asiulenka151
asiulenka151
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie?? czy emocje tam pokazane sa prawdziwie...
Nie sugerujcie sie moim avatarem bo to taka pseudo manga...
Pozdrawiam

zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie znam w ogole :) Jedyne co mi pod Mange podpada to Czarodziejka z Ksiezyca :)
Ale czasem gdzies cos przejrze w necie i niektore rysunki sa powalajaco piekne.
4n4lyz3r
4n4lyz3r
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie?? czy emocje tam pokazane sa prawdziwie...


Manga jest spoko... kiedyś próbowałem rysować, ale wychodziło mi to z różnym skutkiem i... dałem sobie spokój. Teraz bardziej wole Anime... jak pierwszy raz obejrzałem "Ghost In The Shell" zrobiło to na mnie olbrzymie wrażenie..., że "bajka" może być tak samo (a nawet bardziej) dobra od filmów fabularnych... od tamtej pory to moja ulubiona animacja :). Appleseed i Vexille też są dobre... tylko tam to już trochę miesza się grafika komputerowa z kreską, ale i tak świetnie się ogląda.
Dragonnn
Dragonnn
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: asiulenka151

Manga po malgasku (jezyk ktory obsluguje ludzi z Madagaskaru) ma 2 znaczenie :)
1 znaczenie = Niebieski
2 znaczenie = owoc



:mrgreen: :D
OlekOcw
OlekOcw
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czy emocje tam pokazane sa prawdziwie...


Emojce są pokazywane bardzo fajnie tylko że wiekszości takich min nie zrobi człowiek... :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.