rudula
rudula
  27 lipca 2008 (pierwszy post)

Cztery ściany wokół mnie siedzę sam
i myślę że
Jutro będzie ten sam dzień ten
czas i te same sny
Po co mówić komuś że wszystko
może zmienić sie
Przecież każdy ma swój cel swoje
życie i swój dzień
Dokąd iść nie pytam się siedzę
w miejscu jak to jest
Że nie wszystko zdarza się
że przy Tobie nie ma mnie

A mój czas zatrzymał sie
jak wiatr-odleciał gdzieś
jak żar-wypala mnie
a Twoje oczy w deszczu widzę ja

Każda ściana przeszłość ma
a ja nie wiem czy ją mam
Los na ścianie spękał czas
nasze dusze rozwiał wiatr
Chociaż wiem że nie ma mnie
komu ufać komu nie
Wiara w sercu rodzi się
czas odmienił cały świat
te wspomnienia żyją w nas
Tak jak sen straconych łez
proszę pomóż,otrzyj je
teraz nie nie ma mnie

xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie szukaj drugiego dna tam, gdzie go nie ma. Nie podoba mi się ta "pioseneczka", nie jestem o nic zazdrosna

Nie tylko ta ;]
Więcej samokrytycyzmu moja droga. Tylko o to mi chodzi ;)
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak narazie wszystkie Twoje piosenki mi się ...nie podobają ;) Napisz coś oryginalnego, bez tych dziecinnych i smiesznych rymów, jak już chcesz pisać ciąągle o miłości-ok, ale musisz ją przedstawić w jakiś niespotykany sposób, bo to co prezentujesz jest strasznie oklepane.

Zgadzam się. Takie nijakie. Ale jednak coś w sobie ma.
poetess
poetess
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tylko ta ;] Więcej samokrytycyzmu moja droga. Tylko o to mi chodzi ;)

Widocznie slabo sledzisz moje posty na tym forum, gdy coś mi się podoba, to doceniam i chwale.
Samokrytki? Alez ja ja mam, oceniam siebie krytycznie i obiektywnie, tylko, że to nie ma nic wspolnego z głownym wątkiem tego tematu :woot:
jezeli chcesz mnie uczyć samokrytycyzmu, to na PW
Ostatecznie wyszlo na to, że tylko Ty masz pretensje o moją obiektywną ocenę. Dziwne.
Konczę, bo polemizowanie z Tobą, patrząc po ostatnich postach, do niczego nowego mnie nie doprowadzi.
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatecznie wyszlo na to, że tylko Ty masz pretensje o moją obiektywną ocenę. Dziwne.

W tym temacie jedynie . :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Konczę, bo polemizowanie z Tobą, patrząc po ostatnich postach, do niczego nowego mnie nie doprowadzi.

A po co mam zbaczać z tematu ?:woot:
poetess
poetess
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym temacie jedynie . :D

No to niech każdy mówi za siebie, a nie bronisz kolegi, ktory tego nie potrzebuje, na dodatek robisz to bez racjonalnych argumentow. Moja krytyka byla uzasadniona, Twoja pochwala nie. Zamiast prowadzić ze mną tą idiotyczną dyskusje, napisz co Ci sie podobalo w tekscie piosenki autora tematu, bo właśnie po to jest ten dział. Zachowuj się jak profesjonalistka i zamiast oceniać moją krytykę, ktorą jest kulturalna i uzasadniona, sama pokaz klasę i udowodnij, że znasz się na twórczości, bo momentami mam wrażene, że sama nie wiesz o co walczysz, zarzucając mi moj brak samokrytyki.

Koniec.
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No to niech każdy mówi za siebie, a nie bronisz kolegi, ktory tego nie potrzebuje, na dodatek robisz to bez racjonalnych argumentow. Moja krytyka byla uzasadniona, Twoja pochwala nie. Zamiast prowadzić ze mną tą idiotyczną dyskusje, napisz co Ci sie podobalo w tekscie piosenki autora tematu, bo właśnie po to jest ten dział. Zachowuj się jak profesjonalistka i zamiast oceniać moją krytykę, ktorą jest kulturalna i uzasadniona, sama pokaz klasę i udowodnij, że znasz się na twórczości, bo momentami mam wrażene, że sama nie wiesz o co walczysz, zarzucając mi moj brak samokrytyki.

Cieszę się, że jeszcze społeczeństwo czasem myśli ;]
poetess
poetess
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszę się, że jeszcze społeczeństwo czasem myśli ;]

;)
Ja ubolewam jednak nad faktem, że niektórzy szukają dziury w całym, zamiast skupić się na tym co ważne, ale załóżmy, że sprawa juz zamknięta i nie ma do czego wracać. Pełna kultura obowiązuje ;)
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  28 lipca 2008

o to mi się już bardziej podoba... fajne słowa. wchodzą w oko czy też oko. Oby tak dalej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.