LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008 (pierwszy post)
Cześć :mrgreen:

Było o filmach [komediach, wojennych, przygodowych itp.]

A ja mam pytania związane z telewizją itd.

-Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?
-Jaki serial oglądacie najczęściej w TV [polska i zagraniczna produkcja]
-Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?
-A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

Pozdrawiam :>
fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: inspektor erektor


człowiek biegunka :mrgreen:

Odcinek Generała Italii o Eurowizji widzial kto ;>
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
wojtas277
wojtas277
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: boję się tego oglądać

kiedyś też się bałem, ale zawsze mój tata to ogląda, więc z czasem przywykłem i teraz sie git ogląda, warto wiedzieć kogo się szuka, może kogoś z Twojej okolicy :ninja:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś też się bałem,

ja też się boję tego, raz obejrzałam i się bałam, że mnie ktoś śledzi. :ninja:
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś też się bałem, ale zawsze mój tata to ogląda, więc z czasem przywykłem i teraz sie git ogląda, warto wiedzieć kogo się szuka, może kogoś z Twojej okolicy

kiedyś z mojej okolicy to dziewczyny szukali w ekspresie reporterów :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja też się boję tego, raz obejrzałam i się bałam, że mnie ktoś śledzi.

ja miałam takie wyobrażenia, że ktoś chce mnie zgwałcić.
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja miałam takie wyobrażenia, że ktoś chce mnie zgwałcić.

daj spokój, ja po obejrzeniu tego programu miałam koszmary jakieś.
raz szłam do domu (mieszkam na czwartym piętrze, nikt inny już tam nie mieszka tylko my, bo to strych) jestem prawie już na swoim piętrze a tam pies jakiś stoi i waqrczy na mnie, ślina mu się taka lała z pyska i się wystraszyłam i uciekłam, jeszcze widziałam jakiegoś tam faceta, siedział i coś sobie robił, potem zadzwoniłam do taty, żeby go przegonił bo się boję wejść do domu to już go nie było. :ninja:
wojtas277
wojtas277
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też się boję tego, raz obejrzałam i się bałam, że mnie ktoś śledzi.

ja to oglądam chyba od 9 albo 8 roku życia i chyba do 14 się bałem, ale teraz to oglądam ze spokojem, bez strachu.
może też byś się po kilku latach oglądania pozbyła tego strachu niepotrzebnego.


Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś z mojej okolicy to dziewczyny szukali w ekspresie reporterów

a tam ten ekspres reporterów jest głupi, zajmują się samymi nudnymi sprawami, i przez cały program się kłócą :woot:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to oglądam chyba od 9 albo 8 roku życia i chyba do 14 się bałem, ale teraz to oglądam ze spokojem, bez strachu. może też byś się po kilku latach oglądania pozbyła tego strachu niepotrzebnego.

pewnie tak. :)
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: daj spokój, ja po obejrzeniu tego programu miałam koszmary jakieś. raz szłam do domu (mieszkam na czwartym piętrze, nikt inny już tam nie mieszka tylko my, bo to strych) jestem prawie już na swoim piętrze a tam pies jakiś stoi i waqrczy na mnie, ślina mu się taka lała z pyska i się wystraszyłam i uciekłam, jeszcze widziałam jakiegoś tam faceta, siedział i coś sobie robił, potem zadzwoniłam do taty, żeby go przegonił bo się boję wejść do domu to już go nie było.

haha, to jak ja jestem w niemczech zawsze i tam mamy mieszkanie na samej góze też jest taki jak stryh tylko na mieszkanie zrobione to w nocy raz jak szłam i światło nagle zgasło to tak biegłam na góre że mało co nóg nie połamałam:and:
a raz jak oglądałam o tym, że facetowi palce poucinali to w nocy mi się śniło że to mi ucinali :and:
wojtas277
wojtas277
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie tak. :)

chyba, ze rozpoznałabyś jednego z typów których tam pokazują i byś chciała zadzwonić po policję, a on by Ci powiedział kilka słów, że jak wyjdzie z paki, to wiesz... wtedy by Cię chyba jeszcze większy strach ogarnął. :ninja:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: też jest taki jak stryh tylko na mieszkanie zrobione

no ja tak własnie mam. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a raz jak oglądałam o tym, że facetowi palce poucinali to w nocy mi się śniło że to mi ucinali

ja tez miałam dużo snów z tym związanych, że mnie ktoś goni, ja uciekam, jestem w lesie, gubię się, on mnie znajduje, ma nóż itp. :D
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba, ze rozpoznałabyś jednego z typów których tam pokazują i byś chciała zadzwonić po policję, a on by Ci powiedział kilka słów, że jak wyjdzie z paki, to wiesz... wtedy by Cię chyba jeszcze większy strach ogarnął.

:szok2: chyba bym umarła.
btw. moja siostra kuiedyś przyszła do domu ze szkoły że jakiś kolega ją uderzył czy coś i mój tata kazał jej jemu powiedzieć że 'jak tatuś wyjdzie z więzenia to się z Tobą rozprawi' i ona mądra to powiedziała. :lol:
Amibia
Amibia
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie kanały są waszymi ulubionymi? programy na nich?

Disney Channel - Kim Kolwiek, Nowa szkoła króla :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: -Programy muzyczne? Włączacie tylko jak chcecie muzyki posłuchać, czy tam obejrzeć teledyski, a może oglądacie na 4fun TV popularne kartony, albo na mtv z rana maratony lub od giodz. 16 programy randkowe itp.?

kiedyś oglądałam kartony, uwielbiałam, ale od kiedy nie ma Andrzeja Szajewskiego i Andrzeja Strzelby to już nic mnie na tym kanale nie śmieszy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: -A może włączacie tylko telewizję na potrzeby obejrzenia wiadomości?

broń Boże :ninja: nienawidzę wiadomości :ninja:
wojtas277
wojtas277
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: :szok2::szok2: chyba bym umarła. btw. moja siostra kuiedyś przyszła do domu ze szkoły że jakiś kolega ją uderzył czy coś i mój tata kazał jej jemu powiedzieć że 'jak tatuś wyjdzie z więzenia to się z Tobą rozprawi' i ona mądra to powiedziała.

hah, pewni gościu miał pełne majtki i ją przepraszał :>
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hah, pewni gościu miał pełne majtki i ją przepraszał :>

nie wnikałam już w to. :D
a kiedy w ogóle 997 leci w tv? bo już nie pamiętam nawet. może się skuszę. :)
wojtas277
wojtas277
  15 lipca 2008
dobra ja idę, bo fylm mnie się ściągnął :ziober2:
nie wychylajcie się
:bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.