KONEFKE
KONEFKE
  3 września 2008 (pierwszy post)

Hills have Eyes - Wzgórza mają oczy

Co myślicie o tym filmie?

Lubicie go?

Zdjęcia.















RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2008
margotka
margotka: chłopaki... dwójki nie widziałam... mdli mnie, jak oglądam tego typu filmy...:]

no obie część .. i Wrong Turn 2 i Wzgórza maja oczy... to już poleciały po całości
po za tym wrong turn (jedynka) ma chyba o wiele ciekawszy klimat od Wzgórza.. (jedynki)
...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  4 września 2008
RexMundi
RexMundi: margotka: chłopaki... dwójki nie widziałam... mdli mnie, jak oglądam tego typu filmy...:] no obie część .. i Wrong Turn 2 i Wzgórza maja oczy... to już poleciały po całości po za tym wrong turn (jedynka) ma chyba o wiele ciekawszy klimat od Wzgórza.. (jedynki)


Rexsiu najlepsze jest to, że dopiero podczas oglądania "Wrong turn" okazało się, że jest to tego typu film...dranie mnie nie uprzedzili:/
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2008
margotka
margotka: Rexsiu najlepsze jest to, że dopiero podczas oglądania "Wrong turn" okazało się, że jest to tego typu film...dranie mnie nie uprzedzili:/

eeee tam najlepiej jest się zaskoczyć na filmie :)
...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  5 września 2008
RexMundi
RexMundi: eeee tam najlepiej jest się zaskoczyć na filmie :)


podobnie zrobiłyśmy z kumpelą na "Gotice"...tytuł nam się spodobał, ale nie przeczytałysmy opisu... z kina wracałyśmy 40 km/h autostradą hahahaha...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 września 2008
margotka
margotka: podobnie zrobiłyśmy z kumpelą na "Gotice"...tytuł nam się spodobał, ale nie przeczytałysmy opisu... z kina wracałyśmy 40 km/h autostradą hahahaha...

no ale przynajmniej film wywołał jakieś emocje

Ja tez nie raz z kumplami po jakimś horrorze.. łapaliśmy takę fazy.. że powrót do domu był utrudniony :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.