dnmMili
dnmMili
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?
Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?
W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego chciałbyś/chciała pojechać (ewentualnie pójść:D )
Komiks? - co w nich najbardziej interesującego? - czytujesz je częściej niż raz w tygodniu?
Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?
Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

Krystian48
Krystian48
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?

Żeby to jeden
"Karol człowiek który został papieżem"
"Wichry namiętności"
"miedzy Niebem, a piekłem"
i jeszcze kilka ale nie pamiętam :mrgreen:


Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?

Ogólnie... wszystkie... tylko muszą mieć to coś co przyciąga mój wzrok :mrgreen:
wtedy mi się podobają


Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego

Ojj dawno w październiku ubiegłego roku...
byłem na spektaklu Iszmael Kawka, w teatrze Polskim we Wrocławiu


Konto usunięte
Konto usunięte: jakie były wrażenia

nie wiem jak opisać

Konto usunięte
Konto usunięte: żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego

Na samym początku spektaklu tak... ale po 20 minutach wręcz przeciwnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Komiks? - co w nich najbardziej interesującego? - czytujesz je częściej niż raz w tygodniu?

Już nie czytuje komiksów
najbardziej zawsze mnie interesowało przedstawienie graficzne postaci


Konto usunięte
Konto usunięte: jak oceniasz sztukę 'dzieci' ?

Dawno nie miałem z tak ową do czynienia wiec wiele w tym temacie powiedzieć nie mogę :]
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy do płaczu?

Wstyd sie przyznać, ale Pearl Harbour :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?

balet, ale juz z tym skonczylam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

Czasami takie bazgroły mają w sobie więcej prawdy, niż obrazy wykonane przez profesjonalistów.
Krystian48
Krystian48
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wstyd sie przyznać, ale Pearl Harbour

Nie ma się czego wstydzi mnie prawie też
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  31 lipca 2008

1) Jeszcze żadna mnie tak nie ujęła.
2) Nie rozumiem pytania. Każde zdjęcie coś w sobie ma.
3) Nie bywam w teatrze, albo poszłabym na Makbeta.
4) Jak już to Mangę. Nie trzeba dużo czytać przede wszystkim.
5) Poszłam na koncert i daję sobie radę w pogo zajeebiście ;]
6) Rozumiem tylko swoje rysunki.

poetess
poetess
  31 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Nie ma się czego wstydzi mnie prawie też

Sama końcowka, gdy on wysiada z samolotu z ta trumna, nie potrafilam sie opanowac :PP
Krystian48
Krystian48
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama końcowka, gdy on wysiada z samolotu z ta trumna, nie potrafilam sie opanowac :PP

Albo jak japońce zaczynają atak...
lub moment w którym próbują wydostać marynarzy z tonących okrętów :smutny:
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Albo jak japońce zaczynają atak... lub moment w którym próbują wydostać marynarzy z tonących okrętów

To na mnie az tak straznie nie podziałalo, lzy trzymalam na koncowke widocznie :mrgreen:
xAdolescenTx
xAdolescenTx
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?

książki:Stokrotka , Oskar i Pani Róża i wiele innych ,ale ma pamięć jest ulotna
filmy:Requiem for a dream {tak mi się wspomniało ;p}

Konto usunięte
Konto usunięte: akie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?

hmm każde coś w sobie mają
Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego chciałbyś/chciała pojechać (ewentualnie pójść:D

Ostatnio w teatrze Korez "Kolega Mela Gibsona" i jak zawsze było super ;).
Zamierzam obejrzeć wszystkei sztuki wystawiane przez ten teatr ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Komiks? - co w nich najbardziej interesującego? - czytujesz je częściej niż raz w tygodniu?

nie czytam komiksów :p

Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?

niestety nie potrafie :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

nie wiem , to zależy ;)
666kamilka666
666kamilka666
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie? Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?

Filmy: Titanic, Katyń.
Książki: Harry Potter (!).

Naturalne, ale dopracowane :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego chciałbyś/chciała pojechać (ewentualnie pójść:D ) Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?

W Buffo na "romeo i julia". Bardzo fajne, chciałabym pójść jeszcze raz. A teraz wybrałabym się na "Metro" do Buffo.
Umiałam od zawsze.. Mam poczucie rytmu, nie pobieram żadnych nauk bo nie mam gdzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

Malowanie. Małe dzieci malują "bo im się każe" w zerówce, a w domu z nudów.
Nie nazywam tego bazgrołami, po prostu malunki :)
AroundMyLife
AroundMyLife
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu?

tak,ale nie pamietam tytułów

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe

i te i te. ale te drugie bardziej
Amibia
Amibia
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?

te zwykłe, najzwyklejsze. a najbardziej te stare :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś? a do jakiego chciałbyś/chciała pojechać (ewentualnie pójść:D )

nie byłam w teatrze już dawno, dawno. a szkoda.

Konto usunięte
Konto usunięte: Komiks? - co w nich najbardziej interesującego? - czytujesz je częściej niż raz w tygodniu?

nie czytam w ogóle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?

nie za bardzo po dziś dzień.

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

to ważne, co dzieci rysują. ich rysunki sa odbiciem wewnętrznych przeżyć.
Namietny17
Namietny17
  31 lipca 2008
http://www.fotka.pl/ojciecplac/index.php?p=galeria_grat&id=6140421

Zagłosuj na mnie :) dziekuje
Amibia
Amibia
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Książki: Harry Potter (!).

do płaczu? :szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zagłosuj na mnie :) dziekuje

wypindalaj mi z tym :zonk:
olka1625
olka1625
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Doprowadziły Was jakieś filmy lub książki do płaczu? -jak tak, to jakie?


głowie same filmy romantyczne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie fotografie najbardziej Ci się podobają? - te naturalne, czy za wirowane i niezwykłe?

wolę niezwykłe i ujmujące.

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim teatrze ostatnio byłeś/aś - i na jakiej sztuce? - jakie były wrażenia, żałujesz że poszłeś/aś?


Teatr u mnie w mieście im. Jana Kochanowskiego.
na sztuce ' Wizyta Starszej Pani.' - byłam pod ogromnym wrażeniem Emilii Krakowskiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec, czy od zawsze umiałeś/aś czy do tej pory nie za bardzo. Lub korzystasz z jakiś nauk?

taniec zajmuje pół mojego życia.
tańczę już do 10 lat. jest to sposób na wszystko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo, malowanie, bazgranie itd - jak oceniasz sztukę 'dzieci' ? - potrafisz zauważyć to co mieli do przekazania, czy to tylko ' bazgroły' ?

te bazgroły to ich uczucia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.