olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008 (pierwszy post)
Ema, ema.
Kawałek który sklejałam o 3 w nocy ^^
ostrzegam są przekleństwa, także jak ktoś nie chce się zgorszyć, ostrzegałam (;

Kiedyś sobie siadłam i zaczęłam pisać,
Teraz sobie siedzę, myslę, sklejam, piszę,
I swe marne myśli, na kartkę wylewam,
Mówię co mnie boli, wku* wia i pie* doli,
Mówisz życie jest do dupy, ja sądzę inaczej,
Bo są ludzie dobzi, źli i są idioci,
Teraz chwila zawahania, bo mi ktoś zawodzi,
Że to jest chu* owe i że mi nie wychodzi,
Ja na to leję pss... idę sobie dalej,
Przecież ja rapuje, to co serce karze,
Znowu cos z* ebałam? tak to takie proste,
Mowią nie olewaj, znów walisz na oślep,
Przyszłości nie będzie, płacze to mnie rani,
Biegnę i uciekam, chce od was jak najdalej,
Idę sobie drogą i o życiu napomykam,
Jaka jestem zła, Jezu! Chyba się zamykam,
Dobrze, że mam kumpli przyjacioł i znajomych,
Oni przy mnie są i to mnie w nich nie boli,
W nich oparcie jest, mam komu się wyżalić,
Kocham ich za wszystko i lubie z nimi palić,
Kiedy jestem z nimi, nic się nie pie* doli,
To co było źle, nie sięga mojej doli,
Wrogów mam w kieszeni, z dala na nich leję,
Kłade ch* ja na nich i sobie to oleję,
Ja i moje ziomki, to wszystko już jest nasze,
Ale tu w Karlinie, żyje się inaczej,
Nie chcę by to, się szybko skończyło,
Dobrze nam tu jest i pijemy razem piwo,
Fajka jeszcze jedna, bo to mnie napędza,
Dzisiaj do szkoły trzeba isc, 3 godzina,
Nie będziemy spac bo się juz nie opyla
Żegnam się z wami, bo gardło mi wysiada,
To mój pierwszy kawałek, jaki teraz posiadam ;)


Może być ? ;D Co sądzicie ?
Bierzcie pod uwage, że to moja pierwsza twórczość.
Aneczka3009
Aneczka3009
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: więcej ? - to wygląda tak trochę 'sztucznie' - bardzo starała się zrymować pewne kwestie, aż za bardzo :P Złe emocje, gniew itd idzie zastąpić, nawet nie używając wulgaryzmów


skoro to ma być rap, rymy są podstawą.
dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro to ma być rap, rymy są podstawą.

lecz to ma mieć sens, a nie puste słowa:) bez sensu, bez głębi :)
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Szału nie ma. Tekst jest bardzo prosty, jak tu już ktoś wspomniał. Brak w nim jakichkolwiek ukrytych znaczeń. W dodatku te błędy i przekleństwa ukazują poziom autora. W zasadzie można by rzec, że traktuje o niczym. Bronisz się tym, iż to Twoja pierwsza "twórczość", jednak to nie ma większego znaczenia. Z talentem się rodzi, można go jedynie później dopracować, poprzez ćwiczenia. Nie chcę Cię w jakikolwiek sposób urazić, ale wystawiając swój kawałek na forum publiczne, musisz się liczyć także z negatywnymi opiniami. Pozdrawiam.

Dobrze, a ja widze, że powtórzyłas wszystko co było powiedziane wcześniej przez jednego autora ;] Za taką opinie dziękuję.
A i nie powinno oceniać się ludzi po ich twórczości, to jedno, a drugie, praktycznie wszyscy wysoko cenieni raperzy przeklinają i co? To też świadczy o ich poziomie ?
Możesz mi podać kolejne błędy gramatyczne jakie popełniłam ?
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: lecz to ma mieć sens, a nie puste słowa:) bez sensu, bez głębi :)

A może to miałbyć surowy tekst bez głębi ?
Jakbys dostała tekst z głębią, pewnie nie potrafiłabyś znaleść przekazu :and: taka prawda.
Aneczka3009
Aneczka3009
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ecz to ma mieć sens, a nie puste słowa:) bez sensu, bez głębi :)

najpierw niech trenuje rymy...
później zajmie się głębią ;) nic na raz...
Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, a ja widze, że powtórzyłas wszystko co było powiedziane wcześniej przez jednego autora ;] Za taką opinie dziękuję.

nie dziękuj, bo to dowód, że ktoś inny też to zauważył, że to nie jest tylko wymysł jednej osoby :ninja:
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dziękuj, bo to dowód, że ktoś inny też to zauważył, że to nie jest tylko wymysł jednej osoby

pff.. mogła poprzeć zdanie autora wczesniejszej krytyki, a nie sie powtarzać ;)
dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A może to miałbyć surowy tekst bez głębi ? Jakbys dostała tekst z głębią, pewnie nie potrafiłabyś znaleść przekazu taka prawda.

jednak to potrafi zaintersować człowieka, można słuchać takiego czegoś pół dnia, i mieć sto różnych odbiorów. Z każda minutą. Ten się przeczyta raz, i nie bardzo chcę się wracać :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz mi podać kolejne błędy gramatyczne jakie popełniłam ?

Ja mogę :P
'myslę ' - 'dobzi ' - 'przyjacioł' - 'lubie' - 'spac' - 'isc' - 'Kłade' - jak widać literówki

Konto usunięte
Konto usunięte: A i nie powinno oceniać się ludzi po ich twórczości, to jedno, a drugie, praktycznie wszyscy wysoko cenieni raperzy przeklinają i co?

rap nie opiera się tylko na przekleństwach, jeżeli myślisz że opiera się tylko na tym jesteś w błędzie :)
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dziękuj, bo to dowód, że ktoś inny też to zauważył, że to nie jest tylko wymysł jednej osoby

A Ty nie lepsza jesteś, jak Kuba zauważył to najbardziej podobał Ci się akurat ta część kawałka, w której był ten jakże rażący błąd, więc siedź cicho i sie nie wymądrzaj :and:
dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: najpierw niech trenuje rymy... później zajmie się głębią ;) nic na raz...

powinna się zająć tym i tym, żeby to miały jakieś ręce i nogi :)
Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty nie lepsza jesteś, jak Kuba zauważył to najbardziej podobał Ci się akurat ta część kawałka, w której był ten jakże rażący błąd, więc siedź cicho i sie nie wymądrzaj

nie będę komentowac Twojej postawy, którą pokazujesz w swoich postach, bo musiałabym wyjść z siebie i stanąć obok :ninja: dlaczego nie możesz znieść tego, że Twoje dziełko komuś się nie podoba?
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie będę komentowac Twojej postawy, którą pokazujesz w swoich postach, bo musiałabym wyjść z siebie i stanąć obok dlaczego nie możesz znieść tego, że Twoje dziełko komuś się nie podoba?

Ty, zastanów sie co mówisz.
Przyjmuje krytykę i będę nad tym pracować, po prostu nie mogę tego przeboleć tego jakiego błazna robisz z siebie ^^
dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie będę komentowac Twojej postawy, którą pokazujesz w swoich postach, bo musiałabym wyjść z siebie i stanąć obok dlaczego nie możesz znieść tego, że Twoje dziełko komuś się nie podoba?

tu nie chodzi o same podobanie, nie potrafi chyba znieść krytyki która ma ją czegoś nauczyć, nie od razu Rzym zbudowano. Jest na dobrej drodze :)
Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjmuje krytykę i będę nad tym pracować, po prostu nie mogę tego przeboleć tego jakiego błazna robisz z siebie ^^

no właśnie. i za co mnie obrażasz?
Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest na dobrej drodze :)

ale czemu moim kosztem?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.