xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  17 września 2008 (pierwszy post)
Cześć, cześć. ;*

NIEZNAJOMI
Szampan, świece, płatki róż... Dla Kristen (Liv Tyler) i Jamesa (Scott Speedman) miała to być magiczna noc, podczas której mieli uczcić wyjątkową okazję. Wyszli z wesela przyjaciół i pojechali do położonego w pięknym, ustronnym miejscu letniego domu rodziców Jamesa. Kiedy o czwartej nad ranem usłyszeli pukanie do drzwi i złowieszczy głos zadający absurdalne pytanie: Jest Tamara ?- nie mieli pojęcia, co ich czeka.... Scenarzysta i reżyser Bryan Bertino w mrożącym krew w żyłach thrillerze ?Nieznajomi" przedstawia studium lęku przed złem w czystej postaci. W konfrontacji z zamaskowanymi napastnikami, którzy z niezrozumiałych powodów zaczynają prześladować młodą parę, Kristen i James zrobią wszystko, aby przeżyć...

data premiery: 2008-09-12 (Polska)
Gatunek: Thriller, Horror
Reżyseria: Bryan Bertino
Scenariusz: Bryan Bertino
Obsada: Liv Tyler, Scott Speedman, Gemma Ward
Produkcja: USA
Długość: 85 min.





Oglądaliście ?
Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

Pozdrawiam i całuję.
S. ;*
authorlb
authorlb
  17 września 2008

Właśnie dzisiaj widziałem "Nieznajomi", i jest to o wiele lepszy film niż [REC], który był przereklamowany, zwykła imitacja Blair Witch Project. Naprawdę wart obejrzenia. Polecam tym co nie oglądali. :)

authorlb
authorlb
  17 września 2008

Także "Sierociniec" ma swój klimat, nie przestraszył mnie ten film ale ogladałem go z pełnym skupieniem i ciekawością, tego typu filmy własnie lubię

KamiQa
KamiQa
  17 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście ?

widziałam zwiastun. miło się zapowiada.

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

to ma być dramat bardziej niż horror podobno :mrgreen:
Procent990
Procent990
  17 września 2008

Jak dla mnie przereklamowany film porazka nie podobal mi sie

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  17 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Blair Witch Project.

to mi się w ogóle nie podobało.

Konto usunięte
Konto usunięte: to ma być dramat bardziej niż horror podobno

horror/ thiller. :p

Konto usunięte
Konto usunięte: porazka

czemu?
Procent990
Procent990
  17 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu?

Spodziewalem sie czegos wiecej po tym filmie za malo trzyma a napieciu i dopiero po 50ktorej minucie cos sie zaczyna dziac a naprawde napalilem sie na ten film i rozczarowalem ...
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  17 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście ? Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

nie oglądałam, ale z recenzji nie zapowiada się na fajny, ale jak mówią że lepszy niż Rec to muszę obejrzeć i wtedy sama ocenię. :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście ?

jeszcze nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

nie widziałem obu ... więc nie wypowiem się

Konto usunięte
Konto usunięte: authorlb: Blair Witch Project. to mi się w ogóle nie podobało.

:wtf: specyficzny film...ale klimatyczny

Konto usunięte
Konto usunięte: nie oglądałam, ale z recenzji nie zapowiada się na fajny

wiesz.... każdy ma inne gesta.. więc nie skreślaj filmu przed obejrzeniem
...Ignorance is bliss...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć, cześć. ;*

witaj ;*
jak zdrówko ;> ? :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście ?

nein ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

nie wiem, ale rec wybitnie mi sie podobal :pavarotti:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

angelooo
angelooo
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście ?

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?

całkiem fajny, ale nie zachwycił mnie jakoś:tak:
ludzie momentami strasznie krzyczą podczas emisji:ninja:
reca nie widzialem, ale zabiore sie za niego niebawem
jednak nie ma co go porównywac do tego, bo tamten to typowy horror wymyślony, a nieznajomi to thriller na faktach:woot:

pozdrawiam
eSzatyNe
eSzatyNe
  18 września 2008

Nie oglądałem, ale zapowiada się na ciekawy film. Ale po screenach widać, że nie będzie tak straszno :and:

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  18 września 2008
Prinz
Prinz: jak zdrówko ;> ?

dobrze. :pavarotti: .

angelooo
angelooo: na faktach

no właśnie. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po screenach widać, że nie będzie tak straszno

mi się podobała zapowiedź. :and:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  18 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście ?


Jeszcze nie
pobiera mi się:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam już od kilku osób,że 'Nieznajomi' jest o wiele lepszym horrorem niż ' Rec ' . zgadzacie się ?


Ja czytałem różne opinie. sam się nie wypowiem bo nie widziałem. choć scenariusz wydaje się nie banalny

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie dzisiaj widziałem "Nieznajomi", i jest to o wiele lepszy film niż [REC], który był przereklamowany, zwykła imitacja Blair Witch Project. Naprawdę wart obejrzenia. Polecam tym co nie oglądali. :)


CO ty wogóle gadasz REC to zupełnie inny film. a motyw amatorskiej kamery to nie tylko te 2 filmy

Konto usunięte
Konto usunięte: "Sierociniec"


moim zdaniem nudny i nie straszny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Spodziewalem sie czegos wiecej po tym filmie za malo trzyma a napieciu i dopiero po 50ktorej minucie cos sie zaczyna dziac a naprawde napalilem sie na ten film i rozczarowalem ...


Wszystko kwestia gustu to zależy czego oczekujesz od Horroru ja np lubie jak nic się niedzieje przez jakiś czas a potem akcja nabiera tępa by w końcu by potem srać w porty z przerażenia że się tak wyrażę :)
:zakochany:
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  18 września 2008

sciagne sobie bo mi sie obsada podoba:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.