TransAm90
TransAm90
  26 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Każdemu z was pewnie zdarzyło się oglądać w dzieciństwie lub też w dalszej przeszłości jakiś film który utkwił wam w pamięci, a obecnie za cholere nie możecie go znaleśc. Macie jakieś tytuły? :woot: Coś co oglądaliście dawno temu i chcielibyście ponownie obejrzeć lecz, rok produkcji filmu czy też jego niska popularnośc nie pozwalaja na to. Ja osobiście mam dwa takie tytuły.

"Głębia bermudzka" 1978 (Bermuda depths)
"Istota" 1998 (Creature)

Oba te filmy pamiętam z dzieciństwa i zależy mi szczególnie na pierwszym, aby obejrzeć go ponownie. Może wy coś wiecie i pomożemy sobie nawzajem :)

Pozdrawiam.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale widzialam jak w gazecie TV było zdjecie jakiegos dziecka co w ziemi grzebalo i podpis władca much

wof..jakas ty oczytana
...Ignorance is bliss...
Konradziq
Konradziq
  27 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: Ja mam na cd.. tylko..że kutwa.. u mnie nie chcę się włączyć.. a u kumpla np. tak tez bym Go z chęcią obejrzał

Kodeki zainstaluj :woot:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 sierpnia 2008
Konradziq
Konradziq: Kodeki zainstaluj

nie..to raczej problem .. z napędem .. a raczej..z nagraną płytą..
chyba sesja jest nie domknięta lub coś..
bo jest film..na płycie..ale w ogóle się nie otwiera
...Ignorance is bliss...
moshic
moshic
  28 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: nie..to raczej problem .. z napędem .. a raczej..z nagraną płytą.. chyba sesja jest nie domknięta lub coś.. bo jest film..na płycie..ale w ogóle się nie otwiera


jezeli niedomknieta sesja to powinno dac sie odpalic w nero i skopiowac na hdd ... a jak u kumpla otwiera to co za problem skopiowac na HDD i wypalic jeszcze raz ? [;
pauline321
pauline321
  28 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: wof..jakas ty oczytana


ha ha ha :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli niedomknieta sesja to powinno dac sie odpalic w nero i skopiowac na hdd ..

próbowałem ..ale też nic ..

wiesz.. na płytę wchodze normalnie.. widzę plik z filmem .. ale jak chcę włączyć.. to nic
nie działa

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak u kumpla otwiera to co za problem skopiowac na HDD i wypalic jeszcze raz ? [;

ile to roboty :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ha ha ha

:głaszcze po łbie:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.