dnmMili
dnmMili
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?
Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?
W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego chciałbyś/chciała pojechać (ewentualnie pójść:D )
Komiks? - co w nich najbardziej interesującego? - czytujesz je częściej niż raz w tygodniu?
Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?
Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

Unattainable4U
Unattainable4U
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?

hmn. ksiazka: medaliony-nalkowskiej, podarunek-danielle steel
film: titanic :tal: zawsze wyje ze Leos umieraaaa ;(

Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?

nie umiem i nie tancze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

potrafie dostrzec cos w kazdym obrazie niezaleznie od wieku tworcy ;)
666kamilka666
666kamilka666
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: do płaczu? :szok2:

Ba! Jak np Syriusz umiera. :and:
baskas4
baskas4
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?

zielona mila
jutro idziemy do kina :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: te naturalne

tylko te naturalne

Konto usunięte
Konto usunięte: czytujesz je częściej niż raz w tygodniu?

nie lubię komiksów
milenkaa26
milenkaa26
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?

Oczywiście. Wbrew pozorom to ja bardzo wrażliwa jestem :lol2: Zielona Mila- zarówno film jak i książka.. Przy Titanicu też zawsze się wzruszam :ziober2:
A! i jak już ktoś tam wspomniał wyżej. Harry Poterr oczywiście! chociaż chodzi mi tu o jeden wątek z ostatniej części, jak umarł Snape i została wyjasniona ta cała sprawa, nie mogłam się pozbierać bo Snape to zawsze moją ulubioną postacią był xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?

nie interesuję się fotografią. Muszą być ładnie wykonane o. ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do

Nie lubię chodzić do teatru. Nie pamiętam na czym ostatnio byłam, jakoś ze szkołą pewnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Komiks? - co w nich najbardziej interesującego? - czytujesz je częściej niż raz w tygodniu?

Komiksów nie znoszę. Takich polskich.
Ale mangę to uwielbiam czytać.
Nie częściej niż raz w tygodniu, nie mam za bardzo dostępu do mangi xp

Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?

Mwahahahah. Nie potrafię tańczyć kompletnie. Chociaż czasem jak już muszę, albo po paru piwkach to moge się trochę poruszać :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

Dostrzegam tylko i wyłącznie bazgroły :ninja:
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?

jeden jedyny film mnie wzruszył to był film pod tytułem 'Bez Granic' i muszę powiedzieć świetna gra Jolie ...
a książka hyhy płakałam jak czytałam 5 Część Harryego Pottera :and:
no i za każdym razem płacze jak czytam scenę śmierci Syruisza Blacka ;)
i tak samo gdy Dumbledore umiera ;) acha jeszcze jakaś książka bardzo mnie wzuryszyła , wiem ,że była Daniel Stell , ale tutułu nie kojarzę ...
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?

sama nie znam się na fotografii , ale bardzo lubię oglądać te niezwykle \"inne\" zdjęcia ,ale naturalne też mają w sobie niesamowity urok , wszystko zależy co chce ukazać i jak to zrobi fotograf ...

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego chciałbyś/chciała pojechać (ewentualnie pójść:D )

nie byłam , nie przepadam za teratrem jeżeli już to jedyni Kino .

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

mam małą siostre i wbrew pozorom ma dużo do przekazania na tych rusunkach xD jak mi tłumaczy co jest o to czasem aż mnie zadziwia ;-) .
XxThatGirlXx
XxThatGirlXx
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?


"Titanic"
"Szkoła uczuć"
"P.S. kocham cię" - książka, nie film

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?


czarno-białe ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce?


Gdzieś tam w Poznaniu na "Ani z Zielonego Wzgórza " xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Komiks? - co w nich najbardziej interesującego?


chyba to że mało czytania a dużo przekazu ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?


zależy jaki, bo towarzyskiego to ja nie umim xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?


zależy jakie te rysunki
niektóre to bazgroły ale niektóre nie
majeczkayeah
majeczkayeah
  1 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie? Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe? W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego chciałbyś/chciała pojechać (ewentualnie pójść:D ) Komiks? - co w nich najbardziej interesującego? - czytujesz je częściej niż raz w tygodniu? Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk? Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

1. Filmów było sporo. Książek to tylko jedna mi przychodzi do głowy: jesienna miłosc ;)
2. Te i te.
3. Nie chodzę.
4. Nie czytam ;).
5. Amatorsko tańczę :mrgreen:
6. Dla mnie to tylko bazgroły.. :and:
KamiQa
KamiQa
  1 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?

tak. Książki oskar i pani róża
film. hmm piękny umysł, skazany na blusa.
wiele takich. łatwo się wzruszam, na treściwych filmach ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają?

ogólnie w ogóle uwielbiam fotografie i kazdy jej rodzaj. Ale chyba jednak naturalnośc wygrywa.

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? -

dawno to już było. W Słowackim w Krakowie. a szutka. hmm zlota kaczka chyba. Albo dzika kaczka. już nie pamiętam. nie jestem fanką teatru.

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

zależy. Czesto tylko 'bazgroły' ;x
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.