Krystian48
Krystian48
  26 lipca 2008 (pierwszy post)
Witam :mrgreen:

Mam Kilka pytań odnośnie tego jak postrzegacie Filmy
Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??
Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza
Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??
Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa :mrgreen:) ??
Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki :woot: ??

Dzięki za wypowiedzi (sensowne) i pozdrawiam
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??

`lubię.
`również lubię.

Krystian48
Krystian48: Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??

`Harry Potter mi się podoba, Eragona nie oglądałam.

Krystian48
Krystian48: Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

`często bajki są gorsze jak horrory czy thrillery.
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
margotka
margotka
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??


to nie są filmy dla dzieci...baśnie też nie są dla dzieci...wystarczy poczytać Braci Grimm...;] za czasów, kiedy nie było radia, czy telewizji, a nawet elektryczności, o porze zwanej szarówką...opowiadano baśnie, przygody i inne historie...współczesnym ludziom nie jest to znane, bo czas organizują w inny sposób...

...ponadto, bajki, które są animowane również nie zawsz są przeznaczone dla najmlodszych np. anime... ach...te nasze europejskie przyzwyczajenia... ach ta niewiedza rodziców....

Krystian48
Krystian48: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach


sin city ...tjako film, to mistrzostwo!

Krystian48
Krystian48: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach


tak, jak wiadomości...filmy dokumentalne są potrzebne...

Krystian48
Krystian48: co sądzicie o filmach Opartych na książkach


książka ma swój urok i film ma swój urok...często są uzupełnieniem dla ludzi bez wyobraźni, lub niekoniecznie dobrym narzędziem zastępującym lekturę szkolną...

Krystian48
Krystian48: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??


zaczęłam jak miałam 5 lat.... dlatego, nie sądzę, by to było obecne zjawisko...zwyczajnie jest nas na to stać, by mieć dostęo do takich rzeczy...15 lat temu zwykły odtwarzać był zjawiskowy...a z możliwością nagrywania - normalnie bajera!
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??

nie lubię, chociaż podobał mi się Batman i Fantastyczna Czwórka.

Krystian48
Krystian48: Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza

uwielbiam, i te czwartowe wieczory na tvn'ie. ;)

Krystian48
Krystian48: Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??

lubię, ale zależy które.

Krystian48
Krystian48: Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??

Harry'ego Pottera lubię bardzo, więc ogólnie nic do takich filmów nie mam.:P

Krystian48
Krystian48: Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

nie, ale co poradzić.
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  27 lipca 2008

1) Nie przepadam za takimi filmami
2) Widziałam trzykrotnie, ciekawy był, aczkolwiek nieco się dłużył.
3) Zwykle jednak książka okazuje się lepsza od filmu ;]
4) Mi to obojętne, pytanie w jakim wieku są widzowie takich filmów.
5) Po prostu realia.

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  27 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??


booring !!

Krystian48
Krystian48: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza


Większość fajna o ile fakty nie są przeinaczane

Krystian48
Krystian48: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??


po prostu najlepsze :) a filmy oparte na książkach Kinga Wygrywają :)

Krystian48
Krystian48: Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??


To są fimy dla kretynów nie dla dzieci :/

Krystian48
Krystian48: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??


No jasne że tak ja mając 10 lat znałęm już całą klasykę :) to normalne że dzieciarnie ciągnie do tego co zakazane a jak się miało znajomą w wyporzyczalni FHS to nie było żadnego problemu z dostaniem np martwicy mózgu itp rzeczy mając zaledwie 10 lat :)
:zakochany:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszystkie , Władcy pierścieni nie lubiałem. Ania była fajna


W takim razie nie jesteś facetem :(
:zakochany:
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  27 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??

Wole filmy oparte na mangach ;p
Ogólnie jeśli chodzi o takie komiksy to mi się nie podobają.
A Filmy tym bardziej :( To jest jak "powtórka programu" na polsacie :and:

Krystian48
Krystian48: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza

Te już bardziej wolę. Takie dramaty :) Dla mnie bomba;p

Krystian48
Krystian48: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??

Tylko wybrane :)
Zielona mila najbardziej :zakochany:

Krystian48
Krystian48: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??

Nie obchodzi mnie to. Masz dziecko i wysyłasz go do kina to sprawdź co to za film :/ ale taki głupi rodzic będzie zbyt zajęty by sprawdzić a później się skarży, że dziecko lata z patykiem "rzucając" zaklęcia i mordując małe kotki :/

no dobra przesadziłam :x

Eragona nie widziałam :(

Krystian48
Krystian48: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

To jest chore. Moim zdaniem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.