artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Graham Masterton - brytyjski pisarz, twórca horrorów....

Lubicie czytać horrory? lubicie mocna wrażenia?
znacie Masterton'a?
osobiście uwielbiam jego książki, pochłaniacze czasu dla których warto się oderwać od rzeczywistości... diabły, demony, anioły ,szamani, czary, magia, brutalna rzeczywistość, morderstwa ...

Jakie jego książki najbardziej lubicie? cenicie?
może jakaś ulubiona seria?
a może znacie jego cykl poradników ....? :)


czy może bardziej znany King?

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 lipca 2008
artLiszka
artLiszka: Lubicie czytać horrory? lubicie mocna wrażenia? znacie Masterton'a?

Uwielbiam horrory czytać. Wtedy wyobraźnia działa na najwyższych obrotach.

Mastertona zaczęłam czytać jakiś rok temu, wiele ksiązek przewineło się przez moje ręce, tytułów nie pamietam za bardzo( musze zapisywać te przeczytane by nie kupić czasem tej samej pozycji).

artLiszka
artLiszka: czy może bardziej znany King?

Również.

Moja ulubiona trójka to: Koontz, King, Masterton.
Rewelacyjnie piszą.
Jednak Kinga od pozostałej dwójki rózni to, że jego ksiązki zapamietuje najdłużej, znam tytuły, do ktorych w sumie nie przywiązuje większej uwagi.

artLiszka
artLiszka: Jakie jego książki najbardziej lubicie? cenicie?

I znów nie pamietam tytułu, ale najbardziej podobała mi sie ksiązka z lutrem;D w ktorym był ukryty jakis demon, szaman indiański, który robił grandę w innych pozycjach tego autora, które również zrobiły na mnie duże wrażenie.
:ziober2:
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  22 lipca 2008

czytam kolejną część serii "Manitou" :zakochany:
"Duch zagłady" - wciąga :D
polecam całą serię (póki co do 3 części bo 4 nie czytałam jeszcze :P )

p.s. Razotka znalazłaś Jego książki już jakieś? :D ;*

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

AjaToCo
AjaToCo
  22 lipca 2008
artLiszka
artLiszka: Lubicie czytać horrory?

Tak i tylko czytac.

artLiszka
artLiszka: znacie Masterton'a?

oczywiscie.

artLiszka
artLiszka: Jakie jego książki najbardziej lubicie?

Glod, Krzywa Sweetmana, Zjawa, Zwierciadlo piekiel, Powrot Wojownikow Nocy, Rook, oczywiscie seria Manitou i wiele innych, ktorych tytulow juz nie pamietam.
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  3 sierpnia 2008

odkopuję ;p

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.