rudula
rudula
  27 lipca 2008 (pierwszy post)

Cztery ściany wokół mnie siedzę sam
i myślę że
Jutro będzie ten sam dzień ten
czas i te same sny
Po co mówić komuś że wszystko
może zmienić sie
Przecież każdy ma swój cel swoje
życie i swój dzień
Dokąd iść nie pytam się siedzę
w miejscu jak to jest
Że nie wszystko zdarza się
że przy Tobie nie ma mnie

A mój czas zatrzymał sie
jak wiatr-odleciał gdzieś
jak żar-wypala mnie
a Twoje oczy w deszczu widzę ja

Każda ściana przeszłość ma
a ja nie wiem czy ją mam
Los na ścianie spękał czas
nasze dusze rozwiał wiatr
Chociaż wiem że nie ma mnie
komu ufać komu nie
Wiara w sercu rodzi się
czas odmienił cały świat
te wspomnienia żyją w nas
Tak jak sen straconych łez
proszę pomóż,otrzyj je
teraz nie nie ma mnie

poetess
poetess
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy Tobie się cokolwiek podobało ? Wszystko krytykujesz i o to mi chodzi :) Napisz coś lepszego , skoro jesteś taka mądra :) Już zrozumiałaś czy jeszcze dokładniej przetłumaczyć ?

Czy cokolwiek mi się podobało w jego twórczości? Nie.
Musialo mi się coś podobać? Nie.
Moge miec wlasne zdanie? Tak.
Czy jest gdzieś zapisane w regulaminie na forum, że musze powiedzieć coś miłego?Nie.

Ogolnie to Twoje posty są bezsensowne a nie moje, mam wrażenie jakbyś zwyczajnie nabijała, , bo powiedz mi, czy komentarz w stylu "dobre" pokazuje Cie jako osobe kompetentną ? Nie.

Nie piszę piosenek i nie musze tego robić, żeby oceniać. Nie twierdze, że mam talent, ale rowniez nie moge powiedzieć, że autor tematu go ma.

Teraz juz zrozumialaś mój jasny, klarowny przekaz?
Mam nadzieję.
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy cokolwiek mi się podobało w jego twórczości? Nie. Musialo mi się coś podobać? Nie. Moge miec wlasne zdanie? Tak. Czy jest gdzieś zapisane w regulaminie na forum, że musze powiedzieć coś miłego?Nie. Ogolnie to Twoje posty są bezsensowne a nie moje, mam wrażenie jakbyś zwyczajnie nabijała, , bo powiedz mi, czy komentarz w stylu "dobre" pokazuje Cie jako osobe kompetentną ? Nie. Nie piszę piosenek i nie musze tego robić, żeby oceniać. Nie twierdze, że mam talent, ale rowniez nie moge powiedzieć, że autor tematu go ma. Teraz juz zrozumialaś mój jasny, klarowny przekaz? Mam nadzieję.

Najwiecej krytykują Ci co sami nie są lepsi ;]
Zazdrość?:woot:
rudula
rudula
  27 lipca 2008

ludzie dla mnie to jest + jeśli ktoś to krytykuje a przede wszystkim ktoś kto krytykuje sensownie :)

eSzatyNe
eSzatyNe
  27 lipca 2008

Ale się tu kłócą jakby swojego zdania nie można było mieć :zonk:

rudula
rudula
  27 lipca 2008

i nie jestem tu po niczyjej stronie tak na marginesie ogólnie to ludzie nie krytykujcie się między sobą bo nie o to tu chodzi pozdrawiam serdecznie i 3m cie sie ciepło cieszcie się wakacjami bo to najlepszy okres na ognicha z gitarą lub bez i inne tego rodzaju party :P

xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale się tu kłócą jakby swojego zdania nie można było mieć

kłócą? gdzie ? :wtf:
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie dla mnie to jest + jeśli ktoś to krytykuje a przede wszystkim ktoś kto krytykuje sensownie :)

ja to rozumiem, ale ta Pani WSZYSTKO krytykuje. To jest dla mnie niepojęte ;)
eSzatyNe
eSzatyNe
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kłócą? gdzie ?

No kłócą się kłócą. Wymieniają zdaniami i takie tam. Ja się nie wtrącam.
eSzatyNe
eSzatyNe
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wakacjami bo to najlepszy okres na ognicha z gitarą lub bez i inne tego rodzaju party :P

Nie dla wszystkich :smutny:
rudula
rudula
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: rudula:ludzie dla mnie to jest + jeśli ktoś to krytykuje a przede wszystkim ktoś kto krytykuje sensownie :) ja to rozumiem, ale ta Pani WSZYSTKO krytykuje. To jest dla mnie niepojęte ;)


Takie pytanie jaka pani?
kuba92762
kuba92762
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to rozumiem, ale ta Pani WSZYSTKO krytykuje. To jest dla mnie niepojęte ;)

No i co z tego?:woot:
Moze po prostu jeszcze nic nie spodobalo jej sie az tak, zeby to pochwalic.
Ona wyraza tylko swoje zdanie, a tobie nic do tego.
A poza tym Asia wkleila tutaj kilka swoich wierszy wiec jak chcesz jej utwory to wystarczy ruszyc glowa i tutaj troche poszukac:and:
poetess
poetess
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwiecej krytykują Ci co sami nie są lepsi ;] Zazdrość?

Nie szukaj drugiego dna tam, gdzie go nie ma. Nie podoba mi się ta "pioseneczka", nie jestem o nic zazdrosna :and: Zdziwisz się, że są ludzie, ktorzy maja inny gust niz Ty..Czegoś tu nie rozumiem, autor tematu nie ma problemu z przyjęciem konstruktywnej krytki, jedynie Ty się strasznie bulwersujesz, w dodatku bezpodstawnie. Powiedz mi teraz krótko, co chcesz osiągnąc pisząc te swoje chaotyczne, bez pokrycia posty, bo mam wrażenie, że kręcimy się w kółko.
poetess
poetess
  27 lipca 2008

Jestem tego samego zdania, co większość forumowiczow, także uważam, że taka wymiana zdań nie ma większego sensu, ja nie zaczynałam tego, to ona mnie napadła :mrgreen:

rudula
rudula
  27 lipca 2008

Aha to już wiem jaka pani :P

xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No kłócą się kłócą. Wymieniają zdaniami i takie tam. Ja się nie wtrącam.

To nie są 'kłótnie" :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.