PunksAndSkinsOI
PunksAndSkinsOI
  5 czerwca 2014 (pierwszy post)

Podpisywać się niżej kto jedzie na woodstock!
Pozdrowionka, jeszcze niecałe 2 miesiące \m/ Do zobaczenia! 270c

Pandragora
Pandragora
  25 czerwca 2014
Mvahahahha
Mvahahahha: Ty go nie założyłeś więc możesz sobie ku ta sem pomachać jedynie. I nie udzielaj się więcej pozerze je ba ny :)))


Ku ta sem ?! Przecież to coś tego nie ma.... Prawdziwy facet nie mieści się w rurki, tylko takie właśnie coś bez jaj...
IVIrrrau
IVIrrrau
  25 czerwca 2014
https://www.youtube.com/watch?v=4c8UOuI03Qs&hd=1
Janusz wam wyjaśni, o co mi w gruncie rzeczy chodzi.
Mvahahahha
Mvahahahha: ku ta sem
Mvahahahha
Mvahahahha: je ba ny

sia ła ba ba mak, nie wie dzia ła jak :)))
IVIrrrau
IVIrrrau
  25 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ku ta sem ?! Przecież to coś tego nie ma.... Prawdziwy facet nie mieści się w rurki, tylko takie właśnie coś bez jaj...


widocznie na tyle skutecznie pozjadałem was moimi argumentami, że jedyne co wam przychodzi do głowy to ubliżanie mi ze względu na ubiór, rurki to spodnie, a spodnie powstały z przeznaczeniem noszenia przez mężczyzn, więc Pani loszko, dziękuję za próbę myślenia d83dde0f
Pandragora
Pandragora
  25 czerwca 2014

Jeżeli myślisz ,że jesteś skuteczny i chciałeś się tu pokazać to niestety nie udało Ci się . Tak jak już napisałam wcześniej, loszkę to sobie znajdź wśród znajomych.I poza tym to TY pierwszy tu zacząłeś ubliżać tym którzy jeżdżą na Woodstock . Nie masz gościu co robić ? To zajmij się swoim dennym manifeścikiem . Co do rurek.. to jeśli uważasz się za mężczyznę to gratuluje ;)

Mvahahahha
Mvahahahha
  25 czerwca 2014

Nie no zgasił nas, Pandragora dajmy sobie spokój :<

IVIrrrau
IVIrrrau
  25 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do rurek.. to jeśli uważasz się za mężczyznę to gratuluje ;)

uważam się za mężczyznę tak samo jak ty uważasz się za kobietę
Pandragora
Pandragora
  25 czerwca 2014
Mvahahahha
Mvahahahha: Nie no zgasił nas, Pandragora dajmy sobie spokój :


Chyba tak najlepiej będzie, szkoda nerwów :)
IVIrrrau
IVIrrrau
  26 czerwca 2014

ok, to w takim razie zakończmy tę nierówną walkę dobra ze złem #ZWYCIĘSTWO #VICTORIA #FANFARY #WERBLE #KORWINBYŁBYDUMNY

Earth
Earth
  27 czerwca 2014

To było zbyt proste |V|rrrau, 2/10 za jednak 3 strony napinki.

Dzidek666
Dzidek666
  28 czerwca 2014

ja jade musze zamówic amarynke fajnie by bylo gdyby ktos zemna wypił raz do roku powinien kazdy wypic ;)

gregorm26
gregorm26
  28 czerwca 2014

Byłem jak jeszcze w żarach było to były czasy.

barbarian99
barbarian99
  29 czerwca 2014
https://www.youtube.com/watch?v=S70kGdfE2h0
BrzydkiZezol
BrzydkiZezol
  30 czerwca 2014

Muzyka łączy, nie dzieli.

Mvahahahha
Mvahahahha
  30 czerwca 2014

Odezwał się następny pozer. Zablokowałeś mnie bo tak Ci pojechałem, że nie wiedziałeś jak mi odpowiedzieć, gz.

BrzydkiZezol
BrzydkiZezol
  1 lipca 2014

Nie przypominam sobie abys mi ublizyl Emva. Po co ta sztuczna klotnia? Kazdy pewnie roznej muzyki slucha, ma swoje ulubione utwory, moze plyty i wykonawcow i pod tym wzgledem kolejne wydawnictwa artysty. Poza, slucham to co lubie, adekwatne do nastroju lub do stanu uczuc ktory chce wywolac. Proste.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.