bajerka20
bajerka20
  16 lipca 2008 (pierwszy post)
przyznać się bez bicia kto ogląda seriale :mrgreen:

1 Czy można je uznać za wykładnię kultury??
2 Jakiego typu seriale oglądacie?: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces ( - czyt. milion pińcest odcinków), a może sitcomy (Miodowe lata, Świat wg Bundych), a może brazylijskie telenowele?
3 Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami? Czy wierzycie, że np. Artur Barciś czyli Norek z Miodowych lat to żarłok a Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami?

4 a jeżeli nie oglądacie to dlaczego?
5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?
pozdrawiam znajomych z MiU, którzy tu zaglądają :calusek:
Wiola :pavarotti:
agrafkaaa
agrafkaaa
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Czy można je uznać za wykładnię kultury??

czasem nakreslaja obraz spoleczenstwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 Jakiego typu seriale oglądacie?: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces ( - czyt. milion pińcest odcinków), a może sitcomy (Miodowe lata, Świat wg Bundych), a może brazylijskie telenowele?

Scrubs, On, ona i dzieciaki, South Park, Family Guy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3 Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami? Czy wierzycie, że np. Artur Barciś czyli Norek z Miodowych lat to żarłok a Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami?

eeeee.......... nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?

To zależy od granic absurdu, jakie sobie określa.
sheeppy
sheeppy
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznać się bez bicia kto ogląda seriale

ja, z nudów i braku innej roboty....

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 Jakiego typu seriale oglądacie?: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces ( - czyt. milion pińcest odcinków), a może sitcomy (Miodowe lata, Świat wg Bundych), a może brazylijskie telenowele?

złotopolscy nieraz, klan też, na wspólnej, pierwszą miłość, w11, a jak mama ogląda modę na sukces to też zerknę :lol:
oczywiście wkurzają mnie niesamowicie te seriale ale jakoś już mnie wciągnęły losy bohaterów :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami? Czy wierzycie, że np. Artur Barciś czyli Norek z Miodowych lat to żarłok a Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami?

pewne wrażenie jest, przeważnie nie lubię tych czarnych charakterów
ps. brooke się teraz gzi z Marone'ami :crylol:
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznać się bez bicia kto ogląda seriale

JA

Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Czy można je uznać za wykładnię kultury?

czasami tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 Jakiego typu seriale oglądacie?: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces ( - czyt. milion pińcest odcinków), a może sitcomy (Miodowe lata, Świat wg Bundych), a może brazylijskie telenowele?

pierwszą miłość kiedyś oglądałam zbunowanego anioła i kachorrę :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 3 Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami? Czy wierzycie, że np. Artur Barciś czyli Norek z Miodowych lat to żarłok a Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami?

Nie, bo to postacie fikcyjne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?

tak, w niektórych można.

Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam znajomych z MiU, którzy tu zaglądają

yhm.
krzychu7818
krzychu7818
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznać się bez bicia kto ogląda seriale


oglądam ale tylko powtórki starych polskich seriali :)

asiulcia1
asiulcia1
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznać się bez bicia kto ogląda seriale

ja ;) :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 Jakiego typu seriale oglądacie?: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces ( - czyt. milion pińcest odcinków), a może sitcomy (Miodowe lata, Świat wg Bundych), a może brazylijskie telenowele?

miodowe lata lubie ;p ale powtarzaja i nie ma nowych odcinkow ;(
ja ogladam od czasu do czasu rozne seriale ;p :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces

raz na ruski rok ogladne- ale to tylko jak nie mam juz co robic ;p a moda.... to mnie juz dobija ale to juz szczegol... :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3 Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami? Czy wierzycie, że np. Artur Barciś czyli Norek z Miodowych lat to żarłok a Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami?

wg mnie to raczej nie realne :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4 a jeżeli nie oglądacie to dlaczego?

alez ogladam :lol: ale to tylko z nudow chyba ...

Konto usunięte
Konto usunięte: 5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?

dla mnie to tylko jedna wielka fikcja ;p :lol:
asiulcia1
asiulcia1
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam znajomych z MiU, którzy tu zaglądają

ja rowniez :mrgreen:
bajerka20
bajerka20
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem nakreslaja obraz spoleczenstwa.

ale taki prawdziwy czy kompletnie fałszywy?

Konto usunięte
Konto usunięte: ps. brooke się teraz gzi z Marone'ami

ta to już nie wie za kogo się brać..... :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, bo to postacie fikcyjne.

ale często się słyszy, że aktorzy są zaczepiani i ludzie rozmawiają z nimi jak z bohaterami filmu zapominając o tym, że to ich zawód....

Konto usunięte
Konto usunięte: oglądam ale tylko powtórki starych polskich seriali :)

Klan?? Złotopolscy?? :P
olewaaa
olewaaa
  16 lipca 2008

Polskie omijam. Nic ciekawego.
Jesli chodzi o zagraniczne - to tylko te z humorem.

bajerka20
bajerka20
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a moda.... to mnie juz dobija ale to juz szczegol...

a odcinki, które są u nas emitowane w USA pojawiły się7 lat temu.... a Polska ma koncesję do końca ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie to raczej nie realne

oj zdziwiłabyś się ilu te światy myli.....
Andzia2711
Andzia2711
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznać się bez bicia kto ogląda seriale

ja oglądam

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 Jakiego typu seriale oglądacie?:

''Hotel Babyllon'' (chyba tak się pisze), ''Uwaga faceci'', i zaczęłam oglądać kultowy serial z lat 90 ''Beverly hills 90210''

Konto usunięte
Konto usunięte: Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami?

myślę, że ona już przesiąknęła tą rolą i aktorka która wcieliła się w Brooke stała się nią...

Konto usunięte
Konto usunięte: 5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?

Mój ojciec ogląda ''Klan'', ponieważ uważa, że to co przydarza się Oli (Kaja Paschalska), za jakiś czas mi się przytrafia...
asiulcia1
asiulcia1
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a odcinki, które są u nas emitowane w USA pojawiły się7 lat temu.... a Polska ma koncesję do końca ;p

wlasnie slyszalam o tym :zalamka: :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: oj zdziwiłabyś się ilu te światy myli.....

mozliwe ;) tak to juz jest.
ale MNS to juz jest porazka...
ten serial przezyje nas wszystkich!! ;) :zonk:
sheeppy
sheeppy
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a odcinki, które są u nas emitowane w USA pojawiły się7 lat temu.... a Polska ma koncesję do końca ;p

niedługo ta Taylor, psycholog co umarła normalnie w szpitalu, ożyje
tzn okaże się że nie umarła tylko uciekła do araba, w Niemczech już to leciało
:zonk: nie wiem, jak to chcą zrobić

Konto usunięte
Konto usunięte: Mój ojciec ogląda ''Klan'', ponieważ uważa, że to co przydarza się Oli (Kaja Paschalska), za jakiś czas mi się przytrafia...

przecież ona ostatnio ma straszne losy!
agrafkaaa
agrafkaaa
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale taki prawdziwy czy kompletnie fałszywy?


Nie przeczytałaś mojej całej wypowiedzi? :>

Konto usunięte
Konto usunięte: To zależy od granic absurdu, jakie sobie określa.
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznać się bez bicia kto ogląda seriale

ja oglądam. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Czy można je uznać za wykładnię kultury??

zależy jaki. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiego typu seriale oglądacie?: Złotopolscy, Klan, Moda na sukces ( - czyt. milion pińcest odcinków), a może sitcomy (Miodowe lata, Świat wg Bundych), a może brazylijskie telenowele?

różne, od Na Wspólnej, przez Magde M i Kryminalnych po W11 i Daleko od noszy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Utożsamiacie postaci z grającymi ich aktorami? Czy wierzycie, że np. Artur Barciś czyli Norek z Miodowych lat to żarłok a Brooke z Mody na sukces gzi się w prawdziwym życiu jak z filmowymi Foresterami?

nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5 Czy świat w nich przedstawiony można nazwać realnym? Czy rzeczywistośc ta jest możliwa to spełnienia...?

tak, ponieważ wiele zdarzeń jest z życia wziętych.

Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam znajomych z MiU, którzy tu zaglądają Wiola

ja również. ;*
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.