poetess
poetess
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Mam nadzieje, że nikt nie ma wątpliwości, że to sztuka, a nie żaden wandalizm ( oczywiście o ile wszystko jest robione zgodnie z prawem:pavarotti:, ale to inna bajka )
1. Uważacie, że w Polce powinno powstac więcej ulic poświęconych grafitti?
2. Może probowaliście sił w tym rodzaju sztuki?
3. Widzieliście może jakies perełki?

Teraz odrobinę zmieniając temat:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest dwóch artystów, którzy wykonują za pomocą specjalnych kredek te niesamowite rysunki. To Kurt Wenner oraz Julian Beever. Ich style tworzenia różnią się od siebie, ale obaj tak samo umieją wprawić nas stan niesamowitego zdumienia.

1.
2.
3.
Robi wrażenie, prawda? :mrgreen:
bozar88
bozar88
  14 lipca 2008

lubię kolorowe i dopracowane graffiti. to na prawdę coś miłego dla oka jak się jedzie przez miasto. szkoda tylko, że często jest szpecone prze durne napisy pseudokibiców

WaszVitoCorleone
WaszVitoCorleone
  14 lipca 2008

Jeżeli czynią to profesjonalni "writerzy" to czemu nie.
Ja mam ciekawostkę mówiąca o tym, że sztuka graffiti może występować również na czapkach.

Kolekcja Goorin "1333 Minna" inspirowana jest sztuką graffiti. Czapki zostały zaprojekwoane przez członków słynnego amerykańskiego kolektywu The Seventh Letter skupiającego obecnie ponad 100 artystów z całego świata. Co je wyróżnia? Po pierwsze autorskie projekty graficzne i projekty zdobień. Po drugie - niesamowita jakość wykonania wyczuwalna od pierwszego dotknięcia czapki. Po trzecie - motywy [rzewodnie na każdej czapce: Angel, Allmighty, Peacock... poważne, ale zarazem przewrotne. Można się w nich zakochać od pierwszego wejrzenia.




Jeżeli robią to profesjonaliści. "Writer'zy" z krwi i kości to dlaczego nie. Tacy ludzie mają talent we krwi i niech "eksploduje" on na udostępnionych miejscach na ulicy. Polski "writer" charakteryzuje się prostą ideologią HWDP bądź jest fanatykiem jakiejś drużyny i to chce pokazać na murze. W takich wypadkach jestem naturalnie na NIE!

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Widzieliście może jakies perełki?

Zdecydowanie najlpsze jakie mialam okazje ogladac byly w Niemczech i w Holandii.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.