asiulenka151
asiulenka151
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie?? czy emocje tam pokazane sa prawdziwie...
Nie sugerujcie sie moim avatarem bo to taka pseudo manga...
Pozdrawiam

AnioLCiemnosci02
AnioLCiemnosci02
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie?? czy emocje tam pokazane sa prawdziwie...


manga i anime są spoko, tylko tyle, że jak dla mnie to za trudne do narysowania. ;/ a wgl. chciałabym rysować ;) a! dodam, że manga i anime w stylu 3D to jest coś ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam

równiez pozdrawiam :**
Beacia1Swidnica
Beacia1Swidnica
  14 lipca 2008

Kocham m&a:zakochany:

together100
together100
  14 lipca 2008

a ja lubie Dragon Ball'a :zakrecony:

anisia130
anisia130
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime??

Taka kolejna "moda" :and: .
Nie podoba mi się ten sposób rysowania,aczkolwiek kocham rysować :zakochany: .
MoniQQQ22
MoniQQQ22
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie?? czy emocje tam pokazane sa prawdziwie... Nie sugerujcie sie moim avatarem bo to taka pseudo manga... Pozdrawiam

mam tam w sowich pracach jakies mangi ale nie zajmuje sie gluwnie rysowaniem tego.
Ale podoba mi sie manga;]
oOoNatalia91oOo
Posty: 187 (po ~115 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
oOoNatalia91oOo
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja lubie Dragon Ball'a

jeeeeeee DB górą hehe lgladnełąm to 3 razy i mam wszystkie odcinki na plytach heh
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime??

spoko są ale wole mange fajniejsza jest :) :lol:
hanusienka1989
Posty: 1071 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
hanusienka1989
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie??

mnie sie bardzo podoba, uwielbiam te postaci z wielkimi oczmi ktore ciagle wyrazaja ekspresje:P niestety brak mi talentu aby takie cuda tworzyc. za to do tej pory ogladam bajke mojego dziecinstwa wlasnie z rodzaju anime "czrodziejke z ksiezyca' swietna jest
together100
together100
  14 lipca 2008
oOoNatalia91oOo
oOoNatalia91oOo: jeeeeeee DB górą hehe lgladnełąm to 3 razy i mam wszystkie odcinki na plytach heh


najlepsze jest :D ale ci fajnie,ze masz to na płytach ja nie mam :(
szczęściara xD
pauline321
pauline321
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie?? czy emocje tam pokazane sa prawdziwie... Nie sugerujcie sie moim avatarem bo to taka pseudo manga... Pozdrawiam


nie podobaja mi sie.
te wielkie oczy i w ogole dziwne postacie :ziober2:
nie dla mnie.
deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie?? czy emocje tam pokazane sa prawdziwie...

lubimy.
podoba nam sie.
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
kas093
kas093
  14 lipca 2008
Manga.. :zakochany:
baardzo lubię i bardzo mi się to podoba..
sama mam kilka rysunków, lecz natura nie obdarzyła mnie zbyt dużym talentem i nie są takie ładne jak bym chciała. :ninja:.
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime?? podobaja wam sie taki sposob na artystyczne wyladowanie?? czy emocje tam pokazane sa prawdziwie...

są świetne ;d
kiedyś próbowałam nawet trochę rysować:woot:
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime??


szczerze to mi się nie podobają, szczególnie te postacie z okropnymi oczami i włosami... Wydaje mi się to dziwne... Moja kumpela coś takiego rysuje i przeżywa każdy obrazek, a ja na ogół się z niej śmieję, bo wydaje mi się to dziecinne...
Unattainable4U
Unattainable4U
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie na temat rysunkow Manga & anime??

uwielbiam. od dziecka ogladam bajki i seriale anime wiec dla mnie to jest powrot do lat dziecinstwa;]

Konto usunięte
Konto usunięte: czy emocje tam pokazane sa prawdziwie...

tak choc nie jest to tak przejmujace jak na zwyklych filmach.
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  15 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: A jednak się znasz ;)

heh :)
:lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.