję.
S. ;*
authorlb
authorlb
  18 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: CO ty wogóle gadasz REC to zupełnie inny film. a motyw amatorskiej kamery to nie tylko te 2 filmy

Według mnie to tak wygląda

tomekkolarz
tomekkolarz: moim zdaniem nudny i nie straszny.

Są różne gusta
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście ? Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

Nie.
Nie oglądałam ani tego ani tego. ;C
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie to tak wygląda


tylko sposób w jaki nakręcono film jest podobny a ogólnie filmy są zupełnie różne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Są różne gusta


wiesz to akurat prawda tylko że ten film okresla się jako Horror dramat i po pierwsze na pewno nie jest straszny a po drógie nie ma nic z dramatu i w dodatku jest nudny nie wiem czemu niektórzy tak wysoko ooceniają ten film. no ale fakt sa różne gusta
:zakochany:
baskas4
baskas4
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 2008-09-12 (Polska)

już wyszedł :) nie mogłam sie doczekać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

wszystko jest lepsze od 'Rec'
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko jest lepsze od 'Rec'

no nie wiem. :]
baskas4
baskas4
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem. :]

no dobra. Nie liczę tych głupich amerykańskich gówienek, które straszą wnętrznościami.
Choć 'rec' mogę zaliczyć to tego samego rodzaju.
Wniosek? Trzeba kupić kamerę. kamerzyści zyją najdłużej.
FisiaToska
FisiaToska
  20 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "Sierociniec"

to dramat nie horror

tomekkolarz
tomekkolarz: moim zdaniem nudny i nie straszny.

bo czekaliscie na jakas straszna akcje a w tym filmie chodzilo o to samo co w Szóstym Zmyśle
zadziora18
zadziora18
  20 września 2008
Siostra dziś na tym była i powiedziała, że był beznadziejny, nudny, że częściej się śmiały niż bała. W sumie moja siostra nie ma gustu także nie wiem czy można zaufać jej opinii ;)
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  21 września 2008

Film zapowiada się ciekawie, tyle powiem ;]

Aniunia47
Aniunia47
  21 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście ? Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

"Rec" był 'straszniejszy', bardziej trzymał w napięciu.. "Nieznajomi" raczej nie zapadają w pamięć..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.