DariaMaBana
DariaMaBana
  17 lipca 2008 (pierwszy post)

Cześć :mrgreen:.

Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie?
Jakie to są filmy?
Albo, że..
Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła?
Co to za aktor/aktorka?

Harry Potter.
Film powszechnie znany, i na pewno każdy z Was widział chociaż kawałek filmu itp.
Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja?
Która częśc przypadła Wam najbardziej do gustu?
HP i Kamień Filozoficzny: zalety/wady?
Hp i Komnata Tajemnic: zalety/wady?
HP i Więzień Azkabanu: zalety/wady?
HP i Czara Ognia: zalety/wady?
HP i Zakon Feniksa: zalety:wady?
Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi?

Ja może wypowiem się również, moim zdaniem najlepiej odegrano to na podstawie książki w kamieniu filozoficznym i więźniu azkabanu, w reszcie już za dużo pozmieniane albo wogóle nie odegrane niektóre kawałki z książki.

A jak to jest z książkami z tej serii?
Czytacie? Która najlepsza?
Mój typ, Więzień Azkabanu, Zakon Feniksa i Insygnia Śmierci.

Pozdrawiam :)

Unattainable4U
Unattainable4U
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: powinni zrobić że dzień za dniem a nie przerwa kilko misięczna.

albo max mies przerwy :tak: a nie ze my zapomnimy na czym sie skonczylo :(
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie? Jakie to są filmy?

Zielona Mila :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła? Co to za aktor/aktorka?

nie posiadam ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Która częśc przypadła Wam najbardziej do gustu? HP i Kamień Filozoficzny: zalety/wady? Hp i Komnata Tajemnic: zalety/wady? HP i Więzień Azkabanu: zalety/wady? HP i Czara Ognia: zalety/wady? HP i Zakon Feniksa: zalety:wady?

Filmy są okropne :(
Książki za to są mniej okropne xD
ale przyjemnie się czyta :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi?

Zapewne ja, Grzybek i młodsza siostra Grzybka :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Insygnia Śmierci.

:rock:
ImaGinatiOnx3
ImaGinatiOnx3
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj tak... Na przykład filmy psychologiczne. Zanim je się zrozumie tak dogłębnie, trzeba obejrzeć parę razy. Przynajmniej ja tak mam.

ja tez D:
L3Xa
L3Xa
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie to są filmy?

titatnic.i ogladfalam codziennie chyba przez tydzien dirty dancing2:ssh:
Konto usunięte
Konto usunięte: harry potter

wcale nie lbuie tego
dentka91
dentka91
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie? Jakie to są filmy?

Tylko raz tak miałam, Dirty Dancing 2, oglądałam przed każdym wyjsciej do szkoły, zawsze gdy miałam czas, uzależniłam sie.:wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła? Co to za aktor/aktorka?

:nie:
LonleyAngel2
LonleyAngel2
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie?

tak :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie to są filmy?

Hostel i statek widmo :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: HP i Czara Ognia: zalety/wady?

oglądałam ale za bardzo nie pamiętam go :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.