Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  2 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Łelkom ;)
Natchniony poprzednim tematem, chciałbym wziąć pod lupę filmowe wpadki :).
Frage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film)
Frage dwa: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są?
Frage 3: Co macie dzisiaj na obiad? :lol: ;)

Peace :mrgreen:

Andzia2711
Andzia2711
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film)

tak w filmie historycznym jeden aktorów miała trampki na nogach

Qbkens
Qbkens: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są?

moim zdaniem niedbalstwo, niechlujstwo...nie powinno ich być

Qbkens
Qbkens: Co macie dzisiaj na obiad?

witaminy, witaminy....

Krystian48
Krystian48: Zegarek w krzyżakach widziałem

słyszałam o tym ...mój ojciec też widział...
Vaan
Vaan
  3 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film)

Powrót do Przyszłości 2 w jednej scenie widac ewidentnie ze za kołkiem siedzi dubler Doktorka ktory na dodatek perfidnie zasłania twarz ręką :mrgreen:
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  4 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Frage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film)


w Troji bodajże było pare takich wpadek, zreszta duzo o takich przypaadach na youtubcu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Frage dwa: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są?


nie dobrze

Konto usunięte
Konto usunięte: Frage 3: Co macie dzisiaj na obiad? ;)


nie mam obiadow.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Frage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film)

w Pulp Fiction.. w scenie gdy z łazienki wyskakuje koleś i strzela do Vinca i Julesa
to wyraźnie widać.. że dziury w ścianach za nimi .. były już wcześniej

po za tym takich niedociągnięć jest setki w filmach

Qbkens
Qbkens: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są?

hmmm niektóre ..po prostu aż rażą ..i są raczej .. niedbalstwem
inne.. są czasem robione celowo

Qbkens
Qbkens: Co macie dzisiaj na obiad? ;)

to co sobie zrobię
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.