bajerka20
bajerka20
  16 lipca 2008 (pierwszy post)
przyznać się bez bicia kto ogląda seriale :mrgreen:

1 Czy można je uznać za wykładnię kultury??
2 Jakiego typu seriale oglądacie?: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces ( - czyt. milion pińcest odcinków), a może sitcomy (Miodowe lata, Świat wg Bundych), a może brazylijskie telenowele?
3 Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami? Czy wierzycie, że np. Artur Barciś czyli Norek z Miodowych lat to żarłok a Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami?

4 a jeżeli nie oglądacie to dlaczego?
5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?
pozdrawiam znajomych z MiU, którzy tu zaglądają :calusek:
Wiola :pavarotti:
Andzia2711
Andzia2711
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież ona ostatnio ma straszne losy!

Tak jak ja, bardzo podobnie obie kogoś straciłyśmy....od początku tego serialu tato mi go relacjonował i nie mógł uwierzyć w podobieństwo zdarzeń tak samo jak ja, mam nadzieję, że nie uśmiercą bohaterki.... :woot:
LittleLie
LittleLie
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 a jeżeli nie oglądacie to dlaczego? 5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?

Nie oglądam tego. Chyba, że w telewizji naprawdę nic nie ma. Wtedy w akcie desperacji
chwytam się jakiejś 'Pierwszej miłości'... :ninja:
bajerka20
bajerka20
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: niedługo ta Taylor, psycholog co umarła normalnie w szpitalu, ożyje tzn okaże się że nie umarła tylko uciekła do araba, w Niemczech już to leciało nie wiem, jak to chcą zrobić

czytałam o tym w jakiejś gazecie heheh tam już jest tak pomieszane, że maskara...
oglądałam jakiś czas temu jeden wątek i kierwa jedna ceremonia ślubna trwała 3 dni :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przeczytałaś mojej całej wypowiedzi? :>

a tak tak :)
asiulcia1
asiulcia1
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: , mam nadzieję, że nie uśmiercą bohaterki....

poki co to o tym nie slyszalam ... zeby ja usmiercali..
moh3rka
moh3rka
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznać się bez bicia kto ogląda seriale

ja oglądam!

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 Jakiego typu seriale oglądacie?

na wspolnej, barwy szczescia, czasem klan.
Magda M.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3 Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami?

czasem i tak bywa.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?

tak.
bardzo dużo wydarzen jest wziętych z życia codziennego.
sheeppy
sheeppy
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak ja, bardzo podobnie obie kogoś straciłyśmy....od początku tego serialu tato mi go relacjonował i nie mógł uwierzyć w podobieństwo zdarzeń tak samo jak ja, mam nadzieję, że nie uśmiercą bohaterki....

Losy Oli znam bardzo dobrze już od początku...chociaż pod koniec emisji, przed wakacjami, zaczęło się u niej układać
a u mnie jest trochę podobieństwo do jej siostry, w tym samym czasie w ciążę zaszłyśmy, ja byłam z brzuchem i ona z takim samym w serialu :lol2: ale nic poza tym
asiulcia1
asiulcia1
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: trwała 3 dni

dokladnie jedna scena trwa kilka dni...
L3Xa
L3Xa
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Czy można je uznać za wykładnię kultury?? 2 Jakiego typu seriale oglądacie?: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces ( - czyt. milion pińcest odcinków), a może sitcomy (Miodowe lata, Świat wg Bundych), a może brazylijskie telenowele? 3 Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami? Czy wierzycie, że np. Artur Barciś czyli Norek z Miodowych lat to żarłok a Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami? 5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?

jesli jakies tak bardzo znane i nie zwykle tasiemce to tak
oj miodow lata i bundych:zakochany:
oj nie oni tylko graja ;) chociaz ja moge byc takim norkiem bo jem a nie tyje:lol2:
fajny swiat jest miodowych lat:mrgreen: a bundych jeszce lepszy:mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam znajomych z MiU, którzy tu zaglądają

:pavarotti:
bajerka20
bajerka20
  16 lipca 2008
LittleLie
LittleLie: Wtedy w akcie desperacji chwytam się jakiejś 'Pierwszej miłości'...

nawet jeśli nie wiesz czego dotyczy fabuła? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak ja, bardzo podobnie obie kogoś straciłyśmy....od początku tego serialu tato mi go relacjonował i nie mógł uwierzyć w podobieństwo zdarzeń tak samo jak ja, mam nadzieję, że nie uśmiercą bohaterki....

hehe no co Ty....j byłam kiedyś wielką fanką tej całej Oli ;p
bajerka20
bajerka20
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a bundych jeszce lepszy

chwała Polsatowi za to, że znów powtarza ten serial :D
L3Xa
L3Xa
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chwała Polsatowi za to, że znów powtarza ten serial :D

kocham go normalnie.Ojciec szaleje za nim i jak uslyszy pierwsze nutki spiewa odrazu:D
Andzia2711
Andzia2711
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: poki co to o tym nie slyszalam ... zeby ja usmiercali..

no mam nadzięję, że będzie żyła długo i szczęśliwie...heheh

Konto usunięte
Konto usunięte: Losy Oli znam bardzo dobrze już od początku...chociaż pod koniec emisji, przed wakacjami, zaczęło się u niej układać

u mnie wszytko działa z lekkim opóźnieniem, więc czekam...

Konto usunięte
Konto usunięte: a u mnie jest trochę podobieństwo do jej siostry, w tym samym czasie w ciążę zaszłyśmy, ja byłam z brzuchem i ona z takim samym w serialu ale nic poza tym

prawie jak wierna fanka :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: hehe no co Ty....j byłam kiedyś wielką fanką tej całej Oli

ja przestałam odkąd miała problem ze szkołą i w podobnym czasie mi też się waliło...
bajerka20
bajerka20
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: .Ojciec szaleje za nim i jak uslyszy pierwsze nutki spiewa odrazu:D

mnie rodzice zawsze opieprzali, bo ponoć za mała byłam na oglądanie tego typu rzeczy....
L3Xa
L3Xa
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie rodzice zawsze opieprzali, bo ponoć za mała byłam na oglądanie tego typu rzeczy....

ja to z ni ogladalam :P teraz tez czasem spojrze jak w domu jestem.ale regularnie nie ogladam
sheeppy
sheeppy
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no mam nadzięję, że będzie żyła długo i szczęśliwie...heheh

trzeba postawić flaszkę scenarzyście, to może Ola wygra w totka.. :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.