adrianbdg
adrianbdg
  20 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Jak Myślicie co działa na korzyść na szego kraju ??(jaka subkultura)

folkemon
folkemon
  20 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: Tu trzeba Przywrócić dawne wierzenia i kulturę :)

no nie żartuj, że jako osoba nie wierząca w Boga miałbym nagle uwierzyć w słowiańskich bogów.

A dawną kulturę jak rozumiesz? Mam odziać się w skóry, ubrać hełm i być słowiańskim wojem? :jezyk:

adrianbdg
adrianbdg:

świat jest liberalny, rasy się mieszają, tego się nie da zatrzymać. Rasizm jest archaizmem , zupełnie nie pasującym do naszych czasów. Za kilkadziesiąt lat będziemy się wszyscy uczyć chińskiego w szkołach, a naszymi sąsiadami będą skośnoocy. Nikt im nie zabroni mieszkania w Europie, bo są dobrymi pracownikami, a na świecie liczą się pieniądze.

Możesz być rasistą, ale to Cię ograniczy, bo co? Powiesz szefowi, że nie będziesz pracować z murzynem lub Azjatą? To Cię wyrzuci i będziesz sobie marzył o Białej Polsce będąc na zasiłku.
zuziczek85
zuziczek85
  20 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: Skinhead

Nie dziekuje. Z kretynami nie rozmawiam.

adrianbdg
adrianbdg: Rasta

Swietna muzyka, genialni ludzie, swietne podejscie do zycia.

adrianbdg
adrianbdg: Jak Myślicie co działa na korzyść na szego kraju ??(jaka subkultura)

Nic. Polityka moze dzialac na korzysc albo na szkoda. Subkultura to wyrazanie swoich pogladow.
margotka
margotka
  20 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: będziesz sobie marzył o Białej Polsce będąc na zasiłku.


zasiłek otrzymuje osob, ktora na umowe o pracę przepracowała przynajmnij rok i ma zarobek wyższy niż 900 zł na rękę...:]... status bezrobotnego uzyskać może każdy...

uważam, że rasista to człowiek, który ma fobie...proszę bardzo...nikomu nie bronię...dopóki kogoś nie krzywdzi...
margotka
margotka
  20 sierpnia 2008

a...i zasiłek dostaje się tylko przez pół roku...:mrgreen: gwoli uzupełnienia...

folkemon
folkemon
  20 sierpnia 2008
margotka
margotka: zasiłek otrzymuje osob, ktora na umowe o pracę przepracowała przynajmnij rok i ma zarobek wyższy niż 900 zł na rękę...:]... status bezrobotnego uzyskać może każdy...

no nie znam się na tym :P ale mam nadzieję, że sens mojej wypowiedzi jest zrozumiały, o :mrgreen:
Owieczka
Owieczka
  20 sierpnia 2008
margotka
margotka: a...i zasiłek dostaje się tylko przez pół roku... gwoli uzupełnienia...

a niekoniecznie :D
kuroniówka zależy od zarobków w powiecie, w każdym razie u nas jest rok, w powiecie obok już mają krócej
deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  20 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: Jak Myślicie co działa na korzyść na szego kraju ??(jaka subkultura)

zdecydowanie emo xDD
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
ChilloutBiacz
ChilloutBiacz
  20 sierpnia 2008

Zależy.. Skinheadzi mają nawalone we łbie, bo mają chorą ideologię.. To nie znaczy, że są od razu kretynami ... Czasami człowiek jest zdesperowany i źle się wkręci w życie..
Ci co są teraz w tym 'dołku'' .. za pare lat bedą tego żałować.

Rasta .. Jeżeli mówisz o ludziach głoszących pokój, cudownie grających na bębnach, z dredami i luźnym stylem bycia.. oryginalnymi , niepodporządkowanymi ... to jestem na tak.
Jeżeli o burakach, którzy potrzebują 5 gram , żeby odlecieć w kosmos, wtedy dopiero czują się 'rasta'.. jestem na nie ;]

Pozdro dla prawdziwych ;)

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  21 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ludziach głoszących pokój

cóż za utopia :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli o burakach, którzy potrzebują 5 gram , żeby odlecieć w kosmos, wtedy dopiero czują się 'rasta'.. jestem na nie ;]

o, to mi się podoba.
ChilloutBiacz
ChilloutBiacz
  21 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: cóż za utopia


Marzeń nigdy nie za mało :) szczególnie jak jesteśmy krok od wojny..
Dragonnn
Dragonnn
  21 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: Polscy Skinheadzi Walczą o dobro swojego kraju,

hahahahahahhahhaahah :crylol: :lol: kurna 1 raz slysze ze skinhead robi co porzadnego :lol2:

adrianbdg
adrianbdg: adrianbdg

chlopie juz nie zyjemy w czasie hitlera wiec zmien swoje poglady do swiat troche. Ja nie lubie rasistow... o!. Co to za roznica czy ktos ma biala skore czy ma czarna skore???? czyzby nie ten sam krew??? czy krew u murzynow jest zielony???? czy murzyn nie czlowiek???? Kolor nie swiadczy o czlowiekach. Kolor to tylko kolor. Tak jak ty moze wolisz pic Leszka a inni zubr. oby 2 nazywaja sie piwo. Murzyn robi kupe, sika tak jak ty, murzyn choruje tak jak ty, murzyn robi te same rzeczy co ty. Gdyby nie murzyn jak tez swiat by wygladal???? powiedz mi jak????? Czasy niewolnikow juz sie konczyly hitlery, kupa i tralalala. Jestesmy w XXI wieku teraz. Tak jak Folkemon napisal powiedz szefowi ze nie bedziesz pracowac z Murzynem albo z Azjatką,tracisz prace. W twoim opisie piszesz ze nie lubisz Zydow. Spotkales sie z nimi kiedys??? zaloze sie ze nie wiec wy skinheadzi i rasisci przestancie bo wasza ideologia moge nazywac kretynizm..... powtarzam jeszcze: zyjemy w XXI wieku a nie w czasach niewolnikow.

Amen.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: co zjara sie i ma wolnosc na 30 min a potem wraca dozeczywistosci i tylko nazekaja zamiast walczyc o to by lkepei jbylo to wola sobie popsioczyc na nasz kraj :)

cóż .. nie ma to jak stereotypy :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Skinheadzi są patriotami.

taaa

Konto usunięte
Konto usunięte: Rasta dążyliby do legalizacji, żeby się zajarać łolelele

kuva... jakby tylko rasta nic innego nie robili tylko jarali...
prędzej spotkasz..jakiegoś lalusia.. w białych rękawiczkach .. z kieszeniami wszelakich dragów niż rasta
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: cóż za utopia

ale wartościowa
lepiej marzyć o pokoju niż..o paleni homoseksualistów
...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  21 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: margotka: a...i zasiłek dostaje się tylko przez pół roku... gwoli uzupełnienia...a niekoniecznie :Dkuroniówka zależy od zarobków w powiecie, w każdym razie u nas jest rok, w powiecie obok już mają krócej


a fakt...:)bralam pod uwagę tylko moją wioskę...
poetess
poetess
  21 sierpnia 2008
adrianbdg
adrianbdg: Jak Myślicie co działa na korzyść na szego kraju ??(jaka subkultura)

Na pewno nie Skinheadzi, bo są to ludzie, którzy swoje poglądy opierają na chorych uprzedzeniach, ponadto krzywdzą innych dyskryminujac tylko ze względu na kolor skory, pochodzenie lub oriernatcje seksualną. Zasłaniją sie patriotyzmem, tak naprawdę jest to skrajny nacjonalizm prowadzący do chorych podziałów.

Co do rasty, jestem na tak. Podoba mi się ich ideologia, trochę kojarzą mi się z nedozwolonymi ( :mrgreen: ) używkami, ale to ich sprawa, niech wciągają i jarają, mi to przecież nie szkodzi ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.