poetess
poetess
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Mam nadzieje, że nikt nie ma wątpliwości, że to sztuka, a nie żaden wandalizm ( oczywiście o ile wszystko jest robione zgodnie z prawem:pavarotti:, ale to inna bajka )
1. Uważacie, że w Polce powinno powstac więcej ulic poświęconych grafitti?
2. Może probowaliście sił w tym rodzaju sztuki?
3. Widzieliście może jakies perełki?

Teraz odrobinę zmieniając temat:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest dwóch artystów, którzy wykonują za pomocą specjalnych kredek te niesamowite rysunki. To Kurt Wenner oraz Julian Beever. Ich style tworzenia różnią się od siebie, ale obaj tak samo umieją wprawić nas stan niesamowitego zdumienia.

1.
2.
3.
Robi wrażenie, prawda? :mrgreen:
Dragonnn
Dragonnn
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Widać coś?


te grafy sa niesamowite :) wydaje sie ze jest dziura a tak naprawde nie ma hehe ^^ dobre
poetess
poetess
  14 lipca 2008

To teraz wkleje troche więcej:




vvxIMAGINATIONxvv
vvxIMAGINATIONxvv
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To teraz wkleje troche więcej:

:szok2:
niezłe...
ta COCA COLA jest git:tak:
zadziora18
zadziora18
  14 lipca 2008
Uwielbiam grafitu:) Szczególnie pociągi, I moim zdaniem powinno być ich więcej w mieście choćby dla ożywienia. Korytarze w mojej szkole średniej były cale w graffiti, ale z roku na rok ludzie nie potrafili tego uszanować zaczęli mazać, dopisywać jakieś głupoty i dyrektor kazał zamalować wszystko:(
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: te grafy sa niesamowite :) wydaje sie ze jest dziura a tak naprawde nie ma hehe ^^ dobre

:lol2:
jest tak to namalowane, ze kurde nabralem sie.:Ptym bardziej, ze tamten koles klęczący jakby trzymal tamta line.
w00tjump
w00tjump
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Widzieliście może jakies perełki

sporo naprawde fajnych widzialam wloczac sie po krk. ale nie mam ich zdjec;]

Konto usunięte
Konto usunięte: . Uważacie, że w Polce powinno powstac więcej ulic poświęconych grafitti

tak. o ile nie sa to jakies typowe bazgroly, ich widok jest lepszy o wiele od pustych murow.
oXxMaRiEtTaxXo
oXxMaRiEtTaxXo
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To teraz wkleje troche więcej:

są niesamowite.
zadziora18
zadziora18
  14 lipca 2008
Ale trzeba miec talent do tego!!
poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Widac, ale nie rozumiem tego:DJest swietnie namalowane, ale tam dalej sa widoczni ludzie tak realistycznie, ze nie wierze ze to wina kredek:P

trzeba mieć talent i wyobraźnie przestrzenną :tak:
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba mieć talent i wyobraźnie przestrzenną

Ja chyba jej nie mam dlatego nigdy nie umialem niczego fajnego namalowac:mrgreen:
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To teraz wkleje troche więcej:

kapitalne...
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale trzeba miec talent do tego!!

Konto usunięte
Konto usunięte: są niesamowite.

Genialne są. ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: jest tak to namalowane, ze kurde nabralem sie.:Ptym bardziej, ze tamten koles klęczący jakby trzymal tamta line.

Moim zdaniem ten napis WORLD wygląda niesamowicie, łatwo się nabrać, złudzenie optyczne to ich domena ;)
poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chyba jej nie mam dlatego nigdy nie umialem niczego fajnego namalowac

Nie martw się, nieliczni taki mają :mrgreen:
Kasiulka05
Kasiulka05: kapitalne...

Tak ;)

vvxIMAGINATIONxvv
vvxIMAGINATIONxvv
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak ;)

Boże to drugie jest ZAJE :cenzura:!
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem ten napis WORLD wygląda niesamowicie, łatwo się nabrać, złudzenie optyczne to ich domena ;)

No tak:)Jeszcze ten koles wiszacy(strazak chyba:D) i coca cola moga bardzo latwo nabrac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.