Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  2 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Łelkom ;)
Natchniony poprzednim tematem, chciałbym wziąć pod lupę filmowe wpadki :).
Frage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film)
Frage dwa: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są?
Frage 3: Co macie dzisiaj na obiad? :lol: ;)

Peace :mrgreen:

Unattainable4U
Unattainable4U
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: W końcu fanka Harego Potera

a dzie tam fanka :shizolec: ja po prostu czytalam wszystko po kilka razy. ;d ja jestem ogolnie fanka literatury xD
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  2 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a dzie tam fanka :shizolec: ja po prostu czytalam wszystko po kilka razy. ;d ja jestem ogolnie fanka literatury xD

A to już inna sprawa, jeśli po kilka razy to psychofanka ;)
Unattainable4U
Unattainable4U
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: A to już inna sprawa, jeśli po kilka razy to psychofanka ;)

:crylol: spindżaj Brajdolku ;*
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  2 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: spindżaj Brajdolku ;*

Ide, muszę chatę naprawić :/ bo się wali. Co kropelka sklei sklei... :nutki:
:bye: sistra
poetess
poetess
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Natchniony poprzednim tematem, chciałbym wziąć pod lupę filmowe wpadki :).

"Natycham" ( :lol2: ) Cię :pavarotti:

Qbkens
Qbkens: Frage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film) 1Frage dwa: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są? Frage 3: Co macie dzisiaj na obiad? ;)

1Ojj na pewno, jakies drobiazgi typu : XIV rycerz z idelanie zadbanymi paznokciami, albo cos w tym stylu, ale teraz konkretnie tytulow nie podam ;)
2. No co Ty, takie "wpadki" wlasnie pokazuja film jako niewiarygodny i nierealistyczny, ukazuja brak profesonalizmu.
3. Jeszcze nie wiem, ale slysze jaies odglosy patelni w kuchni, zjede na parter i sie dowiem :ziober2:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  2 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "Natycham" ( ) Cię

Normalnie :pavarotti: aż się zakrztusiłem ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jeszcze nie wiem, ale slysze jaies odglosy patelni w kuchni, zjede na parter i sie dowiem

No i no i :napalony:
poetess
poetess
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: No i no i

No i ryba. ;)
Nie nabijam.
666kamilka666
666kamilka666
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Frage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film) Frage dwa: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są? )

1. Pewnie. Konkretnych filmów nie pamiętam, ale chyba w Troi była akcja że Spartanin miał adidasy.
2.Takie wpadki pokazują niedociągnięca w pracy ludzi. Czasem ś potrzebne- ale chyba tylko w komediach, w dramatach, horrorach, filmach historycznych itp. są po prostu żenujące.
smencik
smencik
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców?

z tych co ostatnio sobie przypominam, to w Step Up 2 po ostatnim tancu pogubili sie troche z czapka Moose'a czy jak on tam i przy kazdym ujeciu mial daszek z innej strony :woot:

Qbkens
Qbkens: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są?

Nie. Nie.

Qbkens
Qbkens: Co macie dzisiaj na obiad?

Dopiero jutro jest niedziela, wiec na obiad musze troche jeszcze poczekac.
poetess
poetess
  2 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pewnie. Konkretnych filmów nie pamiętam, ale chyba w Troi była akcja że Spartanin miał adidasy.

:lol2: Moze reklama dla sponsorów? :ziober2:
Amibia
Amibia
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: rage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film) Frage dwa: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są? Frage 3: Co macie dzisiaj na obiad?

1. tak :tak: siedem pomyłek w filmach o jamesie bondzie. i kilka wpadek przy produkcjach o harrym potterze.
2. dobrze, bo jest co obgadać :tak: i można trochę powysilać mózg i oczy.
3. nic. zjadłam sobie dwie bułki z pomidorem.
XxBlackInnocencexX
XxBlackInnocencexX
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Frage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film) Frage dwa: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są? Frage 3: Co macie dzisiaj na obiad? ;)

Nie.
Przynajmniej jest się z czego śmiać.
Kurczaka, ziemniaki i kalafiora :and:.

Qbkens
Qbkens: Peace

Peace, peace :mrgreen:
666kamilka666
666kamilka666
  2 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze reklama dla sponsorów?

Nie wiem, ale mignęło mi coś takiego, a potem jak czytałam zdania krytyków to też to wymieniali :D.
pauline321
pauline321
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są?


mi wpadki nie przeszkadzaja ;)
nawet nie zwracam nia nie wieksze uwagi.

Qbkens
Qbkens: Co macie dzisiaj na obiad? ;)


miałam nalesniki! :Zakochany:
aaPaulinka
aaPaulinka
  2 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Frage uno: Czy w trakcie oglądania jakiegoś filmu zauważyliście ewidentną wpadkę twórców? (jaki to film)

ja w serialu "Na Wspólnej" znalazłam wpadkę :lol2: http://pl.youtube.com/watch?v=mB3QoluaK1U w 17 sekundzie Panna młoda ma czarne rajstopy, a za ułamek sekundy znowu ma białe :P :lol:
Qbkens
Qbkens: Frage dwa: Czy takie wpadki Waszym zdaniem dodają takiego ludzkiego charakteru filmom i czy dobrze, że one są?

dla mnie mogą być :P Przynajmniej śmiesznie jest ;)
Qbkens
Qbkens: Frage 3: Co macie dzisiaj na obiad? ;)

Nic nie miałam :zonk: W porze obiadowej, to ja jeszcze spałam :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.