KONEFKE
KONEFKE
  3 września 2008 (pierwszy post)

Hills have Eyes - Wzgórza mają oczy

Co myślicie o tym filmie?

Lubicie go?

Zdjęcia.















xXCandyPrincess
xXCandyPrincess
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o tym filmie? Lubicie go?

bardzo słaby. :and:
nie.
wloczykij83
wloczykij83
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: boski. lubimy. bo jest straszny.


Masz zaburzenia osobowości jak gollum, że mówisz w liczbie mnogiej o sobie?
Ten film nie jest straszny, jak w masarni obdziera ze skóry i ćwiartuje się zwierzęta to raczej u nikogo strachu nie wywołuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hills have Eyes - Wzgórza mają oczy Co myślicie o tym filmie? Lubicie go? Zdjęcia.


Taki sobie, można obejrzeć, słabszy od prawdziwych filmów gore, jako horror niestraszny.
Horroshow
Horroshow
  3 września 2008

Hmm... Jak na gore to dobry ale żeby trzymać w napięciu to niezbyt...

Lecz czy... Wiecie że...

Film został nakręcony na podstawie różnych opowieści ludzi mieszkających np. niedaleko owej pustyni (Strefa 16 czy jak jej tam naprawde istnieje) oraz daleko od miast w lasach itp. Ludzie Ci opowiadają o "ludziach gór" lub "ludziach pustyni" zdeformowanych którzy zachowują się jak zwierzęta. w strefie 16 czy pierun wie jak jej tam doszło naprawde do kilku zagadkowych zaginięć całych rodzin w pobliżu wioski górniczej która była zlikwidowana gdy amreykański rząd zaczął robić testy nuklearne. Tak więc jest kilka dowodów na istnienie podobnych mutantów. Mówi się że nienawidzą amerykanów za to co im zrobili. Tak więc "The Hills hve eyes" oraz "Wrong Turn" Może mieć w sobie ziarnko prawdy... Nieprawdopodobne ? A jednak podania mówią same za siebie.

baskas4
baskas4
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Strefa 16

51 chyba :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieprawdopodobne ? A jednak podania mówią same za siebie.

Podania i legendy to kłamstwa :)
Horroshow
Horroshow
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 51 chyba

nie 51 :ninja: nie o tą mi chodzi jest strefa na pustyni nevada gdzie była testowana broń atomowa

Konto usunięte
Konto usunięte: Podania i legendy to kłamstwa :)

nie do końca na pustyni nevada zaginęło kilkanaście osób w niewytłumaczonych okolicznościach. Chyba że się schalali i ich grzechotniki zjadły :ninja:
baskas4
baskas4
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie 51 nie o tą mi chodzi jest strefa na pustyni nevada gdzie była testowana broń atomowa

ach, myslałam, że chodzi Ci o tą amerykańska, gdzie podobno rząd ukrywa kosmitów ;)
Bo też chyba jest na jakiejś pustyni.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie do końca na pustyni nevada zaginęło kilkanaście osób w niewytłumaczonych okolicznościach. Chyba że się schalali i ich grzechotniki zjadły

a może jednak są te mutanty? w końcu o naszej Ziemi wiemy tyle co nic :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Film został nakręcony na podstawie różnych opowieści ludzi mieszkających np. niedaleko owej pustyni (Strefa 16 czy jak jej tam naprawde istnieje) oraz daleko od miast w lasach itp. Ludzie Ci opowiadają o "ludziach gór" lub "ludziach pustyni" zdeformowanych którzy zachowują się jak zwierzęta. w strefie 16 czy pierun wie jak jej tam doszło naprawde do kilku zagadkowych zaginięć całych rodzin w pobliżu wioski górniczej która była zlikwidowana gdy amreykański rząd zaczął robić testy nuklearne. Tak więc jest kilka dowodów na istnienie podobnych mutantów. Mówi się że nienawidzą amerykanów za to co im zrobili. Tak więc "The Hills hve eyes" oraz "Wrong Turn" Może mieć w sobie ziarnko prawdy... Nieprawdopodobne ? A jednak podania mówią same za siebie.

słyszałem o tym :tak:
nawet jeden z odcinków archiwum X był temu poświęcony

Konto usunięte
Konto usunięte: Podania i legendy to kłamstwa :)

nie zawsze

Konto usunięte
Konto usunięte: nie do końca na pustyni nevada zaginęło kilkanaście osób w niewytłumaczonych okolicznościach. Chyba że się schalali i ich grzechotniki zjadły

a w Australii .. koleś co zatłukł kilkadziesiąt ludzi na pustyni ?
też zrobiono film o tym
Wolf Creek

albo "Bękarty diabła" też na faktach

tacy ludzie się zdarzają :tak:
...Ignorance is bliss...
Horroshow
Horroshow
  3 września 2008
RexMundi
RexMundi: słyszałem o tym nawet jeden z odcinków archiwum X był temu poświęcony

Dokładnie. Ale uważam że tacy ludzie istnieją. Ale nie chciałbym ich spotkać :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: a może jednak są te mutanty? w końcu o naszej Ziemi wiemy tyle co nic :)

Dokładnie... Ale nie chciałbym sie spotkac z takim człowiekiem hmm... napisze może "człowiekiem".

RexMundi
RexMundi: a w Australii .. koleś co zatłukł kilkadziesiąt ludzi na pustyni ? też zrobiono film o tym Wolf Creek

Tak Wolf Creek był dobry :tak: Teksańska masakra też na faktach ale trochę naciągana. Nagrana na podstawie historii Edwarda Gaina :ninja: Facet był prawdziwym psycho... w jego domu znaleziono ponad 30 ciał albo więcej i to poprzyczepiane pod sufitem itp.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale uważam że tacy ludzie istnieją.

mogę żyć :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Teksańska masakra też na faktach ale trochę naciągana. Nagrana na podstawie historii

mieli pomysł.. reszte dopisali

Konto usunięte
Konto usunięte: Edwarda Gaina Facet był prawdziwym psycho... w jego domu znaleziono ponad 30 ciał albo więcej i to poprzyczepiane pod sufitem itp.

ciekawe kiedy zrobią film o Richardie Kuklińskim ..pomijając dokument
...Ignorance is bliss...
KONEFKE
KONEFKE
  4 września 2008

no ciekawie się temat rozwinął..

wiecie coś wiecej o tych mutantach co niby są na prawde albo macie jakiś link do tego artykułu?

angelooo
angelooo
  4 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o tym filmie? Lubicie go?

niczym mnie nie zachwycił:tak:
ale da się obejrzeć
pikanterii moze dodać to że może ktoś taki tam gdzies buszuje:mrgreen:
margotka
margotka
  4 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: patrząc na kadry dochodzę do wniosku, że to kolejny pseudo horror, który obrzydza wnętrznościami.


obrzydzający wnętrznościami był "wrong turn"...
szogun5g
szogun5g
  4 września 2008

Jedynka jeszcze jeszcze jako taka byla, ale druga czesc to juz dno. :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2008
margotka
margotka: obrzydzający wnętrznościami był "wrong turn"...

jedynka nie była zła ... dwójka to już jakaś pomyłka
...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  4 września 2008

chłopaki... dwójki nie widziałam... mdli mnie, jak oglądam tego typu filmy...:]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.