DariaMaBana
DariaMaBana
  17 lipca 2008 (pierwszy post)

Cześć :mrgreen:.

Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie?
Jakie to są filmy?
Albo, że..
Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła?
Co to za aktor/aktorka?

Harry Potter.
Film powszechnie znany, i na pewno każdy z Was widział chociaż kawałek filmu itp.
Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja?
Która częśc przypadła Wam najbardziej do gustu?
HP i Kamień Filozoficzny: zalety/wady?
Hp i Komnata Tajemnic: zalety/wady?
HP i Więzień Azkabanu: zalety/wady?
HP i Czara Ognia: zalety/wady?
HP i Zakon Feniksa: zalety:wady?
Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi?

Ja może wypowiem się również, moim zdaniem najlepiej odegrano to na podstawie książki w kamieniu filozoficznym i więźniu azkabanu, w reszcie już za dużo pozmieniane albo wogóle nie odegrane niektóre kawałki z książki.

A jak to jest z książkami z tej serii?
Czytacie? Która najlepsza?
Mój typ, Więzień Azkabanu, Zakon Feniksa i Insygnia Śmierci.

Pozdrawiam :)

Aneczka3009
Aneczka3009
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie? Jakie to są filmy?


Oj tak... Na przykład filmy psychologiczne. Zanim je się zrozumie tak dogłębnie, trzeba obejrzeć parę razy. Przynajmniej ja tak mam.

Konto usunięte
Konto usunięte: HP i Czara Ognia: zalety/wady?

Ta książka z tej serii najbardziej mi przypadła do gustu.

Konto usunięte
Konto usunięte: HP i Zakon Feniksa: zalety:wady?

Moim zdaniem jest nudna :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam :)

Wzajemnie.
666kamilka666
666kamilka666
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie? Jakie to są filmy? Albo, że.. Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła? Co to za aktor/aktorka?

Nie mam ani tak, ani tak ;-).
Jeszce żaden film mnie tak nie zafascynował żeby go oglądać codziennie...

Konto usunięte
Konto usunięte: ilm powszechnie znany, i na pewno każdy z Was widział chociaż kawałek filmu itp. Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja? Która częśc przypadła Wam najbardziej do gustu? Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi?

Nie podobają mi się filmy. Polski dubbing jest beznadziejny.
Ja się wybieram, bo czytałam książkę i chcę porównać. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to jest z książkami z tej serii? Czytacie? Która najlepsza? Mój typ, Więzień Azkabanu, Zakon Feniksa i Insygnia Śmierci.

Czytam nałogowo :ninja:.
Te co Ty wymieniłaś i Czara Ognia.
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie?

tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie to są filmy?

dirty dancing

Konto usunięte
Konto usunięte: Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła?

nie mam tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja?

owszem

Konto usunięte
Konto usunięte: HP i Kamień Filozoficzny: zalety/wady? Hp i Komnata Tajemnic: zalety/wady? HP i Więzień Azkabanu: zalety/wady? HP i Czara Ognia: zalety/wady? HP i Zakon Feniksa: zalety:wady?

ja już nie pamiętam o czym one dokładnie były :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi?

będę miała w domu :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytacie?

nie czytam,za grube
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć . Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie? Jakie to są filmy? Albo, że.. Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła? Co to za aktor/aktorka? Harry Potter. Film powszechnie znany, i na pewno każdy z Was widział chociaż kawałek filmu itp. Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja? Która częśc przypadła Wam najbardziej do gustu? HP i Kamień Filozoficzny: zalety/wady? Hp i Komnata Tajemnic: zalety/wady? HP i Więzień Azkabanu: zalety/wady? HP i Czara Ognia: zalety/wady? HP i Zakon Feniksa: zalety:wady? Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi? Ja może wypowiem się również, moim zdaniem najlepiej odegrano to na podstawie książki w kamieniu filozoficznym i więźniu azkabanu, w reszcie już za dużo pozmieniane albo wogóle nie odegrane niektóre kawałki z książki. A jak to jest z książkami z tej serii? Czytacie? Która najlepsza? Mój typ, Więzień Azkabanu, Zakon Feniksa i Insygnia Śmierci. Pozdrawiam :)

ema. ;*
tak.
głównie filmy obyczajowe, romantyczne, 'Titanic' :mrgreen:
ja miałam kiedyś fazę na filmy z Hilary Duff :D
no .. ale sądzę, że książki lepsze ;)
HP i Czara Ognia . najwięcej się tam działo.

Co do książek to Insygnia śmierci nie czytałam.
najbardziej podobała mi się Czara Ognia & Zakon Feniksa

ja też. ;*
poetess
poetess
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła? Co to za aktor/aktorka?

Tak, Will Smith i James Franco ( pierwszy ze względu na kunszt aktorski, drugi ze wzgledu na piękną buźke- czymś trzeba nacieszyć oczy :pavarotti: )
Konto usunięte
Konto usunięte: Film powszechnie znany, i na pewno każdy z Was widział chociaż kawałek filmu itp. Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja?

Nie, tylko i wyłącznie książki z tej serii, bo przypominają mi dzieciństwo.
ziomal727
Posty: 1532 (po ~964 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ziomal727
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie? Jakie to są filmy? Albo, że.. Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła? Co to za aktor/aktorka?

Tak.
Harry Potter.
Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Harry Potter. Film powszechnie znany, i na pewno każdy z Was widział chociaż kawałek filmu itp. Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja? Która częśc przypadła Wam najbardziej do gustu? HP i Kamień Filozoficzny: zalety/wady? Hp i Komnata Tajemnic: zalety/wady? HP i Więzień Azkabanu: zalety/wady? HP i Czara Ognia: zalety/wady? HP i Zakon Feniksa: zalety:wady? Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi?


Czara Ognia.

Zapraszam do klanu [!]Bo_Ja_LuBie_CuKieRki_xDD[!]

Link: http://www.fotka.pl/klan/687527/Bo_Ja_LuBie_CuKieRki_xDD/

DariaMaBana
DariaMaBana
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: będę miała w domu

za rok. ?
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: za rok. ?

nie nie za rok
666kamilka666
666kamilka666
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: łównie filmy obyczajowe, romantyczne, 'Titanic'

Ooo... Titanic to film który mogę oglądać nałogowo :ziober2:
Jednak jakiś jest ;-).
Zaczęłam go oglądać jak miałam 4 latka chyba.. I jeszcze mi się nie znudził, ciągle w tych samych momentach się wzruszam i wogóle..
Majsterszyk :zakochany:
Unattainable4U
Unattainable4U
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Harry Potter. Film powszechnie znany, i na pewno każdy z Was widział chociaż kawałek filmu itp. Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja? Która częśc przypadła Wam najbardziej do gustu? HP i Kamień Filozoficzny: zalety/wady? Hp i Komnata Tajemnic: zalety/wady? HP i Więzień Azkabanu: zalety/wady? HP i Czara Ognia: zalety/wady? HP i Zakon Feniksa: zalety:wady? Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi?

przeczytalam i obejrzalam kazda jedna ksiazke po 10razy i kazdy film po 10razy. bardzo zabolal mnie fakt ze w 2ostatnich filmach tak wiele rzeczy pominieto :and: bardzo! zwlaszcza z tym turniejem trojmagicznym, tu mi sie rzucilo bardzo w oczy.
wielkim szokiem podczas ogladania 1czesci ekranizacji bylo oczywiscie to, ze inaczej sobie wyobrazalam wyglad zamku, wielkiej sali, bohaterow itd. ale szlo sie przyzwyczaic.

tak, wybieram sie na premiere insygniow ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to jest z książkami z tej serii? Czytacie? Która najlepsza?

najlepsza ksiazka to 3-wiezien azkabanu poniewaz ja przeczytalam pierwsza wiec z czysto sentymentalnych pobudek, natomiast pod wzgledem jakosci to chyba ksiaze pol-krwi i insygnia smierci :tak:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo... Titanic to film który mogę oglądać nałogowo


Konto usunięte
Konto usunięte: Majsterszyk


zawsze na końcu ryczę :zakochany:
a widziałam go już z 200 razy :lol2:
Unattainable4U
Unattainable4U
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie?

lubie
"diabel ubiera sie u prady" "step-up" "honey" "dzis 13 jutro 30" "dom nad jeziorem" "mesko-damska rzecz" :ziober2:
chetnie wracam do "pojutrze" a takze klasyki kina "titanic" za kazdym razem wyje i nie umiem sie pogodzic ze smiercia di caprio :and:
kuba92762
kuba92762
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak, że raz obejrzycie jakiś film i bardzo przypadnie Wam do gustu, że możecie go oglądać codziennie? Jakie to są filmy

16 przecznic, Krwawy diament, Wieczny student, how high.

Konto usunięte
Konto usunięte: Spodoba Wam się gra aktorki/aktora np. Diane Keaton i musicie obejrzeć wszystkie jej filmy tzn. filmy w których ona wystąpiła? Co to za aktor/aktorka?

Will Smith

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobają Wam się filmy, w którym przedstawione są losy tego młodego czarodzieja? Która częśc przypadła Wam najbardziej do gustu? HP i Kamień Filozoficzny: zalety/wady? Hp i Komnata Tajemnic: zalety/wady? HP i Więzień Azkabanu: zalety/wady? HP i Czara Ognia: zalety/wady? HP i Zakon Feniksa: zalety:wady?

W kazdej z czesci bylo cos ciekawego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto wybiera sę w tym roku na HP i Księcia Pół Krwi?

Pewno sie wybiore:)

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to jest z książkami z tej serii? Czytacie? Która najlepsza

Ksiazki o wiele lepsze niz film.Najlepsza to Wiezien Azkabanu,Ksiaze Polkrwi.
Insygnia Smierci bardzo fajne, ale za malo akcja dziala sie w Hogwarcie.
DariaMaBana
DariaMaBana
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przeczytalam i obejrzalam kazda jedna ksiazke po 10razy i kazdy film po 10razy. bardzo zabolal mnie fakt ze w 2ostatnich filmach tak wiele rzeczy pominieto bardzo! zwlaszcza z tym turniejem trojmagicznym, tu mi sie rzucilo bardzo w oczy. wielkim szokiem podczas ogladania 1czesci ekranizacji bylo oczywiscie to, ze inaczej sobie wyobrazalam wyglad zamku, wielkiej sali, bohaterow itd. ale szlo sie przyzwyczaic.

i w zakonie feniksa wiele rzeczy pozmieniano. :woot:
zamek może jest i podobny i bohaterowie też, z wyjątkiem snape'a i dumbledore'a :and:
snape moim zdaniem mółgby wyglądać bardziej młodo a dumbledore'a ten co gra go teraz jest brzydki, lepszy byl ten z dwóch pierwszych cześci :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.