olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008 (pierwszy post)
Ema, ema.
Kawałek który sklejałam o 3 w nocy ^^
ostrzegam są przekleństwa, także jak ktoś nie chce się zgorszyć, ostrzegałam (;

Kiedyś sobie siadłam i zaczęłam pisać,
Teraz sobie siedzę, myslę, sklejam, piszę,
I swe marne myśli, na kartkę wylewam,
Mówię co mnie boli, wku* wia i pie* doli,
Mówisz życie jest do dupy, ja sądzę inaczej,
Bo są ludzie dobzi, źli i są idioci,
Teraz chwila zawahania, bo mi ktoś zawodzi,
Że to jest chu* owe i że mi nie wychodzi,
Ja na to leję pss... idę sobie dalej,
Przecież ja rapuje, to co serce karze,
Znowu cos z* ebałam? tak to takie proste,
Mowią nie olewaj, znów walisz na oślep,
Przyszłości nie będzie, płacze to mnie rani,
Biegnę i uciekam, chce od was jak najdalej,
Idę sobie drogą i o życiu napomykam,
Jaka jestem zła, Jezu! Chyba się zamykam,
Dobrze, że mam kumpli przyjacioł i znajomych,
Oni przy mnie są i to mnie w nich nie boli,
W nich oparcie jest, mam komu się wyżalić,
Kocham ich za wszystko i lubie z nimi palić,
Kiedy jestem z nimi, nic się nie pie* doli,
To co było źle, nie sięga mojej doli,
Wrogów mam w kieszeni, z dala na nich leję,
Kłade ch* ja na nich i sobie to oleję,
Ja i moje ziomki, to wszystko już jest nasze,
Ale tu w Karlinie, żyje się inaczej,
Nie chcę by to, się szybko skończyło,
Dobrze nam tu jest i pijemy razem piwo,
Fajka jeszcze jedna, bo to mnie napędza,
Dzisiaj do szkoły trzeba isc, 3 godzina,
Nie będziemy spac bo się juz nie opyla
Żegnam się z wami, bo gardło mi wysiada,
To mój pierwszy kawałek, jaki teraz posiadam ;)


Może być ? ;D Co sądzicie ?
Bierzcie pod uwage, że to moja pierwsza twórczość.
Aneczka3009
Aneczka3009
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: od "0" ludzie zaczynają... Później góry zdobywają.

i z tym się zgadzam!
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak się składa, że pisywałem teksty dla kilku kapel ;) ... Widzisz, oceniłem powierzchownie, bo może nie ma głębi? . Nie pisze się "dobzi", tylko "dobrzy", itd. Fajnie, że coś robisz, ale pracuj nad warsztatem, bo o ile to ma byc piosenka hh, to cięęężko będzie ;) nie jest w ogóle zrytmizowana, sylaby porozrzucane nierównomiernie...

i o taką ocenę mi chodziło. Tekst jest nie poprawny gramatycznie, bo napisałam dobzi, zamiast dobrzy. ok.
Nie kłuce się.
MOWILAM ZE TO MOJ PIERWSZY SKLEJONY KAWALEK, proszę Cię.
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzę

na na nara.
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i z tym się zgadzam!

to mamy wspólne zdanie, co do tego ^^
Aneczka3009
Aneczka3009
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzę

nie denerwuj się już ;)
Sztajmex
Sztajmex
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i o taką ocenę mi chodziło. Tekst jest nie poprawny gramatycznie, bo napisałam dobzi, zamiast dobrzy. ok. Nie kłÓce się. MOWILAM ZE TO MOJ PIERWSZY SKLEJONY KAWALEK, proszę Cię.


Słuchaj, ja nie chcę nikogo zbesztac, zniechęcac. To szczera opinia, i chyba lepiej czasami usłyszec taką, i pewne rzeczy dopracowac, niż upajac się pochlebnymi opiniami osób, które ostatni raz pisały opowiadanie w podstawówce...i tworzyc coś na niskim poziomie.
kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Amibia

Mowisz, ze z bledami gramatycznym i itd, ale jak wczesniej napisalas, wlasnie ten wers z najwiekszym bledem najbardziej sie Tobie podobal.
Fakt, tekst do piosenki nie bylby dobry bo nie ma zbyt dobrej rytmiki, ale to jej pierwsza proba.

Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzę

zegnamy:bye:
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchaj, ja nie chcę nikogo zbesztac, zniechęcac. To szczera opinia, i chyba lepiej czasami usłyszec taką, i pewne rzeczy dopracowac, niż upajac się pochlebnymi opiniami osób, które ostatni raz pisały opowiadanie w podstawówce...i tworzyc coś na niskim poziomie.

Dobrze, i dziękuję za krytykę.
Ale jak Ty mi na początku napisałeś, że prostackie i z błędami, nie wskazujac mi ich, to taka opinia na dużo by mi się nie zdała. :and:
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowisz, ze z bledami gramatycznym i itd, ale jak wczesniej napisalas, wlasnie ten wers z najwiekszym bledem najbardziej sie Tobie podobal. Fakt, tekst do piosenki nie bylby dobry bo nie ma zbyt dobrej rytmiki, ale to jej pierwsza proba.

Dokładnie, a ja chciałam byście ocenili ten tekst, pisany przez osobe początkującą, nie mającą o rymach itp. żadnego pojęcia ;D
Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowisz, ze z bledami gramatycznym i itd, ale jak wczesniej napisalas, wlasnie ten wers z najwiekszym bledem najbardziej sie Tobie podobal.

bo to nie jest wielki błąd, tylko zwykłe przeoczenie, literówki :ninja:
Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, a ja chciałam byście ocenili ten tekst, pisany przez osobe początkującą, nie mającą o rymach itp. żadnego pojęcia ;D

przepraszam, niepotrzebnie się uniosłam :and:
Sztajmex
Sztajmex
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, i dziękuję za krytykę. Ale jak Ty mi na początku napisałeś, że prostackie i z błędami, nie wskazujac mi ich, to taka opinia na dużo by mi się nie zdała.


Przypomnę Ci, że prosiłaś o ocenę, a nie o sprawdzenie błędów ;) . A proste jest, no nie da się ukryc, wszystko wyłożyłaś na tacy, tylko słuchac. A gdzie element myślenia? zastanowienia się nad problemem? to istotna cecha zaangażowanych twórców muzycznych.
dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może następnym razem więcej rymów?

więcej ? - to wygląda tak trochę 'sztucznie' - bardzo starała się zrymować pewne kwestie, aż za bardzo :P
Złe emocje, gniew itd idzie zastąpić, nawet nie używając wulgaryzmów
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypomnę Ci, że prosiłaś o ocenę, a nie o sprawdzenie błędów ;) . A proste jest, no nie da się ukryc, wszystko wyłożyłaś na tacy, tylko słuchac. A gdzie element myślenia? zastanowienia się nad problemem? to istotna cecha zaangażowanych twórców muzycznych.

i dalej nie bierzesz pod uwagę tego, że to mój pierwszy utwór...
Szkoda, kolejne będą coraz lepsze, pisane pod okiem kumpla który rapuje i ma swoja ekipe.
A panu już dziękuję boś się rozpędził.
MoonIightSonata
MoonIightSonata
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może być ? ;D Co sądzicie ?

Szału nie ma. Tekst jest bardzo prosty, jak tu już ktoś wspomniał. Brak w nim jakichkolwiek ukrytych znaczeń. W dodatku te błędy i przekleństwa ukazują poziom autora. W zasadzie można by rzec, że traktuje o niczym.
Bronisz się tym, iż to Twoja pierwsza "twórczość", jednak to nie ma większego znaczenia. Z talentem się rodzi, można go jedynie później dopracować, poprzez ćwiczenia.
Nie chcę Cię w jakikolwiek sposób urazić, ale wystawiając swój kawałek na forum publiczne, musisz się liczyć także z negatywnymi opiniami.
Pozdrawiam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.