adrianbdg
adrianbdg
  20 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Jak Myślicie co działa na korzyść na szego kraju ??(jaka subkultura)

RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  21 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: Jak Myślicie co działa na korzyść na szego kraju ??(jaka subkultura)

Żadna z wymienionych - nie widze korzeni słowiańskich w tym .....
TransAm90
TransAm90
  21 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: niech wciągają i jarają, mi to przecież nie szkodzi ;)

Nigdy nie slyszalem zeby rasta cos wciagal.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rasta .. Jeżeli mówisz o ludziach głoszących pokój, cudownie grających na bębnach, z dredami i luźnym stylem bycia.. oryginalnymi , niepodporządkowanymi ... to jestem na tak. Jeżeli o burakach, którzy potrzebują 5 gram , żeby odlecieć w kosmos, wtedy dopiero czują się 'rasta'.. jestem na nie ;]

:piwo: Amen stary.
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  22 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: Jak Myślicie co działa na korzyść na szego kraju ?

Hmm... ogólnie to nie powinno się... porównywać tych dwóch subkultur do siebie.
Jednak na korzyść kraju żadna z tych grup nie działa.
Oby dwie to ćpuny :ziew:
[color=white]żart :ninja:
adrianbdg
adrianbdg
  22 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz być rasistą, ale to Cię ograniczy, bo co? Powiesz szefowi, że nie będziesz pracować z murzynem lub Azjatą? To Cię wyrzuci


Tak powiem szefowie ze z błotnymi rasami nie bende pracowal bbo dlamnie to jest ponizajace ;) Polska odkąd pamiętam była zawsze biała i miała słowiańskie korzenie.

RexMundi
RexMundi: EraGangstera: Rasta dążyliby do legalizacji, żeby się zajarać łolelele kuva... jakby tylko rasta nic innego nie robili tylko jarali... prędzej spotkasz..jakiegoś lalusia.. w białych rękawiczkach .. z kieszeniami wszelakich dragów niż rasta


ja wiem co innego u mnie predzej rasta ma wkieszenie maryche niż jakiś koleś biegający w białych rękawiczkach :)

RexMundi
RexMundi: FourthHorsemen:cóż za utopia ale wartościowa lepiej marzyć o pokoju niż..o paleni homoseksualistów


ja wole najpierw spalic homoseksualistow, komunistów i wszystkie Błotne rasy sprowadzić do swoich krajów i będziemy żyć w pokoju :) a jak chcą to niech nas odwiedzają :) to wszystko :)
adrianbdg
adrianbdg
  22 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oby dwie to ćpuny


my skinhead's nie ćpamy :)
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  22 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: my skinhead's nie ćpamy :)

znajdą sie i tacy co biorą ;]

adrianbdg
adrianbdg: ja wole najpierw spalic homoseksualistow, komunistów i wszystkie Błotne rasy sprowadzić do swoich krajów i będziemy żyć w pokoju :) a jak chcą to niech nas odwiedzają :) to wszystko :)

daruj sobie
temat robi się zbyt nietolerancyjny przez co zostanie on zamknięty ;]
poglądy swoje tego typu wyrażaj sobie w swoich kręgach ;]

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.