poetess
poetess
  8 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Witam wszystkich w ten bezndzienie pochmurny i deszczowy dzień, aż chce się życ :ninja:

Powspominjamy :mrgreen:

Na pewno każdy oglądał kiedyś dobranocki-przywilej każdego malucha.
Jakie były Wasze ulubione? ( Moje to oczywiście bajki Disney`a [w niedziele tylko leciały :and: ] Muminki i Smerfy :mrgreen: , ale niestety w cztery pozostale dni tygodnia byla lipa jakaś)
Ostatnio włączylam tvp1 o 19.00 i o dziwo zobaczylam te same bajki, co dekate temu :woot: . Nie rozumiem tego...Niektore na pewno są wartosciowe, ale zeby przez 10-15 lat tym samym programem isc...:woot: Niezle oszczędzaja na mlodych widzach.

Czym powinna się charakteryzować idealna dobranocka dla Waszego dziecka?
Czy jako male dzieciaki baliscie się jakieś postaci z bajki? ( ja się bałam Gargamela :ninja: i zawsze głosno kibicowałam, zeby smerfom udało się przed nim uciec :mrgreen: )
Ee, to tyle, temat na nudny wieczór, bo co tutaj innego robić. :ninja:
pozdrawiam
XxBlackInnocencexX
XxBlackInnocencexX
  8 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobranocka

Smerfy dzisiaj leciały :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie były Wasze ulubione?

muminki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jako male dzieciaki baliscie się jakieś postaci z bajki?

Nie :jezyk2:
baskas4
baskas4
  8 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: ubrany na czerwono.. ( niczym biskup) wioska to smerfy.

lub niczym król ;)
jakbyśmy mieli analizować każde bajki, to nic nie byloby dopuszczone do tej telewizji ;)
pauline321
pauline321
  8 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: wesoło mi przed śmiercią


Kamilu :wtf:
mam Cie zdzelic? :sh:
poetess
poetess
  8 sierpnia 2008
RExMundi
RExMundi: 1. setki smerfów ... jedna dziewczyna 2. Laluś 3. nikt nie interesuję się Smerfetką.. ale kazdy by pomógł.. Pracusiowi.. Osiłkowi.. Łasuchowi.. no i Papie Smerfie.. 4. to jest najlepsza moja teoria.. społeczeństwo smerfów..jest gejowski.. i do tego.. jeszcze.. propaguję molestowanie w sferach kościoła.. wódz.. Papa Smerf.. ubrany na czerwono.. ( niczym biskup) wioska to smerfy..samce.. nie maja rodziny.. mówią na wodza Papa.. .. po za tym chodza tylko w spodenkach.. ba..rajtuzach.. no i kult kobiety.. jest tylko jedna.. która i tak nie ma żadnych obowiązków.. .. plus... Stary zboczeniec Gargamel. mieszkający z kotem ta bajka jest okropna i wstrętna

:lol2: :lol:
Błąd rzeczowy jednak popełnileś, bo były dwie samice :mrgreen: Smerfetka i Sasetka :D
Olga
Olga
  8 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie były Wasze ulubione?

Muminki :rock: Gumisie potem :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czym powinna się charakteryzować idealna dobranocka dla Waszego dziecka?

Bez seksu i przemocy :mrgreen: Chociaż ja płakałam jak pszczółce Mai zabrali miodek :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jako male dzieciaki baliscie się jakieś postaci z bajki?

Czarodziejką z księżyca byłam :wtf:
poetess
poetess
  8 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a może tak DEKADĘ? ;]]]

mUj błONd ;) nie Fiem jaG do niego doszło ;)
poetess
poetess
  8 sierpnia 2008
Olga
Olga: Czarodziejką z księżyca byłam

To nie odpowiedz na pytanie :woot:
ale tak na marginesie ja bylam różową z Power Rangers :mrgreen:
Olga
Olga
  8 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie odpowiedz na pytanie ale tak na marginesie ja bylam różową z Power Rangers

Przepraszam źle spojrzałam :ninja:

Buki się bałam.

btw żółta była lepsza :mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: lub niczym król ;)

ee tam.. lepszy biskup aha.. no i zapomnialem ... ŻE TO WYGLĄDA JAK SEKTA>>
PAPA SMERF GURU

Konto usunięte
Konto usunięte: Kamilu mam Cie zdzelic? :sh:

nie zdążysz :bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: Smerfetka i Sasetka :D

później dodali jeszcze dzieci.. znikąd.. .pewnie porwane.. bo byli pedofilską.. sektą cyganów co kradli dzieci

idę bo burza
...Ignorance is bliss...
poetess
poetess
  8 sierpnia 2008

[quote=olga]btw żółta była lepsza :mrgreen:
[/quot]
No co Ty, u mnie w przedszkolu zawsze wszystkie dziewczyny sie bily, kto bedzie różowa :mrgreen:

poetess
poetess
  8 sierpnia 2008
olga
olga: btw żółta była lepsza

No co Ty, u mnie w przedszkolu zawsze wszystkie dziewczyny sie bily, kto bedzie różowa :mrgreen:

ee, z glowa w chmurach..sorry za post wyzej ;)
Olga
Olga
  8 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No co Ty, u mnie w przedszkolu zawsze wszystkie dziewczyny sie bily, kto bedzie różowa

I pewnie wszystkie się kochały w czerwonym? :ziober2::lol:
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  8 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie były Wasze ulubione?

najpierw Smerfy i Gumisie, ale pozniej przerzuciłam swoja fascynacje na Muminki;) ale Krecik tez byl fajny:)

Konto usunięte
Konto usunięte: poetess: Czy jako male dzieciaki baliscie się jakieś postaci z bajki? Buki. Do tej pory widzę w niej coś przerażającego.

a ja wlasnie zawsze wierzylam, ze Buka jednak jest dobra, tylko nie potrafi znalezc wspolnego jezyka z Muminkami:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niezle oszczędzaja na mlodych widzach.

bo te stare bajki sa duzo lepsze... jak czasem wlacze jakis kanal z bajkami dla tych na prawde malych dzieci to o matko i corko...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czym powinna się charakteryzować idealna dobranocka dla Waszego dziecka?

powinna ciekawic do tego stopnia, zebym mogla cos zrobic w tym czasie wiedzac, ze ono nie odejdzie od tv.
Olga
Olga
  8 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: najpierw Smerfy i Gumisie, ale pozniej przerzuciłam swoja fascynacje na Muminki;) ale Krecik tez byl fajny:)

a teraz Family gay? :ziober2:
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  8 sierpnia 2008
Olga
Olga: a teraz Family gay?

nie, Podrywacze:jezyk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.