Krystian48
Krystian48
  26 lipca 2008 (pierwszy post)
Witam :mrgreen:

Mam Kilka pytań odnośnie tego jak postrzegacie Filmy
Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??
Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza
Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??
Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa :mrgreen:) ??
Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki :woot: ??

Dzięki za wypowiedzi (sensowne) i pozdrawiam
baskas4
baskas4
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ?? Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni?? Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ?? Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

1. nie lubię fantastyki
2. Lubię.
3. zależy jakie są te książki
4. Harry Potter mi sie podobał książka jak i film ;) Eragona nie oglądałam.
5. Moja siostra ogląda cartoon network. Te bajki robią jej bardziej wodę z mózgu aniżeli horrory
Krystian48
Krystian48
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: cartoon network. Te bajki robią jej bardziej wodę z mózgu

mówiłem o normalnych bajkach. jak krecik, bolek i lolek , Reksio.
a nie te popaprane durnowactwa z CN
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??

Podobają mi się, kiedyś miałem stertę komiksów :)

Krystian48
Krystian48: Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza

Są potrzebne, w przystępny i prosty dla przeciętnego człowieka sposób przedstawiają zdarzenia historyczne :)

Krystian48
Krystian48: Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??

Dzieciaki w szkołach nie muszą lektur czytać

Krystian48
Krystian48: Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??

Nie mam nic do tego typu produkcji, to czy dziecko obejrzy czy nie zależy w dużej mierze od rodziców

Krystian48
Krystian48: Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

Nie normalne, aczkolwiek gdy nie miałem jeszcze nastu lat to ciągnęło mnie do takich filmów, ale Mama mi zabraniała. Zawsze gdy jakaś sensacja leciała w tv a rodzice oglądali to przyczajałem się przy wejściu do pokoju i nasłuchiwałem :mrgreen: (czasem kara mnie za to spotykała :))

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Moja siostra ogląda cartoon network. Te bajki robią jej bardziej wodę z mózgu aniżeli horrory

Dawno nie oglądałem CN więc nie kojarzę repertuaru ale za małolata (7-10 lat) po kilka godzin dziennie potrafiłem siedzieć przy tv (dextery, atomówki, ed, edd, edy, krowa i kurczak itp :)) i jakoś nie odczuwam by coś w mojej głowie pluskało ;). Wtedy CN był tylko po angielsku - dzięki temu Angielski do dzisiaj dobrze znam :) (dobra metoda na naukę u małych dzieci :))
baskas4
baskas4
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: mówiłem o normalnych bajkach. jak krecik, bolek i lolek , Reksio.

a to w ogóle jeszcze leci w TV?
Qbkens
Qbkens: Wtedy CN był tylko po angielsku - dzięki temu Angielski do dzisiaj dobrze znam :) (dobra metoda na naukę u małych dzieci :))

:tak:
ja wtedy oglądałam Tama i Jerry'ego i Papaya. Dużo tam nie mówili, więc nauczyłam się tylko mówić "help" "no" i "ok"
ziombel437
ziombel437
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??

nie wychodza im
lubilem komiksy ale filmy juz mi sie nie podobaly
jak na razie najlepszy taki film jaki ogladalem to "Hellboy"

Krystian48
Krystian48: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza

"Olej Lorenza" nie ogladalem i prawde mowiac malo widzialem takich filmow
nie przepadam bo najczesciej sa to filmy o maltretowanych matkach czy innych pi.:cenzura:.ach:woot:
wole zmyslone historie lub bardzo koloryzowane jak "Teksanska masakra pila mechaniczna":mrgreen:

Krystian48
Krystian48: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??

jak z komiksami bardzo rzadko udaja sie takie filmy
najlepsze jakie ogladalem to "Wladca pierscieni", "To" i "Lsnienie"
nic wiecej nie przychodzi mi do glowy
takie filmy sa zazwyczaj bardzo okrojone jak np. "Kula" film swietny ale mimo to wiele rzeczy z ksiazki pominieto
dzieje sie tak bo zeby przeniesc na wielki ekran wszystko co chce przekazac autor trzeba by robic serial a nie film

Krystian48
Krystian48: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon

prawde mowiac nie ogladalem chyba niczego takiego wiec nie wiem...

Krystian48
Krystian48: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki

to normalne
teraz dzieci dojrzewaja szybciej nic ich rodzice kiedys
wszystko sie zmienia
Krystian48
Krystian48
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "Hellboy"

:rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Olej Lorenza"

Jest to dramat o rodzicach który walczą o życie swojego dziecka

Konto usunięte
Konto usunięte: to normalne teraz dzieci dojrzewaja szybciej nic ich rodzice kiedys wszystko sie zmienia

A potem sie dziwić że przychodzi im na myśl że spróbuja zabić kota albo psa tak jak to robili w Pile :and:
Hundin
Hundin
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??

nie podoają mi się, nie lubię.

Krystian48
Krystian48: Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza

są ciekawe.

Krystian48
Krystian48: Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??

kochamt akie filmy, nic do nich nie mam.

Krystian48
Krystian48: Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

teraz to wychodzi na jedno i to samo.

Krystian48
Krystian48: spojżeń

spojrzeń.
sukkuba89
sukkuba89
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??

jakoś nie podobają mi się, nie lubie tej tematyki

Krystian48
Krystian48: Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza

jest ok

Krystian48
Krystian48: Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??

ujdzie w tłumie

Krystian48
Krystian48: Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??

nie lubie filmów typu 'HP', dlatego bo zwyczajnie to nie mój klimat. Co z tego, że coś lub ktoś tam ginie- mnie to nie rusza, wrecz powiewa nudą

Krystian48
Krystian48: Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

na czasy obecne normalne
CrunkAintDead
CrunkAintDead
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??

Nie podobają mi się

Krystian48
Krystian48: Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza

Filmy na faktach mi się podobają, polecam
W Pogoni Za Szczęściem z Will Smithem w roli głównej.

Krystian48
Krystian48: Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni??

Nie wszystkie , Władcy pierścieni nie lubiałem. Ania była fajna

Krystian48
Krystian48: Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ??

Nie przepadam

Krystian48
Krystian48: Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

A ja wole kreskówki niż horror ;)
Młody jestem :ssh: i dziecko :tak:
DivineDreams
DivineDreams
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ?? Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni?? Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ?? Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

1. Nie przepadam.
2. Lubię.
3. Zależy jaka książka jest filmowana. I jaki jest scenariusz, wykonanie.
4. Eragon jest dosyć fajny. Harry Potter jest za to bardzo fajny. Film i książka.
5. Nie. To nie jest normalne.
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ?? Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach np. Olej Lorenza Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach np. Ania z zielonego wzgórza ;], władca pierścieni?? Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ?? Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

1. nie nie nie. :nie: nie lubię.
2. filmy oparte na faktach jak najbardziej. :tak:
3. różnie.
4. nienawidzę takich 'filmów' .
5.nie .
TruLuv
TruLuv
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach np. The Punisher, Hulk, Iron Man itp. ??

Myślę, że takie jak SinCity są genialne.
Punisher mógł być. Ale nie które z tych filmów są zdecydowanie zbyt nastawione na dzieci.
KaczorXG
KaczorXG
  26 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Q1: Co sądzicie o filmach Opartych na Komiksach

Niektóre są nawet całkiem fajne, ale większość to kichy z mnóstwem efektów specjalnych. Wolę wersje na papierze :)

Krystian48
Krystian48: Q2: Co sądzicie o filmach Opartych na faktach

Nie lubię takich filmów. Wystarczająco tego dzieje się wokół mnie i jeszcze mam to oglądać?
Jedyny wyjątek (który widziałem) to ''Das Experiment''

Krystian48
Krystian48: Q3: co sądzicie o filmach Opartych na książkach

Te lubię bardziej. Z tym, że film trzeba oglądnąć po przeczytaniu książki :) Potem w drugą stronę nie jest już tak ciekawie...

Krystian48
Krystian48: Q4: jaki macie stosunek do filmów typu Harry Potter, Eragon itp. (mam na myslki to że niby są to filmy dla dzieci a w Eragonie giną ludzie. w Harrym Poterze pokazują potwory i morderstwa ) ?

HP IV i Eragon są od 12 lat. To już dla starszych dzieci :)
Nawet w Kubusiu Puchatku była przemoc.

Krystian48
Krystian48: Q5: czy to normalne że coraz młodsze dzieci wolą oglądać Horrory i Thrillery niż kreskówki ??

Nie. Ale skoro (jak już powiedziano) nawet w dzisiejszych kreskówkach, typu ''Atomówki'' albo ''Happy Three Friends'' są takie rzeczy, to zaczynają myśleć że to całkowicie normalne... A za parę lat będzie fala morderstw :mrgreen:
Krystian48
Krystian48
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ''Happy Three Friends''

to nie jest dla dzieci Z PEWNOŚCIĄ :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: HP IV i Eragon są od 12 lat

Ale skoro ktoś obejrzał 3 pierwsze części a nagle reszta jest od 12... To jest chore.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.