PunksAndSkinsOI
PunksAndSkinsOI
  5 czerwca 2014 (pierwszy post)

Podpisywać się niżej kto jedzie na woodstock!
Pozdrowionka, jeszcze niecałe 2 miesiące \m/ Do zobaczenia! 270c

Mvahahahha
Mvahahahha
  1 lipca 2014

To było takie życiowe.. a poza tym mógłbyś zacząć używać alta, on nie gryzie.

Pandragora
Pandragora
  1 lipca 2014

Znowu ktoś się tu kłóci ?

Badum Tsss

Nie kłócić się tylko czary mary zmywać gary :D

Mvahahahha
Mvahahahha
  1 lipca 2014

Lubię się kłócić :3 Jestem bardzo konfliktowy ^^

Pandragora
Pandragora
  1 lipca 2014

Też lubię konflikty czasami ale no...

codecalm86
codecalm86
  2 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do rurek.. to jeśli uważasz się za mężczyznę to gratuluje ;)

Połowa niby - artystów - brudasów śmiga w rurkach, czy oni też nie są mężczyznami?
BrzydkiZezol
BrzydkiZezol
  2 lipca 2014

Kto zagra Demon Józek? Czy zespół folkowy Helpower z Helu?

Gn91
Gn91
  2 lipca 2014

Jak nie będę za granicą to z chęcią wpadnę na wooda poznać nową "brudną" brać :D Aha... no i dla tych zainteresowanych inaczej. Tak, biorę mydełko, szczoteczkę do zębów, szampon i jakiś antyperspirant hehehe :D

CrazyChaz
Posty: 1 (po ~22 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
CrazyChaz
  2 lipca 2014

Jasne, że jadę. \m/

Pandragora
Pandragora
  2 lipca 2014

Nie...Jeżeli widzę artystę ,brudasa w rurkach no cóż.. Mnie facet w rurkach nigdy nie będzie się podobać ale jeśli ktoś lubi..to ja nic z tym nie zrobię .
Zapewne również chodziło o gościa z wcześniejszych komentarzy . Który wpieprzył się w to forum i bawił się w wielkiego misjonarza nawracającego brudasów którzy jeżdżą na Woodstock swoją bezsensowną gadką.....

trueXcolors
trueXcolors
  6 lipca 2014
https://www.youtube.com/watch?v=8AIFDWFF7Fw Legenda.
mgpk5
Posty: 61 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
mgpk5
  6 lipca 2014

Byłem rok temu i wracam. Niepowtarzalny klimat. Kto nie był nie wie i nie powinien sie wypowiadać :)

Znajdź cel w życiu pomoże Ci to zmotywować się i brnąć dalej.
Pomagać ludziom jak mogę to moje powołanie :)

codecalm86
codecalm86
  8 lipca 2014
mgpk5
mgpk5: Byłem rok temu i wracam. Niepowtarzalny klimat. Kto nie był nie wie i nie powinien sie wypowiadać :)

Klimat jest nędzny w porównaniu z innymi festiwalami, ale cebulaki lecą bo za free.
Mvahahahha
Mvahahahha
  8 lipca 2014

Morda cebulaku je ba n y :) Nie zn asz się, pewnie nigdy nie byłeś, a się wypowiadasz, pewnie Twój najlepszy melanż to imieniny u cioci i flaszka w 10 hehs

codecalm86
codecalm86
  9 lipca 2014

Jarać się świętem cebuli, nazywać innych cebulakami. Gdybyś być na choć połowie tego co ja za pewne zgadzał byś się ze mną polaku biedaku.

IVIrrrau
IVIrrrau
  10 lipca 2014

cebularnia leci na festiwal za darmo to przy okazji rozpieprza pół Kostrzyna, gdybyście płacili za ten festyn to choć trochę byście uszanowali całe to otoczenie wokół.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.