poetess
poetess
  13 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Najwyżej stanie się wielka niesprawiedliwość i temat mi zamkną.
Nie ma jednak odpowiedniejszego działu na tym forum, bo Hydepark nie prezentuje na dzien dzisiejszy wystarczająco wysokiego poziomu intelektualnego ( wybaczcie, cudowne wyjątki, ktore zjawiają się na tym dziale ).
Polityka zreszta dotyczy w dużym stopniu kultury.

Na wprowadzenie:
1.Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?( Ja ogladam co popadnie, informacje zawsze podobne, ew. przekaz i prezenter sie roznia, a gdy nie ogladam, to sprawdzam w inetrnecie, co ciekawego się wydarzyło )
2. W szkole lubicie/lubiliście WOS?( Ja bardzo )
3. Inetersujecie sie polityką? ( Ja bardzo )
4. Co myśliscie o polskiej polityce? ( Cyrk na kółkach )
5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej? ( Mi prawica zdecydowanie )
6. PIS powroci do władzy? Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO?( moja opinia : PIS się już nie podniesie, narazie nie widze godnego przeciwnika dla miernego PO)
7. Najbardziej kompromitujący Polske polityk?(moim zdaniem Lepper, Beger, Giertych oraz ogółem Młodzież Wszechpolska..ogolnie standard)
8. Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego? ( moim zdaniem tak, nasze stosunki z Rosja są kiepskie i bez tarczy, wiec przynajmniej bedziemy miec ochrone, poza tym dobrze miec USA za sojusznika, nawet jeżeli do tej pory nie widać tego większych korzyści)


Starczy..
Teraz przejde do sedna tego tematu.
Na pewno wszyscy mniej lub więcej, ale orientują się w sprawie Gruzji.
Uważacie, że prezydnet postapil właściwie wypowiadając się w tak ostrych słowach i w oskarżając praktycznie bezpośrednio Rosje, nie majac zdecydowanych "pleców" w postaci UE? ( Niby nie ma co się cackać z Rosjanami, jednak uważam, że mógł troche bierniej podejść do sprawy )
Pogorszyły się jeszcze nasze stosunki z Rosją? ( Na pewno... :mrgreen:)

Szykuje się większa wojna? :and: ( Wojna nie, Rosja pomimo swej potęgo militarnej świata nie pokona narazie, najwyzej kurki z gazem przykręci :pavarotti: )

Tyle, nie zamykajcie mi tematu.. :and:
pozdrawiam
baskas4
baskas4
  13 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: O ile pamiętam to ciekawe progsy tam lecą :)

teraz oglądam magiel towarzyski i "66 niezapomnianych..."
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy zostane Panią Premier to przyjdziesz na kolanach, zebym Ci pozwolila buty wypastować

Ehe, w sumie już ciemno jest więc zapewne śnisz :mrgreen:
:budzipoetess:

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz oglądam magiel towarzyski i "66 niezapomnianych..."

Ja nie kumaju :and:
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehe, w sumie już ciemno jest więc zapewne śnisz :budzipoetess:

zobaczysz, albo bede nastepczynia Renatki Beger conajmniej, albo Neli Rokity
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczysz, albo bede nastepczynia Renatki Beger conajmniej, albo Neli Rokity

Taaaak a na niebie będą latać smoki :lol2:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  13 sierpnia 2008

BTW czas na mnie
Dobranoc Wam
:bye:

Krystian48
Krystian48
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?

Kiedyś Codziennie oglądałem Panorame ale jakoś mi przeszło, ale jak mam okazję (chęci:ssh:) to oglądam :]

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W szkole lubicie/lubiliście WOS?

Takl i TAo bardzo.. przez 3 lata w Gimnazjum 5 z Wos'u

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Inetersujecie sie polityką?

Przestałem pod koniec 2 klasy Gimnazjum. zaczeły mnie interesowac Bardziej Ambitne rzeczy:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Co myśliscie o polskiej polityce?

Banda Darmozjadów :martuska:

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej?

Jak Widze co wyprawiają Kaczory :zonk: to mi sie na :haft: zbiera...
ogólnie przestałem Faworyzować Ugrupowania Polityczne

Konto usunięte
Konto usunięte: 6. PIS powroci do władzy? Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO?( moja opinia : PIS się już nie podniesie, narazie nie widze godnego przeciwnika dla miernego PO)

J.W

Konto usunięte
Konto usunięte: 7. Najbardziej kompromitujący Polske polityk?(moim zdaniem Lepper, Beger, Giertych oraz ogółem Młodzież Wszechpolska..ogolnie standard)

J.W Kaczory i Kononoiwicz ale ten jest bardziej głupi i zabawny niż kompromitujący

Konto usunięte
Konto usunięte: 8. Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego?

:ryba: mi to.... Tak źle tak nie dobrze... Od zawsze USA i Rosja mieli nas za ścierwa i to sie nie zmieni nigdy

Konto usunięte
Konto usunięte: Starczy.. Teraz przejde do sedna tego tematu. Na pewno wszyscy mniej lub więcej, ale orientują się w sprawie Gruzji. Uważacie, że prezydnet postapil właściwie wypowiadając się w tak ostrych słowach i w oskarżając praktycznie bezpośrednio Rosje, nie majac zdecydowanych "pleców" w postaci UE? ( Niby nie ma co się cackać z Rosjanami, jednak uważam, że mógł troche bierniej podejść do sprawy ) Pogorszyły się jeszcze nasze stosunki z Rosją? ( Na pewno... ) Szykuje się większa wojna? ( Wojna nie, Rosja pomimo swej potęgo militarnej świata nie pokona narazie, najwyzej kurki z gazem przykręci )

Nie słyszałem jego wypowiedzi...
Nie mam jeszcze do końca wyrobionego zdania na ten temat
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  14 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?( Ja ogladam co popadnie, informacje zawsze podobne, ew. przekaz i prezenter sie roznia, a gdy nie ogladam, to sprawdzam w inetrnecie, co ciekawego się wydarzyło ) 2. W szkole lubicie/lubiliście WOS?( Ja bardzo ) 3. Inetersujecie sie polityką? ( Ja bardzo ) 4. Co myśliscie o polskiej polityce? ( Cyrk na kółkach ) 5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej? ( Mi prawica zdecydowanie ) 6. PIS powroci do władzy? Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO?( moja opinia : PIS się już nie podniesie, narazie nie widze godnego przeciwnika dla miernego PO) 7. Najbardziej kompromitujący Polske polityk?(moim zdaniem Lepper, Beger, Giertych oraz ogółem Młodzież Wszechpolska..ogolnie standard) 8. Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego? ( moim zdaniem tak, nasze stosunki z Rosja są kiepskie i bez tarczy, wiec przynajmniej bedziemy miec ochrone, poza tym dobrze miec USA za sojusznika, nawet jeżeli do tej pory nie widać tego większych korzyści)

1.Fakty
2.Ja lubię,ale te tematy,które NIE są o polityce.
3.Oj nie
4.To samo co Ty
5.A czym to się różni?
6.Znaczy nie wiem...
7.Beger
8.Nie interesuję mnie to:ziew:
wiejskilol
Posty: 30 (po ~395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wiejskilol
  25 sierpnia 2008

[quote=poetess]
1.Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?
Unikam, bo brak im obiektywizmu. Ale jeśli już , to Wiadomości
2. W szkole lubicie/lubiliście WOS?
Nudził mnie strasznie, wolałem historię.
3. Inetersujecie sie polityką?
Jeśli już, to metapolityką, czy tam jak kto woli filozofią polityczną.
4. Co myśliscie o polskiej polityce?
Stado bezideowych wieprzy przy korycie.
5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej?
Jak najbardziej prawica, jednak nie ta, którą znacie z mediów bo to żadna prawica. Ideowo najbliższy mi jest w tej kwestii klub zachowawczo monarchistyczny.
6. PIS powroci do władzy? Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO?
Predzej czy później powróci. Mam nadzieję, że nasza demokracja zmierza w stronę systemu dwupartyjnego jak w Anglii bądź Stanach. PO będzie liberalna, a PiS konserwatywna.
7. Najbardziej kompromitujący Polske polityk?
Lepper, Beger, Senyszyn, Kwaśniewski. To oczywiście najgorsi z najgorszych. Swołocz.
8. Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego?
Tak ponieważ w przypadku wojny atomowej nie będzie różnicy czy jakaś tarcza nas ochroni, czy nie, a możemy dzięki pro amerykańskiej polityce oddalić się nieco od socjalistów z Brukseli i rosyjskich barbarzyńców.

.
Na pewno wszyscy mniej lub więcej, ale orientują się w sprawie Gruzji.
Uważacie, że prezydnet postapil właściwie wypowiadając się w tak ostrych słowach i w oskarżając praktycznie bezpośrednio Rosje, nie majac zdecydowanych "pleców" w postaci UE?


Uważamy, że prezydent postąpił właściwie. On i inne kraje nadbałtyckie nadały sprawie wystarczający rozgłos, aby zachód Europy - od XVIII w. niezmiennie zachwycony Rosją - poczuł się zmuszony do reakcji innej, niż wystosowanie not dyplomatycznych. Przecież Niemcy stanęły początkowo po stronie rosji, dopiero później, pod presją, zmieniły swoje stanowisko. Gdyby Kaczor siedział cicho, a z nim Łotwa i cała reszta, skończyłoby się na niczym. A my , bardzo prawdopodobne, stracilibyśmy gazociąg, który z Azji przez Gruzję, Morze Czarne i Ukrainę, będzie w przyszłości dostarczał nam gaz. Kaczor zrobił co mógł w sprawie naszych interesów na arenie międzynarodowej i chwała mu za to.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?

najczęściej na Polsacie Informacje

Konto usunięte
Konto usunięte: W szkole lubicie/lubiliście WOS?

lubiłem

Konto usunięte
Konto usunięte: Inetersujecie sie polityką?

nie dla mnie to jedno wielkie bagno ...szkoda nerwów

Konto usunięte
Konto usunięte: Co myśliscie o polskiej polityce? (

nie mój chlew nie nie moje świnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej

Prawica :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: PIS powroci do władzy?

Boże chroń Polskę

Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO

samo PO

Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej kompromitujący Polske polityk

Kaczory , Giertychy, Lepper , Sowińska

Konto usunięte
Konto usunięte: Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego?

cóż.. problem tarczy był problemem .. czy USA czy ROSJA .. zdecydowaliśmy że USA
czy wybór jest dobry .. byliśmy i będziemy zawsze między młotem i kowadłem
poparcie jednej ze stron wiąże się z pogorszeniem stosunków ze stroną druga..
jednak.. idziemy w kierunku proamerykańskim i lepiej już chyba nie zmieniać tego

Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie, że prezydnet postapil właściwie wypowiadając się w tak ostrych słowach i w oskarżając praktycznie bezpośrednio Rosje, nie majac zdecydowanych "pleców" w postaci UE? (

nie wiem co powiedział... ale jeśli powody były słuszne.. to nie mam mu nic za złe..
nie ma co się cackac.. dla agresorów

Konto usunięte
Konto usunięte: Pogorszyły się jeszcze nasze stosunki z Rosją? ( Na pewno...

wątpię by kiedykolwiek Polak był w dobrych stosunkach z Rosjaninem.. na tle politycznym

Konto usunięte
Konto usunięte: Szykuje się większa wojna?

czasami mam wrażenie.. że jedno z mocarstw trzyma palec na przycisku
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.