poetess
poetess
  13 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Najwyżej stanie się wielka niesprawiedliwość i temat mi zamkną.
Nie ma jednak odpowiedniejszego działu na tym forum, bo Hydepark nie prezentuje na dzien dzisiejszy wystarczająco wysokiego poziomu intelektualnego ( wybaczcie, cudowne wyjątki, ktore zjawiają się na tym dziale ).
Polityka zreszta dotyczy w dużym stopniu kultury.

Na wprowadzenie:
1.Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?( Ja ogladam co popadnie, informacje zawsze podobne, ew. przekaz i prezenter sie roznia, a gdy nie ogladam, to sprawdzam w inetrnecie, co ciekawego się wydarzyło )
2. W szkole lubicie/lubiliście WOS?( Ja bardzo )
3. Inetersujecie sie polityką? ( Ja bardzo )
4. Co myśliscie o polskiej polityce? ( Cyrk na kółkach )
5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej? ( Mi prawica zdecydowanie )
6. PIS powroci do władzy? Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO?( moja opinia : PIS się już nie podniesie, narazie nie widze godnego przeciwnika dla miernego PO)
7. Najbardziej kompromitujący Polske polityk?(moim zdaniem Lepper, Beger, Giertych oraz ogółem Młodzież Wszechpolska..ogolnie standard)
8. Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego? ( moim zdaniem tak, nasze stosunki z Rosja są kiepskie i bez tarczy, wiec przynajmniej bedziemy miec ochrone, poza tym dobrze miec USA za sojusznika, nawet jeżeli do tej pory nie widać tego większych korzyści)


Starczy..
Teraz przejde do sedna tego tematu.
Na pewno wszyscy mniej lub więcej, ale orientują się w sprawie Gruzji.
Uważacie, że prezydnet postapil właściwie wypowiadając się w tak ostrych słowach i w oskarżając praktycznie bezpośrednio Rosje, nie majac zdecydowanych "pleców" w postaci UE? ( Niby nie ma co się cackać z Rosjanami, jednak uważam, że mógł troche bierniej podejść do sprawy )
Pogorszyły się jeszcze nasze stosunki z Rosją? ( Na pewno... :mrgreen:)

Szykuje się większa wojna? :and: ( Wojna nie, Rosja pomimo swej potęgo militarnej świata nie pokona narazie, najwyzej kurki z gazem przykręci :pavarotti: )

Tyle, nie zamykajcie mi tematu.. :and:
pozdrawiam
kuba92762
kuba92762
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?

Czasem fakty, ale jak chce byc dziennikarzem to czasem musi sie zmienic w codziennie:P

Konto usunięte
Konto usunięte: W szkole lubicie/lubiliście WOS

Dopiero teraz bede mial, zamiast przedsiebiorczosci.:)
Czy polubie zalezy od nauczyciela...
W gimnazjum nauczyciel mnie zniechecil do WOSu:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Inetersujecie sie polityką?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co myśliscie o polskiej polityce? ( Cyrk na kółkach )

j.w.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej? ( Mi prawica zdecydowanie ) 6. PIS powroci do władzy? Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO?( moja opinia : PIS się już nie podniesie, narazie nie widze godnego przeciwnika dla miernego PO) 7. Najbardziej kompromitujący Polske polityk?(moim zdaniem Lepper, Beger, Giertych oraz ogółem Młodzież Wszechpolska..ogolnie standard) 8. Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego? ( moim zdaniem tak, nasze stosunki z Rosja są kiepskie i bez tarc

Jak wyzej...Malo sie interesuje polityka, wiec nie moge sie wypowiedziec:)
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wyzej...Malo sie interesuje polityka, wiec nie moge sie wypowiedziec:)

To jak Ty chcesz byc dziennikarzem? :and:
kuba92762
kuba92762
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To jak Ty chcesz byc dziennikarzem?

Dziennikarstwo sportowe:)
BArdziej komentator...
Chociaz wiem, ze musze zaczac sie polityka zaczac interesowac:and:
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziennikarstwo sportowe:) BArdziej komentator... Chociaz wiem, ze musze zaczac sie polityka zaczac interesowac

Wypadałoby, bo dzienniarstwo to dziennikartwo, sportowe to tylko podkierunek ;PP
kuba92762
kuba92762
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wypadałoby, bo dzienniarstwo to dziennikartwo, sportowe to tylko podkierunek ;PP

Dobra, dobra:D
Obiecalem sobie, ze od poczatku rok szkolnego sie tym zainteresuje:D
baskas4
baskas4
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?( Ja ogladam co popadnie, informacje zawsze podobne, ew. przekaz i prezenter sie roznia, a gdy nie ogladam, to sprawdzam w inetrnecie, co ciekawego się wydarzyło )

oglądam jesli nic ciekawszego nie mam robić.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W szkole lubicie/lubiliście WOS?( Ja bardzo )

miałam z niego 6 w gimnazjum :chwali się:
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Inetersujecie sie polityką? ( Ja bardzo )

jesli muszę, tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej? ( Mi prawica zdecydowanie )

podobno w Polsce nie ma partii typowo prawicowych i typowo lewicowych

Konto usunięte
Konto usunięte: 7. Najbardziej kompromitujący Polske polityk?

Naszą kompromitacją staje się prezydent K.
zresztą szybciej można by wymienić porządnych polityków.
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno w Polsce nie ma partii typowo prawicowych i typowo lewicowych

No skarjnie nie, ale bez problemu mozna by ustosunkować przecież, w ktorych partiach przewazaja cechy prawicowe/lewicowe
martani
martani
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?( Ja ogladam co popadnie, informacje zawsze podobne, ew. przekaz i prezenter sie roznia, a gdy nie ogladam, to sprawdzam w inetrnecie, co ciekawego się wydarzyło ) 2. W szkole lubicie/lubiliście WOS?( Ja bardzo ) 3. Inetersujecie sie polityką? ( Ja bardzo ) 4. Co myśliscie o polskiej polityce? ( Cyrk na kółkach ) 5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej? ( Mi prawica zdecydowanie ) 6. PIS powroci do władzy? Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO?( moja opinia : PIS się już nie podniesie, narazie nie widze godnego przeciwnika dla miernego PO) 7. Najbardziej kompromitujący Polske polityk?(moim zdaniem Lepper, Beger, Giertych oraz ogółem Młodzież Wszechpolska..ogolnie standard) 8. Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego? ( moim zdaniem tak, nasze stosunki z Rosja są kiepskie i bez tarczy, wiec przynajmniej bedziemy miec ochrone, poza tym dobrze miec USA za sojusznika, nawet jeżeli do tej pory nie widać tego większych korzyści)


1. tak, ja też co popadnie i jak mam czas
2. lubiłam
3. kiedyś bardziej się interesowałam, teraz mniej, ale wciąż jako tako się orientuję
4. lalalalalalalala..................
5. centrum
6. przypuszczam, że spokojnie się podniesie
7. nie będę wymieniać z nazwiska, jednakże zaznaczę, że póki co są to głównie politycy PiS. A politycy, których wymieniłeś już nie zasiadają w sejmie wiec i kompromitować nas na chwile obecną nie mogą :P
8. z tego co słyszałam to ta tarcza nie każdy pocisk "wyłapuje", pozatym ma bronić USA nie nas, więc tak do końca nam tego bezpieczeństwa nie zapewni... Rosja będzie grzmieć w dalszym ciągu a USA nalegać w dalszym ciągu. Jeśli się zgodzimy to zacieśnimy stosunki z USA, jeśli nie to Rosja będzie miała satysfakcje. Ogółem uważam, ze tarcza nie jest nam szczególnie potrzebna, a jest jedynie punktem zagrywki między USA a Rosja
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Oglądacie jakiś program informacyjny, jak tak to jaki?( Ja ogladam co popadnie, informacje zawsze podobne, ew. przekaz i prezenter sie roznia, a gdy nie ogladam, to sprawdzam w inetrnecie, co ciekawego się wydarzyło )

Dawno, już nie oglądałem żadnego programu info. Teraz opieram się na wp

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W szkole lubicie/lubiliście WOS?( Ja bardzo )

Nie chodzę już do szkoły :and: Ale gdy miałem tą przyjemność to nie lubiałem tego przedmiotu, dzięki nauczycielce

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Inetersujecie sie polityką? ( Ja bardzo )

Interesuję się ale coraz mniej w wyniku braku czasu

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Co myśliscie o polskiej polityce? ( Cyrk na kółkach )

Zabawnie jest :lol: lubie polską politykę bo jest z czego się pośmiać, szkoda, ze "mulata" i "największego polskiego polityka" już nie ma w sejmie :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Prawica czy lewica, do czego Wam bliżej? ( Mi prawica zdecydowanie )

Prawica

Konto usunięte
Konto usunięte: PIS powroci do władzy? Jezeli nie, to kto może stanowić zagrożenie dla PO?

Nie powróci, zagrożenia dla PO nie widzę żadnego

Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej kompromitujący Polske polityk?

Samoobrona ogólnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Tarcza rakietowa. Tak, czy nie i dlaczego?

Nie, i tak Amerykanie offsetowo zbyt wiele nie dadzą nam. Tarcza nie jest nam potrzebna, bez niej czuję się bezpieczny wiec po co

Konto usunięte
Konto usunięte: Szykuje się większa wojna?

Nie, świat nie dopuści do eskalacji konfliktu, to niemożliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle, nie zamykajcie mi tematu.. pozdrawiam

Ach znaj me dobre serce :mrgreen:
baskas4
baskas4
  13 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Nie powróci, zagrożenia dla PO nie widzę żadnego

jeśli nic się nie zmieni do końca ich kadencji, na pewno nie będę na ich głosować.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli nic się nie zmieni do końca ich kadencji, na pewno nie będę na ich głosować.

Jeśli nie Oni to kto?
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli nic się nie zmieni do końca ich kadencji, na pewno nie będę na ich głosować.

a widzisz "mniej zlych" kandydatow?
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a widzisz "mniej zlych" kandydatow?

A partia Kobiet? :w00t:
:lol:
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: A partia Kobiet?

Nigdy w życiu, sama nie wiem co gorsze :Partia Kobiet czy SO :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.