PunksAndSkinsOI
PunksAndSkinsOI
  5 czerwca 2014 (pierwszy post)

Podpisywać się niżej kto jedzie na woodstock!
Pozdrowionka, jeszcze niecałe 2 miesiące \m/ Do zobaczenia! 270c

Mvahahahha
Mvahahahha
  19 czerwca 2014

Udanej zabawy na gej party frajerze. d83ddc4d

IVIrrrau
IVIrrrau
  23 czerwca 2014
Mvahahahha
Mvahahahha: Udanej zabawy na gej party frajerze.

Już wolę się gejowić na cywilizowanych festach niż u was na tych syfiarskich spędach. Ale koleżko widzę, że sam jesteś spedalony, Owsiak Cię wali w pupę, taka prawda. ZESRAJ SIĘ, pozdrawiam d83dde0f
Pandragora
Pandragora
  23 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 24 kwietnia 3587

Wypowiada się osoba która na pewno nie zawitała na Woodstocku. Szczerze ? ten ''syfiarski spęd'' jest o wiele lepszy. Jak nie najlepszy niż patrzenie na zdjęcia chłoptasia w rureczkach . I jak byś niedowidział , forum jest pt ''Kto na Woodstock'' a nie ''co sądzi o tym mała część cywilizowanych inaczej '' ;) Znajdź sobie inne forum , gdzie znajdziesz sobie podobnych kompanów do siebie i tam się wypowiadaj ;)

IVIrrrau
IVIrrrau
  23 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze ? ten ''syfiarski spęd'' jest o wiele lepszy. Jak nie najlepszy niż patrzenie na zdjęcia chłoptasia w rureczkach . I jak byś niedowidział , forum jest pt ''Kto na Woodstock'' a nie ''co sądzi o tym mała część cywilizowanych inaczej '' ;)

no nie wiem co majo do tego wąskie portki, no ale pani loszka wie lepiej. Boli mnie, że se festiwalujecie za kradzione społeczeństwu piniondze (Owsiak ty złodzieju wydało się, że ciągniesz od rządu 30 baniek na te spędy). Staram się działać jak misjonarz, nawracam was brudasy. Ogólnie słaba ta spina 3/10 bo musiałem odpisać. Bez pozdrowień d83dde0f
Mrukowski
Mrukowski
  23 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ten ''syfiarski spęd'' jest o wiele lepszy. Jak nie najlepszy niż patrzenie na zdjęcia chłoptasia w rureczkach

d83ddc4d
Mvahahahha
Mvahahahha
  23 czerwca 2014

Ruchacie sie czy trzeba za wami chodzić ? d83dde0d

Pandragora
Pandragora
  23 czerwca 2014

Dziękuję , w końcu ktoś docenił ,że jestem brudasem ;)

Słuchaj... ciekawa jestem czy mądry taki byłbyś by powtórzyć to w twarz . Wątpię no ale ''gwiazda w necie,pi**a w świecie''

Proponowałabym chłopczyku ,żebyś dowiedział się więcej i poczytał na temat finansowania Woodstocku ;)
Bo jeśli nawet pieniądze idą z WOŚP to mają prawo również i trafić na Woodstock. Bo festiwal w Kostrzynie to nie tylko chlanie, ćpanie, seks po krzakach i robienie burdelu ALE tworzenie klimatu pokoju ,znajomości , wspólnej zabawy , pomocy innym.
Jeżdżąc tam , możesz oddać krew, zgłosić chęć do bycia potencjalnym dawcą narządów i jest wiele , wiele organizacji którę mogą pomóc. Ale i tak takie niedoinformowane osoby jak TY zawsze powiedzą, że brud , że za pieniądze społeczeństwa i bla bla , bla . Zabawa w misjonarza ? jakoś Ci się nie udało... ;)

Założę się, że Twoje gejowskie festiwale , są sponsorowane legalnie i na pewno nie za pieniądze społeczeństwa..

IVIrrrau
IVIrrrau
  24 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 24 kwietnia 1599

Nie chodzi mi o finansowanie woodstocku/brudstoku z wośpu choć ta sprawa też śmierdzi od paru latek. Chodzi mi o taśmy wprostu, w których prezes Orlenu Jacek Krawiec mówi: " To Owsiak organizuje, chce ściągnąć kasę od spółek (…), 30 baniek, nie?". Może go wreszcie umoczą w jakąś aferę i przestanie kraść.
Btw, Pani loszka jest z Sosnowca prawda? W takim razie zapraszamy na manifestację Republikanów prezesa Wiplera i innych stronnictw prawicowych przeciwko nieudolnemu rządowi Donalda Tuska. Wiem, że dużo kuców popiera Korwin- Mikkego, także zapraszam d83dde0f Startujemy w czwartek o 18 spod Kiepury na patelni.

Mvahahahha
Mvahahahha
  24 czerwca 2014

Dobra nie tłumacz się buraku i tak każdy ma Cię w dupie. d83ddebe

IVIrrrau
IVIrrrau
  24 czerwca 2014

@ten na górze - p***dol się, z Tobą rozprawię się innym razem gejaszku

Mvahahahha
Mvahahahha
  24 czerwca 2014
On mi grozi :O Boję się ://
IVIrrrau
IVIrrrau
  24 czerwca 2014

stary nie bój się, ja tylko żartowałem z tą prokuraturą XDDD choć w dzisiejszych czasach nawet za pierdnięcie w internecie na temat rządu można przywitać w drzwiach o 7:00 panów w kominiarkach pod szyldem ABW, ale to Ci jeszcze nie grozi d83dde0f

Pandragora
Pandragora
  24 czerwca 2014

Loszkę poszukaj sobie wśród znajomych .
No tak w Katowicach pedalstwo by zgoili , to do Sosnowca się zrobi manifestacje . Manifestacje z zapewne hot ciemnymi 16stkami i kolesiami-pedałami... Nie dzięki. Mam o wiele ciekawsze zajęcia niż patrzenie na sztuczną żenadę .

IVIrrrau
IVIrrrau
  25 czerwca 2014

Nie to nie. W takim razie zamykam temat, bez pozdrowień.

Mvahahahha
Mvahahahha
  25 czerwca 2014

Ty go nie założyłeś więc możesz sobie ku ta sem pomachać jedynie. I nie udzielaj się więcej pozerze je ba ny :)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.