poetess
poetess
  8 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Witam wszystkich w ten bezndzienie pochmurny i deszczowy dzień, aż chce się życ :ninja:

Powspominjamy :mrgreen:

Na pewno każdy oglądał kiedyś dobranocki-przywilej każdego malucha.
Jakie były Wasze ulubione? ( Moje to oczywiście bajki Disney`a [w niedziele tylko leciały :and: ] Muminki i Smerfy :mrgreen: , ale niestety w cztery pozostale dni tygodnia byla lipa jakaś)
Ostatnio włączylam tvp1 o 19.00 i o dziwo zobaczylam te same bajki, co dekate temu :woot: . Nie rozumiem tego...Niektore na pewno są wartosciowe, ale zeby przez 10-15 lat tym samym programem isc...:woot: Niezle oszczędzaja na mlodych widzach.

Czym powinna się charakteryzować idealna dobranocka dla Waszego dziecka?
Czy jako male dzieciaki baliscie się jakieś postaci z bajki? ( ja się bałam Gargamela :ninja: i zawsze głosno kibicowałam, zeby smerfom udało się przed nim uciec :mrgreen: )
Ee, to tyle, temat na nudny wieczór, bo co tutaj innego robić. :ninja:
pozdrawiam
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie były Wasze ulubione?

Ja najmilej wspominam gumisie i smerfy...
teraz czasem tez lbuie do nich wracac (zachowalo mi sie kilka odcinkow nagranych przez rodzicow na video)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
EwelinaLbn90
EwelinaLbn90
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie były Wasze ulubione?

muminki oczywiście i pszczółka maja

Konto usunięte
Konto usunięte: Czym powinna się charakteryzować idealna dobranocka dla Waszego dziecka?

brakiem przemocy bo troche dużo tego w obecnych bajkach i oczywiście pokazywaniem ważnych wartości - takie jest moje zdanie

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jako male dzieciaki baliscie się jakieś postaci z bajki?

tak. Buki. cały czas mnie przeraża :O
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.