TransAm90
TransAm90
  26 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Każdemu z was pewnie zdarzyło się oglądać w dzieciństwie lub też w dalszej przeszłości jakiś film który utkwił wam w pamięci, a obecnie za cholere nie możecie go znaleśc. Macie jakieś tytuły? :woot: Coś co oglądaliście dawno temu i chcielibyście ponownie obejrzeć lecz, rok produkcji filmu czy też jego niska popularnośc nie pozwalaja na to. Ja osobiście mam dwa takie tytuły.

"Głębia bermudzka" 1978 (Bermuda depths)
"Istota" 1998 (Creature)

Oba te filmy pamiętam z dzieciństwa i zależy mi szczególnie na pierwszym, aby obejrzeć go ponownie. Może wy coś wiecie i pomożemy sobie nawzajem :)

Pozdrawiam.

InsolentOne
InsolentOne
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja za mlodu kochalem gwiezdne wojny, co zostalo mi do dzis Poza tym doskonale pamietam ze zachwycalem sie filmem "Goonies", fajne kino przygodowe :)

aha!
"Bliskie spotkania 3-go stopnia"
"E.T."
..te filmy tez uwielbialem za dziecka i do dzis lubie do nich wracac.
USRoute66
USRoute66
  26 sierpnia 2008

Ja pamiętam jak chowałem się za fotelem jak leciał w TV "Przyjaciel wesołego diabła".. Bałem się go jak cholera.. Ostatnio ściągnąłem z netu sobie, ale jakoś czasu brak żeby obejrzeć.. Ale odpaliłem urywki i już się nie boję hehe..

6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  26 sierpnia 2008
jak na razie to przychodzi mi do głowy "Niekończąca się opowieść" :zakochany: .
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  26 sierpnia 2008

jak byłam mała to się w nim kochałam (mam na myśli chłopca oczywiście ) :pavarotti:
InsolentOne
InsolentOne
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na razie to przychodzi mi do głowy "Niekończąca się opowieść" .

Fakt, ja tez bardzo lubilem ten film jako dziecko, i ta skalna rodzinka i latajacy pies, to bylo cos :D
Tyllisum2
Tyllisum2
  26 sierpnia 2008

Piekło 2 byłem małym chłopcem ten horror wywarł na mnie wielkie wrażenie.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "Przyjaciel wesołego diabła"

Ja kudłaty durnowaty.. :nutki:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak byłam mała to się w nim kochałam (mam na myśli chłopca oczywiście )

płakałem jak ten koń sie utopił :smutny:
...Ignorance is bliss...
eciasty
eciasty
  26 sierpnia 2008

Jednym z najlepszych filmów jakie widziałem był bodajże o ile dobrze pamiętam 'Lenin musi umrzeć'

Wie ktoś coś nt emisji ?

baskas4
baskas4
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdemu z was pewnie zdarzyło się oglądać w dzieciństwie lub też w dalszej przeszłości jakiś film który utkwił wam w pamięci, a obecnie za cholere nie możecie go znaleśc. Macie jakieś tytuły?

ja niestety mam tak z książkami.
:and:
sexiflexi18otoja
sexiflexi18otoja
  26 sierpnia 2008

Może muminki...:) :zonk: :zonk:

Konradziq
Konradziq
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i jeszcze taki film o 3 czarownicach co bardzo czesto na sylwestra lecial ;) kieeedys. ze one cos tam w noc duchów cos tam robily

"Hokus Pokus" ? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdemu z was pewnie zdarzyło się oglądać w dzieciństwie lub też w dalszej przeszłości jakiś film który utkwił wam w pamięci, a obecnie za cholere nie możecie go znaleśc. Macie jakieś tytuły? Coś co oglądaliście dawno temu i chcielibyście ponownie obejrzeć lecz, rok produkcji filmu czy też jego niska popularnośc nie pozwalaja na to.

Hmm... Być może taki jest, ale o nim nie myślę...

Ale z bajek - Czarodziejki z księżyca
:crylol:
KamiQa
KamiQa
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety w wieku 9

kobieta w wieku 9 lat? :D
no nie nazwała bym tego tak ^^

co do tych dwoch filmów to nie pomoge. Sama też nie ma jakis takich filmów które pamietam z dzieciństwa i c hciałabym obejrzeć.
pauline321
pauline321
  26 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: Wiedźmy co zamianiały dzieci w myszy ? Ze śmiercią jej do twarzy.. ale to nie o wiedzmach


nie :nie:
to bylo cos innego.
jedna blondi druga ruda a trzecia czarna takie nie za młode :woot:
pauline321
pauline321
  26 sierpnia 2008
Konradziq
Konradziq: "Hokus Pokus" ?


ooo!
dzieki :zakochany:
kocham Cie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: 'Lenin musi umrzeć'


a nie goodbye lenin?
olciaaa015
olciaaa015
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś tytuły?

Kurcze nie pamiętam... "Niezapomniana opowieść" chyba... Gdzie był taki duży latający smoko-pies ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.