LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008 (pierwszy post)
Cześć :mrgreen:

Było o filmach [komediach, wojennych, przygodowych itp.]

A ja mam pytania związane z telewizją itd.

-Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?
-Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]
-Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?
-A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

Pozdrawiam :>
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wychylajcie się

:bye:
wojtas277
wojtas277
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wnikałam już w to. :D a kiedy w ogóle 997 leci w tv? bo już nie pamiętam nawet. może się skuszę. :)

w wakacje niestety nie ma, we wrześniu dopiero będzie, ale tak to zawsze w czwartek było, od września pewnie też w czwartek będzie i pewnie jakoś przed 23.
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

VH1
i wszelkie odliczanki, smells like ... i o! ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

CSI Miami ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

VH1 ;p
Viva i Mtv jakoś mi nie podchodzą.
Kiedyś oglądałam MTv2 i Mtv Base
ale już mi mtv2 zabrali
a mtv base chcą puszczać na mtv polska i ja za to podziękuję :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: -A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

Wiadomości lubię.
Fakty oraz szybko przełączyć na fakty po faktach ;p

[jakoś zawsze zapominam żeby od razu włączyć tvn24 tylko tak skacze między programami xD]
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: w wakacje niestety nie ma, we wrześniu dopiero będzie, ale tak to zawsze w czwartek było, od września pewnie też w czwartek będzie i pewnie jakoś przed 23.

ok, dzięki. na pewno się skuszę. jak się będę bała to wyłącze. chociaż kogo ja w anglii z tamtych spotkam. :woot:
ThoseWereTheDays
ThoseWereTheDays
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich? -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja] -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.? -A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

TVN - majewski, czasami rozmowy w toku jak pokazują nowe sylwusie czy 14sto letnie mamy.
TVN Style - jak dobrze wyglądać nago :crylol: , Nigelle ogladam, piekielna kuchnia Gordona Ramsay'a :rotfl: czasami, triny i susane ubierają uk :woot: to z Carlosową, nie wiem czy to leci jeszcze i Anię Orłowską oglądam :tak:
MTV - kocham,wrecz uwielbiam oglądać te 16sto letnie gówniary z Ameryki, które płaczą, że nie dostaną 50centa tylko Kanye Westa bo pierwszemu się nie chciało jechać aż ze swojego domu w Farmington w Connecticut :lol: i jeszcze cos tam ogladam typu moja wlasna gwiazda, date my mom, pimp my ride .... :mrgreen:
seriale:wspólna,moda na sukces(żartuję :lol: :ssh:),pierwsza milosc czasami39 i pol ogladalam.
Nie oglądam ani vivy ani 4funa, tylko programy na mtv.
nie ogladam teledyskow, nawet nie wiem czego sie teraz slucha, dla mnie muzyka jest taka jaka ja sobie znajde w internecie bo duzo jej slucham.
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze cos tam ogladam typu moja wlasna gwiazda, date my mom, pimp my ride ....

penetratorzy :rock:
albo wzgórza hollywood, oglądałas?
ThoseWereTheDays
ThoseWereTheDays
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: penetratorzy albo wzgórza hollywood, oglądałas?

o penetratorzy tez :rotfl:
raz tylko, o ktorej to leci?
bo ja mtv wlaczam tylko jak nie ma co ogladac i na co sie trafi to ogladam :tak:
absinthee
absinthee
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

szczerze mowiac bardzo rzadko właczam telewizor,ale jezeli juz go wlacze to Europa i dramaty w godzinach wieczornych.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

nie lubie i nie ogladam seriali.

Konto usunięte
Konto usunięte: Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

swego czasu zdarzało mi się właczać Mtv i programy na tej stacji typu Słit Sixtin. Jednak to tylko po to by posmiac sie z ludzkiej głupoty,zrelaksować i odpoczac.
jakuh
jakuh
  15 lipca 2008
Ela
Ela: - Zone club :D hehe podoba mi się jeden program :) : "Porządek musi być" - nie wiem jak ludzie mogą tak żyć w takim syfie! ;]

To obejrzyj sobie na TVN Style "Amfiję" - Perfekcyjna Pani Domu, to jest dopiero hardkor xD
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: o penetratorzy tez raz tylko, o ktorej to leci? bo ja mtv wlaczam tylko jak nie ma co ogladac i na co sie trafi to ogladam

chyba o 17 albo 17.30 coś takiego :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: To obejrzyj sobie na TVN Style "Amfiję" - Perfekcyjna Pani Domu, to jest dopiero hardkor

taa, ona jest śmieszna i ten jej angielski akcent :lol2:
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

`MTV
`Zone Club
`TVN Style
`HBO i HBO 2
`Animal Planet
`Discovery Channel

Konto usunięte
Konto usunięte: -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

`MTV dla muzyki, kartonów i programów niektórych :P
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
agnesns
agnesns
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

Hotel Babylon, Chirurdzy, Dr House.
jakuh
jakuh
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hotel Babylon, Chirurdzy

Jest ktoś o tych samych gustach :mrgreen:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

na najbardziej lubię TVN :mrgreen:

i Szymona Majewskiego xD

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]


Na wspólnej i Zbuntowani.

Konto usunięte
Konto usunięte: Programy muzyczne?

często tam siedzę. Najbardziej lubie Vivę i 4fun tv . na MTV jest za dużo bzdurnych programów zamiast muzyki.

Konto usunięte
Konto usunięte: -A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

nie .
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie kanały są waszymi ulubionymi?


eurosport, polsat sport, tvn 24

Konto usunięte
Konto usunięte: programy na nich?


ostatnio oglądam TdF, cafe futbol, szkło kontaktowe itp

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki serial oglądacie najczęściej w TV


Pierwsza miłość

Konto usunięte
Konto usunięte: Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?


4fun tv się zeszmacił ostatnio oktrutnie (właściwie tylko czasem na kartony warto popatrzeć miś pushapek to mój idol), co do MTV to chyba z tego wyrosłem, szczególnie z tych głupich amerykańskich programów randkowych, vivy czasem słucham jak mi się nudzi... osobiście wolę w tv radia posłuchać...

Konto usunięte
Konto usunięte: A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?


czasem tak
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.