LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008 (pierwszy post)
Cześć :mrgreen:

Było o filmach [komediach, wojennych, przygodowych itp.]

A ja mam pytania związane z telewizją itd.

-Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?
-Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]
-Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?
-A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

Pozdrawiam :>
zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich? -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja] -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.? -A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

TVN 24, discovery ( z Berem Grylsem ) travel ( kazdy o jedzeniu :] ) , comedy central, axn ( CSI i Lost ) z muzycznych ogladam praktycznie tylko MTV i to z rana jak leci teraz soul i rnb.
Dragonnn
Dragonnn
  15 lipca 2008

Ja uwielbiam 4funTV, Discovery, mcm chanel. Cart00n Network :ziober2: :D Eurosport. :P TVN :mrgreen:

dnmMili
dnmMili
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

Rzadko oglądam, nie mam ulubionych:P

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

Zbuntowani :P

Konto usunięte
Konto usunięte: -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

nie oglądam

Konto usunięte
Konto usunięte: -A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

nie, rzadko oglądam :P
jakuh
jakuh
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

Discovery Science, HBO, HBO2, TVN Siedem, TVN Style

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

Hmmm... Hotel Babylon na TVN Style ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

Nie mam 4funTV, a szkoda, bo jest fajna. W MTV mnie wkurza to, że jak na muzyczną telewizję mało w niej muzyki, a Viva to takie trochę szczeniackie gówno. VH1 lubię pooglądać kiedy są programy o gwiazdach.

Konto usunięte
Konto usunięte: -A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

Też mi się zdarza ;)
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  15 lipca 2008

- Zone club :D hehe podoba mi się jeden program :) : "Porządek musi być" - nie wiem jak ludzie mogą tak żyć w takim syfie! ;]
- Discovery
- MTV

oglądam sporadycznie ;] więcej siedzę na kompie

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

TVN i TVN Style, na tvn'ie seriale a na tvn style to praktycznie wszystkie.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

na wspólnej

Konto usunięte
Konto usunięte: -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

kiedyś żyłam mtv i wszystkim co na nim leciało, ale teraz to się śmietnik zrobił.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

TVN, TVN24, Polsat sport, TVN Turbo, Polsat

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

Teraz rzadko kiedy oglądam tv ale kiedyś to 13 posterunek i Świat wg Bundych :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

Oglądam kartony, a tak to tylko muzyka

Konto usunięte
Konto usunięte:

Pozdro
teranin
teranin
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

Zone Europa, Discovery Channel, Discowery World, Discovery Science, Discovery Travel and Living, Animal Planet, National Geografic, Planette, TVN Turbo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

tylko dokumentalne

Konto usunięte
Konto usunięte: -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

MTV to nie jest już muzyczna TV - tam nie ma muzyki tylko jakieś bzdurne programy

Konto usunięte
Konto usunięte: -A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

TVN24 faktycznie często mam włączone też
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Ela
Ela: Zone club :D hehe podoba mi się jeden program :) : "Porządek musi być" - nie wiem jak ludzie mogą tak żyć w takim syfie! ;]

ostatnio ogląałam o jakiejś babce co się stylowała lata 20 a syf w domu że szok :szok2:
Na Zone Club dobre są potyczki Jerego Sprngera :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: VH1 lubię pooglądać kiedy są programy o gwiazdach.

na cyfowrym polsace jest kanał E! tam sa THS - Tue HollyWood Story opowiadaja o calym życiu wybranej gwiazdy itp. :>
sheeppy
sheeppy
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

mini mini :zonk:
ale gdyby zależało ode mnie to TVN

Konto usunięte
Konto usunięte: -Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]

na wspólnej pierwszą miłość i klan :crylol: wkurza mnie ta beznadzieja, nienawidzę ale oglądam bo jestem ciekawa losów :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

nie słucham,nie oglądam
oglądam pod gradobiciem pytań na youtube :lol2:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądam pod gradobiciem pytań na youtube

ja też. :D
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądam pod gradobiciem pytań na youtube

:lol2:
już dawno tego ie oglądałam :lol2:
andrzej stzelba jest przystojny :lol2:
sheeppy
sheeppy
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też. :D

nigdzie nie mogę znaleźć odcinka z Szymonem Majewskim :and:
a był taki smieszny!
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdzie nie mogę znaleźć odcinka z Szymonem Majewskim a był taki smieszny!

a ja nie widziałam!
a jak przeinaczyli jego nazwisko?:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.